BAśNIOWY ZAKĄTEK PIASECZNO

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

BAśNIOWY ZAKĄTEK PIASECZNO

Postautor: Martin » ndz kwie 13, 2008 5:23 pm

Od maja 2008 roku rusza nowy Klub Maluszka Baśniowy Zakątek w Piasecznie. Właścicielom marzy się stworzenie miejsca o prawdziwie domowej atmosferze. Aktualnie są na etapie wyposażania sal w mebelki i zabawki dla szkrabów. Wkrótce pojawi się zaproszenie, na dni otwarte do Baśniowego Zakątka (...)

więcej informacji: Klub Malucha Baśniowy Zakątek

Właściciele Klubu Malucha Baśniowy Zakątek, będą wdzięczni za wszystkie uwagi i sugestie.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Klub Malucha Baśniowy Zakątek

Postautor: lucja » ndz kwie 13, 2008 5:50 pm

Przeczytałam tą informację, zapoznałam się z informacjami na stronie i zastanawiam się dlaczego właściciele Baśniowego Zakątka, nazwali to Klub Malucha??? Najbardziej odpowiednie do tego określenie to ż£OBEK, bo będą zajmowali się dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Opłaty również są takie jak w żłobkach?

Czy określenie żłobek jest brzydkie i nie odpowiednie? Z nazwą Klub Malucha bardziej kojarzą mi się obiekty, gdzie można zostawić dziecko na godziny i zaprowadzić dzieci, aby pobawiły się np.: w kulkach, porysowały itp... Przykładowym Klubem Malucha w Piasecznie, jest według mnie: Koala
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Baśniowy Zakątek » ndz kwie 13, 2008 6:27 pm

Witam.
Oczywiście Baśniowy Zakątek będzie oferował opiekę nad dziećmi na zasadzie żłobka. Nazwa żłobek nie jest ani brzydka ani nieodpowiednia. Prawda jest taka, że określenia żłobek mogą używać tylko kluby, które uzyskają stosowne uprawnienia. Tak naprawdę większość, jeśli nie wszystkie prywatne kluby, oferujące opiekę nad dziećmi do 3 lat, nie mają takich uprawnień i używanie przez nie nazwy żłobek w oficjalnych materiałach reklamowych jest co najmniej nadużyciem. My, jako właściciele chcemy być uczciwi wobec rodziców, dlatego nie reklamujemy się jako żłobek, tylko jako klub malucha.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Baśniowy Zakątek
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 6:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Klub Malucha Baśniowy Zakątek

Postautor: Kinga Panasiuk » ndz kwie 13, 2008 6:27 pm

Mi tam nie przeszkadza nazewnictwo obiektu, które może być dla mnie zarówno Klub Malucha jak i żłobek. Kto co woli. Najważniejsze jest to, aby oferta była OK i dzieci czuły się tam rewelacyjnie! Przecież dzieci w tym wszystkim są najważniejsze, a nie nazwy :)
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

BAśNIOWY ZAKĄTEK PIASECZNO

Postautor: Jakub » ndz kwie 13, 2008 6:46 pm

Baśniowy Zakątek pisze:Prawda jest taka, że określenia żłobek mogą używać tylko kluby, które uzyskają stosowne uprawnienia.

Faktycznie przyjżalem się teraz prywatnym żłobkom w Piasecznie i nie używają oni w swoim nazewnictwie słowa: żłobek. Brzdąc określa siebie jako profesjonalna opieka nad dzieckiem, Bebiland jako Klub Maluszka. Dopiero teraz zwróciłem na to uwagę. Proszę dać znać, jak będzie dzień otwarty, to przekażę informację sąsiadce, którą może zainteresuje Wasza oferta.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

BAśNIOWY ZAKĄTEK PIASECZNO

Postautor: lucja » ndz kwie 13, 2008 7:18 pm

Witam Baśniowy Zakątek na forum e-mieszkańców i dziękuję za odpowiedź.
Wynika z tego, że w Piasecznie jest tylko jeden żłobek państwowy a prywatne to Kluby Malucha...
Oczywiście cieszę się, że powstają takie obiekty, bo przybywa mieszkańców i jak najbardziej potrzebne są takie miejsca.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

BAśNIOWY ZAKĄTEK PIASECZNO

Postautor: teresa » pn kwie 14, 2008 7:37 am

Martin pisze:Klub Malucha Baśniowy Zakątek

Fajnie, że powstaje kolejne miejsce, które jest alternatywnym wyjściem dla młodych mam powracających po macierzyństwie do pracy.
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron