Motorniczy w pracy nie może kibicować polskim piłkarzom

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Motorniczy w pracy nie może kibicować polskim piłkarzom

Postautor: Goszczyn » śr cze 11, 2008 9:47 pm

"Motorniczy w pracy nie może kibicować naszym"

Urzędnicy zabronili motorniczym i kierowcom dekorować pojazdy symbolami narodowymi.

Od początku mistrzostw Europy w piłce nożnej każdy wspiera polskich piłkarzy, tak jak potrafi. Najłatwiej to robić przy pomocy biało-czerwonych gadżetów.

Nastrój piłkarskiego święta udzielił się także motorniczym i kierowcom komunikacji miejskiej. Część z nich jeździ od niedzieli w szalikach i czapach w barwach narodowych, niektórzy na pojazdach umieścili polskie flagi. Nie spodobało się to stołecznym urzędnikom.

- Samowolnie, bez uzgodnienia z nami, wywiesili flagi i chorągiewki - mówi rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego, Igor Krajnow. - Poza tym tramwaj i autobus jest miejscem pracy, w którym obowiązują ściśle określone zasady ubioru - tłumaczy. - Nie przewidują one zakładania szalików jakiejkolwiek drużyny piłkarskiej.

Motorniczy i kierowcy zapowiadają, że w dniu meczu z Austrią, czyli jutro, znów udekorują swoje pojazdy biało-czerwonymi symbolami. - Nie mogą mi zabronić być Polakiem - zaperza się pan Andrzej, kierujący "22".

Także pasażerowie nie mają nic przeciwko polskim flagom w pojazdach komunikacji.

ZTM ostrzega jednak, że za łamanie regulaminu firmy grozi upomnienie oraz nagana. Można nawet pożegnać się z pracą.

Źródło : życie Warszawy
Goszczyn
 
Posty: 230
Rejestracja: wt lip 24, 2007 12:12 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jacenty » śr cze 11, 2008 9:57 pm

Na jednym z forów komunikacyjnych czytałem dziś realcję że przy kampusie SGGW NR zatrzymał kierowcę SU18 za to że miał powieszony szalik.

Nie wiem jak tam kierowcy ale ja jutro planuję paradować w szaliku :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Goszczyn » czw cze 12, 2008 5:51 pm

Jacenty pisze:Na jednym z forów komunikacyjnych czytałem dziś realcję że przy kampusie SGGW NR zatrzymał kierowcę SU18 za to że miał powieszony szalik.

Nie wiem jak tam kierowcy ale ja jutro planuję paradować w szaliku :wink:

Uważam, że ten "Zakaz" jest absurdalny :!:
Kolejny rewelacyjny pomysł Pana Leszka Ruty.
Goszczyn
 
Posty: 230
Rejestracja: wt lip 24, 2007 12:12 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jacenty » pt cze 13, 2008 9:25 am

Zakaz absurdalny ale z panem Leszkiem Rutą w większości spraw się zgadzam 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: sympatyk_ » pn cze 16, 2008 6:58 pm

Polska przegrała i już nie ma z tym problemu bo nikomu się nie chce wywieszać tego. Będziemy się o to martwić w przyszłym roku. Czy istnieje coś takiego jak wychowanie w trzeźwości? Chyba nie. Tyskie rozdawało kiedyś flagi w gazetach a teraz trzeba kupić piwo. Mam dwie z 2006 roku. Sam się zastanawiałem czy nie kupić. Piwko do 18 by przeleżało buhahaha
sympatyk_
 
Posty: 73
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 5:08 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron