Sąd Rejonowy Piaseczno oczyścił Mariusza Słowika z zarzutów

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Sąd Rejonowy Piaseczno oczyścił Mariusza Słowika z zarzutów

Postautor: Jakub » sob mar 29, 2008 11:28 am

Sąd Rejonowy w Piasecznie oczyścił Mariusza Słowika z zarzutów

Mariusz Słowik skomentował gazecie "Echo Piaseczna" Postanowienie Sądu Rejonowego w Piasecznie (II Wydział Karny), z dnia 19 marca br. Sąd oddalił zażalenie Burmistrza Józefa Zalewskiego na Postanowienie Prokuratury Rejonowej w sprawie umorzenia postępowania dotyczącego znieważenia burmistrza. Mariusz Słowik powiedział: "Po tym jak w Radzie Powiatu Stowarzyszenie Centrum Józefa Zalewskiego i Klub Rozwoju połączyły się, Józef Zalewski miał się uspokoić. Nadal jednak mimowolnie, coś dogaduje nam na sesjach a nawet próbuje ciągać po sądach. Cieszę się, że Sąd Rejonowy w Piasecznie, oczyścił mnie z zarzutów, tym bardziej, iż postanowienie Sądu jest ostateczne i niezaskarżalne. To kolejny proces który Pan Zalewski przegrał - mam nadzieję, że to ostudzi jego wojowniczy charakter a samorządowcy zamiast włóczyć się po sądach zajmą się w końcu pracą na rzecz rozwoju gminy. Po korzystnym dla mnie orzeczeniu mógłbym złożyć zawiadomienie, że zostałem fałszywie oskarżony (art. 234 kk). Nie będę tego robił - nie mam żalu do Pana Zalewskiego, który znowu dał się komuś podpuścić ".
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sąd Rejonowy Piaseczno oczyścił Mariusza Słowika z zarzutów

Postautor: Martin » sob mar 29, 2008 11:51 am

Mariusz Słowik pisze:mam nadzieję, że to ostudzi jego wojowniczy charakter a samorządowcy zamiast włóczyć się po sądach zajmą się w końcu pracą na rzecz rozwoju gminy.

Również mam nadzieję, że tak będzie i samorządowcy będą robić coś dla dobra gminy i mieszkańców!

Mam nadzieję, że to co Mariusz Słowik powiedział gazecie, sam również wcieli w życie, bo ma ochotę na proces ze starostą powiatu piaseczyńskiego
(afera deweloperska w Starostwie Powiatu Piaseczyńskiego).
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Sąd Rejonowy Piaseczno oczyścił Mariusza Słowika z zarzutów

Postautor: Jakub » sob mar 29, 2008 1:23 pm

Miejmy nadzieję, że po aferach i sprawach sądowych, nasi samorządowcy / urzędnicy / radni wezmą się za robotę, bo czeka sporo tematów, których na razie nie załatwiają: komunikacja dzienna i nocna, drogi, park w Piasecznie, skwer Kisiela w Piasecznie, i ogólny rozwój regionu. Do roboty samorządowcy :)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: barman » ndz mar 30, 2008 8:08 pm

A mi sie cos wydaje, że te rodzinno-koleżeńskie koneksje w gminie, starostwie sie nigdy nie skończą. I stąd taki wygląd Piaseczna a nie inny. Brak, dróg, chodników, kanalizacji, korki itp.. (można by przecież długo).
Moim zdaniem to wszyscy do wywalenia !!!!!!!!!!
barman
 
Posty: 114
Rejestracja: śr paź 17, 2007 8:36 am
Lokalizacja: PIASECZNO


Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron