Piaseczno - żłobek Ala i kot

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Piaseczno - żłobek Ala i kot

Postautor: kornelia » wt maja 13, 2008 7:44 am

Szukam opinii o prywatnym żłobku Ala i kot znajdującym sie przy ul. Zgoda 27 w Piasecznie.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Piaseczno - żlobek Ala i kot

Postautor: justynka » wt maja 13, 2008 8:34 am

Obrazek

kornelia pisze:Szukam opinii o prywatnym żłobku Ala i kot znajdującym sie przy ul. Zgoda 27 w Piasecznie.

Informacje o ALAIKOT można przeczytać na ich forum rodziców:
http://www.alaikot.pl/component/option, ... 2/lang,pl/
Patrząc na zdjęcia na stronie, to jest tam bardzo fajnie. Jednak polecam przejść się tam osobiście z dzieckiem i skorzystać z okresu adaptacji. Dziecko samo wyczuje, czy będzie się tam dobrze czuło.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Piaseczno - żłobek Ala i kot

Postautor: teresa » wt maja 13, 2008 8:37 am

justynka pisze:Informacje o ALAIKOT można przeczytać na ich forum rodziców

Nie sugerujcie się tym, co jest napisane na wewnętrznym forum danej placówki. Wiadome jest, że kontrolują to właściciele żłobka i nie dopuszczą do tego, żeby pojawiły się tam złe opinie o ich placówce. Lepiej poszukać opinii na nie związanych z placówką forach lub poczekać, aż odezwie się tutaj ktoś kto korzysta z ich usług. żłobek Ala i kot, to musi być jakaś nowa placówka, bo nie słyszałam o niej wcześniej.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Piaseczno - żłobek Ala i kot

Postautor: justynka » wt maja 13, 2008 8:45 am

Faktycznie forum na stronie żłobka, może być manipulowane przez właścicieli. Nie pomyślałam o tym.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kornelia » wt maja 13, 2008 11:23 am

No wlasnie ja tez pomyslalam o manipulacjach,a nigdzie indziej nie znalazlam zadnych opini na ich temat. Osobiscie napewno sie tam przejdziemy ale chce poznac opinie osob ktore posylaja lub posylaly tam swoja pocieche.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Piaseczno - żłobek Ala i kot

Postautor: iza » wt maja 13, 2008 5:02 pm

Od dawna jest ten żłobek? Dopiero tutaj dowiedziałam się o jego istnieniu.
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Piaseczno - żłobek Ala i kot

Postautor: fala » śr lis 05, 2008 10:51 pm

Nie wiem czy to jeszcze aktualne, bo post jest z maja, ale chcialam wyrazic swoja opine na temat Ali i Kota. Moj syn chodzi tam juz od prawie roku i oboje jestesmy bardzo zadowolenia. Wlascicielka naprawde dba o to, zeby zlobke byl fajnym miejsce gdzie dzieci milo spedzaja czas i duzo sie ucza (jak na swoj wiek oczywiscie). Moj synek poznal tam wiele piosenek i wierszykow, nauczyl sie samodzielnosci i dyscypliny (mama w domu, wiadomo, troche rozpieszcza :D ). Panie wychowawczynie chetnie wspolpracuja z rodzicami w celu osiagniecia waznych etapow w zycia takich maluchow, np. cierpliwe asystowaly przy "wychodzeniu" z pieluchy". Naprawde bardzo polecam to miejsce!!!
fala
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 05, 2008 6:14 pm


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości