Piaseczno remont Puławskiej na granicy Warszawy i Piaseczna

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Piaseczno remont Puławskiej na granicy Warszawy i Piaseczna

Postautor: Martin » wt mar 13, 2007 11:04 am

Paraliż Puławskiej na granicy Warszawy i Piaseczna aż do grudnia. Przynajmniej dziewięć miesięcy w gigantycznych korkach spędzą wszyscy, którzy dojeżdżają Puławską z Piaseczna do Warszawy. We wtorek rozpoczyna się przebudowa ulicy w okolicach hipermarketu Auchan.

czytaj więcej: Remont Puławskiej

Czekamy na wasze komentarze i pomysły jak będziecie radzili sobie z korkami na Puławskiej podczas przebudowy?
Ostatnio zmieniony ndz lis 04, 2007 11:44 am przez Martin, łącznie zmieniany 2 razy
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Loonna » wt mar 13, 2007 1:15 pm

Przeraża mnie ten remont... nie wiem jak będę dojeżdżać do pracy... mam jednak nadzieję, że nie będzie aż tak tragicznie i da sie jakoś to przeżyć... w końcu jest to bardzo potrzebne i musi być źle żeby potem było dobrze :-)))
Przekonamy się wszyscy jak to będzie gdzieś za miesiąc...
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marcin KANIA » wt mar 13, 2007 1:38 pm

Już piszę Interpelację w sprawie zwiększenia kursów KM, niedługo będzie treść dostępna na mojej www, pozdrawiam :D
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Postautor: Loonna » wt mar 13, 2007 2:31 pm

Ja mam tylko taką cichą, może trochę egoistyczną nadzieję, że jednak z Warszawy do Piaseczna nie będzie aż tak tragicznie... generalnie do tej pory korki są w przeciwnym kierunku niż ten, w którym jadę, więc oby tak zostało ;-)))
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub » wt mar 13, 2007 10:03 pm

Ja już się przygotowałem na tą okoliczność i kupiłem jakiś czas temu skuter, na którym będę dojeżdżał z Piaseczna do Warszawy, w której pracuję. Mam nadzieję, że w grudniu 2008 nie będzie srogiej zimy bo wydaje mi się, że oni nie skończą tego remontu do końca tego roku i będę jeździł skuterem również w najbliższą zimę...
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » wt mar 13, 2007 10:25 pm

Jakub pisze:Ja już się przygotowałem na tą okoliczność i kupiłem jakiś czas temu skuter, na którym będę dojeżdżał z Piaseczna do Warszawy, w której pracuję.

Cieszę się, że pracuję w Piasecznie i po prostu przy problemach komunikacyjnych zacznę chodzić na piechotę. Dobrze mi zrobi spacer z rana i po pracy :D
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kasias » wt mar 13, 2007 10:36 pm

A ja dziś w internecie patrzyłam na rozkład jazdy pociagów, bo chyba nic innego nie zostaje.
:roll:
Zastanawiam sie też od kiedy bede musiała zacząć z nich korzystać, bo teoretycznie miał się remont zacząć od wtorku ( w jakiejś gazecie było że od tego czyli dziś) ale jak jechałam 727 to nic nie było robione.

kasias
kasias
 
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 13, 2007 10:07 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jakub » wt mar 13, 2007 10:41 pm

kasias pisze:Zastanawiam sie też od kiedy bede musiała zacząć z nich korzystać, bo teoretycznie miał się remont zacząć od wtorku, ale jak jechałam 727 to nic nie było robione.

Z tego co wyczytałem na gazeta.pl i w informacji na stronie, do której link podał Martin to:
We wtorek wykonawca wchodzi na plac budowy. Prace zaczną się za kilka dni. Na razie będą prowadzone poza jezdniami. (...) Przyznaje, że prawdziwych kłopotów komunikacyjnych można się spodziewać od kwietnia. - zapowiada Wojciech Dąbrowski, szef Generalnej Dyrekcji Dróg na Mazowszu.

Więc chyba od kwietnia zacznie się meksyk na Puławskiej...
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kasias » wt mar 13, 2007 10:53 pm

dzięki, wiedziałam że gdzieś czegoś nie doczytałam :oops:

pozdr
kasias
 
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 13, 2007 10:07 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jakub » wt mar 13, 2007 10:59 pm

Ja tą informację czytałem dzisiaj ze 30 razy. Starałem się zrozumieć wszystko i wyobrazić jak będą już wkrótce wyglądały moje dojazdy do pracy w Warszawie. To wszystko brzmi jak zły sen i chciałbym się już obudzić...
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kasias » wt mar 13, 2007 11:07 pm

to przygotuj się na dłuuuugi sen. :(
kasias
 
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 13, 2007 10:07 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jakub » wt mar 13, 2007 11:10 pm

Czytając to co będzie się działo i wyobrażając to sobie stwierdziłem, że chciałbym być NIEDŹWIEDZIEM, abym mógł zapaść w długi sen. Dzięki temu mógłbym przespać tą całą przebudowę ;)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » śr mar 14, 2007 12:24 pm

Jechałem dzisiaj w kierunku Warszawy i już zaczęły się prace wzdłuż drogi przy Mysiadle.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jakub » śr mar 14, 2007 10:46 pm

Właśnie wróciłem z pracy i też miałem to Wam napisać, ale uprzedziłeś mnie Martin :)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Loonna » czw mar 15, 2007 12:09 am

Dokładnie, niby prace odbywają sie tylko na poboczu, ale np dzisiaj jak wracałam z pracy panowie drogowcy z powodzeniem zablokowali oba pasy i 'szaleli' z wywrotką... nadchodzą ciężkie czasy...
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Następna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości