DELIKATESY ALMA PIASECZNO

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

DELIKATESY ALMA PIASECZNO

Postautor: Martin » czw kwie 10, 2008 10:51 am

Od 11 do 24 kwietnia 2008 roku, w sklepach sieci Alma będzie roznosił się zapach hiszpańskiej kuchni. Zapraszamy na Dni Hiszpanii w delikatesach Alma w Piasecznie (...)

więcej informacji: Dni Hiszpanii w delikatesach Alma
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Amla w Piasecznie

Postautor: sharmlover » sob kwie 12, 2008 1:14 pm

Jeździłam do Almy regularnie - było mi to jedyne znane miejsce z ulubionym napojem męża - IRN-BRU. Niestety :( Alma wycofała z asortymentu w/w napój. Teraz moje wizyty w Almie ograniczają sie do zakupów okazjonalnych i głownie w celu kupowania słodyczy na małe upominki i wizyty u znajomych.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Amla w Piasecznie

Postautor: Martin » sob kwie 12, 2008 1:21 pm

sharmlover pisze:Alma wycofała z asortymentu w/w napój.

Rozmawiałaś z kierownikiem Almy w Piasecznie na temat wycofania asortymentu? W wielu przypadkach po poinformowaniu osób odpowiedzialnych za zamówienia - towary powracają. Nie wiem jak jest w piaseczyńskiej Almie, ale podobne praktyki stosowane są w super i hipermarketach, a także sklepikach osiedlowych. Zawsze warto porozmawiać z kimś z kierownictwa, lub w przypadku Almy dodatkowo wysłać pytania o asortyment przez stronę internetową.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Amla w Piasecznie

Postautor: sharmlover » sob kwie 12, 2008 6:02 pm

Rozmawialm kilka razy, nawet zostawilam swoj numer telefonu. Poinformowano mnie najpierw, ze hurtownia/importer wycofal 1l butelki. Chetnie kupowalam puszki (nawet zaproponowalam , ze jesli jest to kwestia malego obrotu tym towarem - ja bede kupowala np zgrzewke na tydzien lub dwa). Skontaktowalam sie z importerem, jednak co mnie nie zdziwilo, importer nie jest zainteresowany sprzedaza kilku zgrzewek miesiecznie.
Szukalam tego napoju w miejscach, w ktorych jak importer zapewnial mnie napoj powinien byc (odwiedzilam sklepy Geant, Piotr i Pawel, Leclerc) i niestety nie znalazlam IRN-BRU.

Przy kolejnej wizycie w Almie napewno ponownie przypomne sie kierownictwu :) .

Sklep Auchan rowniez odwiedzalam czesciej ze wzgledu na fasolke Heizna - niestety od pewnego czasu nie ma. Pytalam obslugi i powiedziano, ze skoro nie ma na polce i nie ma w magazynie a przychodze od tygodnia szukajac fasolki tzn, ze nie bedzie :( .
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Amla w Piasecznie

Postautor: Martin » sob kwie 12, 2008 7:35 pm

Między półkami najczęściej można zastać pracowników sklepu, a chcąc cokolwiek załatwić, trzeba od razu rozmawiać z kimś wyżej (manager, kierownik itp).
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

alma

Postautor: sharmlover » sob kwie 12, 2008 7:53 pm

Mysle ze taki manager badz kierownik w Almie moglby sie lekko rozczarowac pytaniem o fasolke. Na codzien z pewnoscia maja duzo powazniejsze i waniejsze sprawy niz klienci narzekajacy na asortyment. Jezeli jest jednak osoba odpowiedzialna za asortyment i zaopatrzenie, do ktorej klient moze sie zwrocic to ja chetnie zglosze swoj "fasolkowy" problem :)
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Re: DELIKATESY ALMA PIASECZNO

Postautor: Zibi0 » pn cze 09, 2008 2:17 pm


Właśnie wróciłam z zakupów i będę robiła sushi ;)


że też musiałem tu zajrzeć :evil: , ale mi narobiłaś smaka 8) . Sushi.......mniaaaaam mniaaaam 8), aż mi ślinka cieknie :P 8)
Zbyszek z Mysiadła
Zibi0
 
Posty: 39
Rejestracja: ndz cze 08, 2008 2:02 pm
Lokalizacja: Mysiadło

Postautor: Dianaaa » pn cze 09, 2008 2:21 pm

A ja bardzo lubie zakupy w Almie, mimo, iz nie jest to najtańszy sklep - kiedys robiłam tylko w Almie na Grochowie, i kieyd wprowadziłam sie do Piaseczna z radoscia zobaczyłam znajome logo - jak dla mnie zaletą jest duzy asortyment serów i win, do tego nawet dobre wedliny i swieże pieczywo ... ogólnie ejst w czym wybierac ;)
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Delikatesy Internetowe Alma24.pl obslugują Piaseczno

Postautor: lukasz » pt sie 22, 2008 11:37 pm

Delikatesy Internetowe Alma24.pl obslugują już Piaseczno

Wszedłem sobie teraz na Delikatesy Internetowe Alma24.pl gdzie do tej pory nie był obsługiwany nasz region. Po wejściu poproszony zostałem o kod pocztowy. Podałem kod pocztowy do Piaseczna i okazało się, że Alma obsługuje już Piaseczno! Właśnie siedzę i oglądam sobie artykuły w ich internetowym sklepie.

Obrazek
Awatar użytkownika
lukasz
 
Posty: 310
Rejestracja: pt maja 16, 2008 5:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Internetowe Alma24.pl obslugują Piaseczno

Postautor: Martin » sob sie 23, 2008 8:41 am

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron