Dekoracje do domu

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Dekoracje do domu

Postautor: dzessie » ndz wrz 16, 2018 10:27 am

Chcę nieco zmienić aranżację swojego mieszkania. Salon chcę zrobić w chłodnych kolorach ale nie mam zupełnie pomysłu na dodatki.. Jak myślicie, czym można urozmaicić przestrzen by nie było całkiem chłodno?
dzessie

Dekoracje do domu

Postautor: Kozaczek » pn wrz 17, 2018 9:42 am

Biele, szarości, błękity i inne kolory są bardzo modne w ostatnim czasie. Jednak polecam zastanowić sie nad jakimś mocniejszym kolorkiem albo kilkoma mocniejszymi kolorkami. Tak aby nieco rozweselić wnętrze.

Podobają mi sie motywy dżungli:
Obrazek

Czy jak tutaj:
Obrazek

Nie jest to drogie bo można dodać takie poduchy, czy zasłony na okno.
mybohome.com/blog/motyw-lisci-w-domu-wprowadz-dzungle-do-swojego-wnetrza
Kozaczek

Dekoracje do domu

Postautor: pelek » pn wrz 24, 2018 7:23 am

Przeglądając wnętrza domów i mieszkań, coraz częściej można dojść do wniosku, że stają się one stylowe. Stosowane są stylowe dodatki, stylowe wykończenia.

Obniżenia sufitu w celu zamontowania oświetlenia LED-owego wcale nie są dobrym rozwiązaniem. Tradycyjne oświetlenie to przede wszystkim żyrandole, opcjonalnie kinkiety.

Przy czym żyrandole wcale nie wykluczają możliwości stosowania oświetlenia LED-owego. Duży wybór mają tutaj pod linkiem: osprzet-sklep.pl
pelek

Dekoracje do domu

Postautor: piaseczka8 » śr paź 03, 2018 10:04 am

Witam, ja uważam,że fajnym elementem dekoracyjnym do domu są dodatki. Ja teraz poszukuję kocy, które pomogą mi trochę umilić pomieszczenie. Zależy mi na dobrej jakości i wykonaniu, mam też duży balkon i chciałabym,żeby koce sprawdzały się również na balkonie w jesienne wieczory. Co sądzicie o takich kocach wooldesign.pl/pl_pledy-koce-klippan,6.html czy sprawdzą się? Myślę,że są dobrze wykonane i wysokiej jakości,dlatego mnie to przekonuje.
piaseczka8

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego