ALE TYDZIEń na TV PIASECZNO

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

ALE TYDZIEń na TV PIASECZNO

Postautor: Martin » pn kwie 07, 2008 6:36 pm

Wspólnie z zespołem TV Piaseczno planujemy rozpocząć tworzenie stałego cyklu reportaży z tygodniową informacją. Będzie to przekaz medialny (filmik), na którym zostaną odczytane "skompresowane" informacje, zawierające najważniejsze wydarzenia z całego tygodnia i informacje o wydarzeniach na przyszły tydzień. Zastanawiamy się teraz nad nazwą.

Wstępna wersja to: TYGODNIK PIASECZNA

Chcielibyśmy jednak usłyszeć, co o tym myślicie? Może macie jakieś sugestie lub pomysły na nazwę wpadająca w ucho.
Czekamy na Wasze komentarze.

:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Tygodnik na TV Piaseczno

Postautor: Kinga Panasiuk » pn kwie 07, 2008 6:53 pm

Będzie to przekaz medialny (filmik), na którym zostaną odczytane "skompresowane" informacje, zawierające najważniejsze wydarzenia z całego tygodnia i informacje o wydarzeniach na przyszły tydzień.

Widzę, że nie brakuje Wam pomysłów na ożywienie Piaseczna.
Gratuluję Wam kreatywności i życzę powodzenia.
Na pewno będę oglądała ten tygodniowy reportaż.
Zastanawiamy się teraz nad nazwą.

TYGODNIK PIASECZNA jest OK, bo to ma być zbiór informacji z tygodnia.
Jeżeli znudzi się wam nazwa, to może też być np::
- DZIEJE SIę w PIASECZNIE!
- ALE TYDZIEń...!
Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy, to napiszę na forum.
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » pn kwie 07, 2008 8:55 pm

Uściślając informację o tworzeniu Tygodnika Piaseczna ma to być program -nagranie prezenterki w studio, która przedstawi w dużym skrócie wydarzenia o różnym charakterze, coś na wzór dziennika telewizyjnego wydawanego w formule tygodniowej, które wydarzyły się w Piasecznie / w miarę możliwości podparte materiałem filmowym/ w ostatnim tygodniu . Nagrania planujemy realizować w czwartki aby w piątek wieczorem ukazał się na stronie tvpiaseczno.pl Będą także zapowiedzi najważniejszych wydarzeń nadchodzącego weekendu oraz tygodnia. Bardzo liczymy na informacje o tych wydarzeniach od mieszkańców oraz władz Piaseczna. Pierwszy program planujemy wyemitować w drugiej połowie kwietnia. W obecnej chwili trwają przygotowania realizacyjne. Chcę podkreślić niezależność tvpiaseczno.pl od władz gminnych oraz powiatowych i zależy nam na przedstawianiu faktów bez komentowania ich. Czekamy na propozycje nazwy tego programu. Redakcja TV Piaseczno
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

TYGODNIK PIASECZNA

Postautor: Jakub » pn kwie 07, 2008 10:16 pm

Co złego jest w Waszej nazwie: TYGODNIK PIASECZNA, że szukacie alternatywnej nazwy? Jak dla mnie ta nazwa jest OK!
Co prawda, może kojarzyć się z kolejną gazetą Piaseczna, ale myślę że się przyjmie.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

TYGODNIK PIASECZNA

Postautor: Martin » wt kwie 08, 2008 6:54 am

Jakub pisze:Co złego jest w Waszej nazwie: TYGODNIK PIASECZNA, że szukacie alternatywnej nazwy?

Czasami podczas "burzy mózgów" na forum, można wy myśleć coś ciekawszego, dlatego poddaliśmy temat dyskusji.

:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Tygodnik na TV Piaseczno

Postautor: Jankes » wt kwie 08, 2008 10:17 am

Zastanawiam się, czy w Piasecznie dzieje się w każdym tygodniu tyle rzeczy, że będziecie mieli o czym mówić w tygodniowym reportażu? Serwis e-mieszkańców porusza tematy z całego powiatu piaseczyńskiego, tak więc zawsze znajdzie się coś do napisania, a w przypadku samego Piaseczna może się okazać, że będą tygodnie że nie będzie o czym powiedzieć... Chyba, że mieszkańcy Piaseczna również będą współtworzyć newsy wysyłając do was informacje w odpowiedzi na Waszą prośbę: TV PIASECZNO czeka na Wasze informacje o wydarzeniach. Po aktywności na forum, może być z tym ciężko. Mieszkańcy Piaseczna potrafią jedynie czytać informacje i narzekać nie dając nic z siebie. życzę Wam powodzenia, bo wierzę że uda się Wam rozruszać Piaseczno.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Tygodnik na TV Piaseczno

Postautor: justynka » wt kwie 08, 2008 11:40 am

Jankes pisze:Po aktywności na forum, może być z tym ciężko. Mieszkańcy Piaseczna potrafią jedynie czytać informacje i narzekać nie dając nic z siebie.

Staram się udzielać, ale faktycznie przy prawie 240 użytkownikach na forum tylko kilka osób aktywnie się wypowiada. Gdzie są pozostali mieszkańcy?
Jankes pisze:zastanawiam się, czy w Piasecznie dzieje się w każdym tygodniu tyle rzeczy, że będziecie mieli o czym mówić w tygodniowym reportażu?

Mnie to też zastanawia. Piasecznu daleko do Warszawy, gdzie życie kulturalne jest bardzo bogate i jest o czym pisać i mówić. Podziwiam Martina, że udaje mu się codziennie znaleźć jakieś informacje do umieszczenia w serwisie e-mieszkańców i dzięki temu ten serwis żyje i funkcjonuje.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » wt kwie 08, 2008 2:21 pm

Jednego tygodnia informacji będzie wiecej i czas trwania programu może być dłuższy innego tygodnia po prostu skrócimy nagranie. W brew pozorom na terenie miasta dzieje się naprawdę wiele ciekawych rzeczy w ciągu tygodnia nie licząc na sport. Są to szkoły, przedszkola a nawet zakłady pracy. Problemem byłby dziennik ale tygodnik mam nadzieję - damy radę.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » wt kwie 08, 2008 2:30 pm

świetna inicjatywa.Trzymam kciuki za powodzenie projektu i jak tylko będę świadkiem jakiegoś wydarzenia na pewno będę informował.

Co do nazwy to pierwsze co mi przyszło do głowy to Donosiciel piaseczyński :wink:
Może trochę "mało medialne" więc moja druga propozycja Informator piaseczyński

Wbrew pozorom wydarzeń w Piasecznie w tygodniu jest sporo i na pewno materiał na tygodnik się znajdzie.Nawet informacja o cotygodniowej wycieczce Pędziwiatra zajmie pół minuty czasu antenowego :lol:

Pozdrawiam i trzymam kciuki
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Tygodnik na TV Piaseczno

Postautor: Jankes » wt kwie 08, 2008 2:34 pm

Do redagowanie takiego tygodnika, potrzeba sporo osób i stałe źródła informacji: w policji, straży pożarnej, w ośrodku kultury oraz w urzędach. Przydatna byłaby również współpraca z mieszkańcami. Tak z ciekawości, czy jest jakiś odzew mieszkańców na prośbę o informacje z regionu?

Nie wiem ile liczy sobie skład redakcji TV Piaseczno (+ Martin), ale jeżeli będziecie mieli stałą współpracę z instytucjami i mieszkańcami, to może uda się pchnąć ten temat do przodu i tygodniowe informacje będą ciekawe. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

TYGODNIK PIASECZNA

Postautor: Kinga Panasiuk » wt kwie 08, 2008 7:40 pm

Uważam, że należy myśleć optymistycznie i że uda się odpalić Tygodnik Piaseczna.
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » śr kwie 09, 2008 5:39 pm

Wielkimi krokami zbliża sie moment rozpoczęcia emisji informacji tygodniowych /zastanawiamy sie nad nazwą/ Pierwszy program z prezenterką zostanie przedstawiony w piątek 18 kwietnia. Do tego dnia otwarta jest kwestia nazwy programu . Pracujemy nad stroną techniczną dźwięku oraz oświetlenia studia telewizyjnego.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

ALE TYDZIEń...!

Postautor: teresa » czw kwie 10, 2008 10:00 am

Kinga Panasiuk pisze:- ALE TYDZIEń...!

Podoba mi się propozycja Kingi...
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

ALE TYDZIEń...!

Postautor: Jakub » czw kwie 10, 2008 9:34 pm

Czy podjęta została decyzja co do nazwy cotygodniowych reportaży?

:)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: tvpiaseczno » czw kwie 10, 2008 9:40 pm

Jesteśmy za ALE TYDZIEN
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron