Polecane noclegi w Warszawie

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Polecane noclegi w Warszawie

Postautor: Kozaczek » czw maja 16, 2019 11:17 am

Szukam dobrego hotelu w Warszawie, w którym można zorganizować konferencję. Zależy mi na wysokim standardzie. Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć?
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Polecane noclegi w Warszawie

Postautor: dzessie » sob maja 18, 2019 3:20 pm

Kozaczek pisze:Szukam dobrego hotelu w Warszawie, w którym można zorganizować konferencję. Zależy mi na wysokim standardzie. Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć?


Polecam celować w hotele, które sa przystosowane do organizacji imprez dla klientów biznesowych.Które mają dobre wyposazenie konferencyjne oraz sprzęt w ofercie. Poza tym dobrze byłoby również po konferencji zorganizować dla gości poczęstunek.

Dwa hotele jakie mogę polecić w Warszawie to:
Hotel Mercure Warszawa Centrum https://www.accorhotels.com/pl/hotel-33 ... ndex.shtml - czterogwiazdkowy hotel w centrum miasta w którym znajdziesz wiele sal konferencyjnych, będzie dobry zarówno na mniejsze, jak i na większe spotkania.
ibis Warszawa Reduta - hotel nieco tańszy, trochę z dala od centrum, ale również powinien dać radę. Podobnie posiada sale konferencyjne.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 688
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron