Kiermasz i koncert w Prażmowie

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Prażmów. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Prażmów? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, lokale, restauracje, kultura, sztuka.

Moderator: GTW

Kiermasz i koncert w Prażmowie

Postautor: Martin » śr kwie 23, 2008 8:55 pm

25 kwietnia 2008 roku w Prażmowie, odbędzie się KIERMASZ a następnie koncert solistki opery i operetki Nataszy Cieloch-Iva. Serdecznie zapraszamy do Prażmowa! (...)

więcej informacji: kiermasz oraz koncert Nataszy Cieloch-Iva w Prażmowie
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kiermasz i koncert w Prażmowie

Postautor: lucja » czw kwie 24, 2008 3:44 pm

Rozkręca się Prażmów. Skąd Martin masz taką informację o imprezie, przecież gmina nie ma swojej strony internetowej?
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kiermasz i koncert w Prażmowie

Postautor: Martin » czw kwie 24, 2008 4:24 pm

lucja pisze:Skąd Martin masz taką informację o imprezie, przecież gmina nie ma swojej strony internetowej?

Informację zdobyłem przez przypadek. Przejeżdżałem wczoraj przez Prażmów i odwiedziłem cukiernię w Prażmowie, w której leżała informacja o kiermaszu i koncercie. Szkoda, że mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego nie dzielą się informacją o wydarzeniach w ich okolicy, bo dzięki temu byłoby zapewne więcej informacji o tego typu atrakcjach w poszczególnych miejscowościach.


DO MIESZKAńCÓW:
Jeżeli w Waszej miejscowości coś ma się wydarzyć, to poinformujcie nas o tym, a my poinformujemy o tym wszystkich na łamach serwisu: www.powiat-piaseczynski.info (kontakt mailowy: info@powiat-piaseczynski.info)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kiermasz i koncert w Prażmowie

Postautor: Kinga Panasiuk » czw kwie 24, 2008 9:02 pm

Gdyby mieszkańcy podsyłali takie informacje, to każdy wiedziałby co dzieje się w okolicy. Gmina Prażmów również sama powinna zadbać o promocję swojego regionu, a nie mają nawet aktualizowanej strony internetowej z wydarzeniami w regionie (jako jedyna chyba gmina w powiecie piaseczyńskim).
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Marcin z Uwielin » pt kwie 25, 2008 11:24 am

Tak właśnie - pytałem się o stronę z prawdziwego zdarzenia przewodniczącego rady gminy p.Balikowskiego, powiedział że taka jest w planach, będzie po otwarciu nowego budynku gminy (teraz nie ma miejsca na nowe stanowisko - nie byłoby gdzie ulokować kogoś nowego).
Z tego co widać (http://www.prazmow.go.pl/) ktoś już się bierze za tworzenie strony - tyle, że tworzenie to jedno a redagowanie, utrzymanie i aktualizowanie to drugie.

Nie mniej jednak, mam nadzieję że idzie ku lepszemu - czego sobie i innym mieszkańcom gminy życzę.
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny

Kiermasz i koncert w Prażmowie

Postautor: Martin » pt kwie 25, 2008 11:31 am

Marcin z Uwielin pisze:Nie mniej jednak, mam nadzieję że idzie ku lepszemu - czego sobie i innym mieszkańcom gminy życzę.

Podobają mi się tereny w gminie Prażmów i ostatnio rozglądam się za działką budowlaną. Jeżeli się przeprowadzę do gminy, to trzeba będzie Marcin wziąć sprawę w swoje ręce i bardziej promować te tereny oraz wydarzenia...
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Marcin z Uwielin » pt kwie 25, 2008 12:13 pm

Jeżeli tylko czas pozwoli - jak najbardziej.
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny


Wróć do Rozrywka w gminie Prażmów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron