Prezent dla chłopaka

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Prezent dla chłopaka - rejs do Szwecji

Postautor: Lukier74 » ndz paź 15, 2017 8:47 pm

Robienie prezentu partnerowi w postaci jakiejś atrakcji, zwykle jednorazowej, niejednokrotnie okazywało się dużo fajniejsze, niż dłużo wyszukiwany i nie zawsze spersonalizowany prezent materialny. Dlatego też jazda wyścifowym autem, skok spadochronem, balonem, motolotnią czy na bungee jest coraz bardziej w cenie. Nie dalej jak na północy Polski jest też kolejna, niebagatelna opcja niespodzianki, w postaci rejsu - stenaline.pl/do-szwecji - ale nie, że tam jakiś sobie rejs. Konkretny wypad do Szwedów (ale nie tylko) na kilka dni, wydatek prawie żaden, a atrakcji więcej niż po tygodniowym pobycie na mazurach. Nie sposób pominąć oryginalność pomysłu, także polecam.
Awatar użytkownika
Lukier74

Prezent dla chłopaka zgodny z zainteresowaniami

Postautor: Zibi36 » pn paź 23, 2017 9:36 am

Ja bym mu kupił jakiś prezent personalizowany w oparciu o jego zainteresowanie. Jak lubi np. koszykówkę to może jakaś koszulka z dedykowanym napisem i grafiką. Lepiej coś oryginalnego niż to co mają wszyscy. Ostatnio takie znalazłem na suprizo.pl
Ostatnio zmieniony śr gru 13, 2017 3:04 pm przez Zibi36, łącznie zmieniany 1 raz
Zibi36

Prezent dla chłopaka - propozycje

Postautor: dzessie » wt gru 12, 2017 11:38 am

Jest wiele możliwości. Może być to: jakaś fajna książka, porządny portfel, para butów (na przykład porządne buty zimowe - niektóre sklepy już teraz mają wyprzedaże zimowe - szczególnie na modele z zeszłego roku, moda męska na szczęście nie zmienia się tak szybko jak moda damska), bilet na koncert jego ulubionego zespołu czy też scyzoryk. Czyli generalnie prezenty praktyczne Uwierzcie,że faceci o wiele bardziej wolą prezenty właśnie tego typu niż jakieś niepraktyczne głupotki, które będą jedynie zajmowały miejsce na półce. https://answear.com/p/buty-zimowe-meskie-3057-t.html/
Ostatnio zmieniony pn sty 08, 2018 11:13 am przez dzessie, łącznie zmieniany 2 razy
dzessie

Prezent dla chłopaka - słuchawki bezprzewodowe

Postautor: Fraa » ndz gru 17, 2017 1:06 pm

Ja mu kupiłam słuchawki takie lepsze bezprzewodowe, jest melomanem więc powinien być zadowolony ;)
Fraa

Prezent dla chłopaka - tatuaż

Postautor: rafal88 » ndz gru 17, 2017 5:23 pm

Może tattoo w Warszawia myślę, ze to może być dobry pomysł
rafal88

Prezent dla chłopaka - karnet na siłownię

Postautor: MAriolka123 » śr gru 20, 2017 9:40 am

Moim pomysłem są treningi albo karnet na siłownię. Bo chłopak i tak ćwiczy, więc będzie to dla niego super opcja :)
Ja szukałam tutaj lepszytrener.pl/trening-personalny Naprawdę fajna baza trenerów :)
MAriolka123

Prezent dla chłopaka

Postautor: pelek » pt sty 05, 2018 1:11 pm

Nie wiem czy każdemu coś takiego będzie się podobało. Sam bym w sumie z karnetu na siłownie był zadowolony ( o ile siłownia byłaby blisko mojego miejsca zamieszkania). Ale ja to ja. Nie każdy tak uważa i pewnie wiele osób uznałoby to za kiepski podarunek. Szczególnie tych mniej aktywnych.

O wiele lepsza opcją jest coś praktycznego. Tak jak tutaj już zresztą wspomnieli. Jakiś fajny pasek do spodni ze skóry. Czy portfel (warto jest kupić szczególnie teraz jak w sklepach są takie promocje - potem ma się już gotowy prezent tylko do podarowania). Albo koszulka: openwear.pl/
pelek

Prezent dla chłopaka - kosmetyki

Postautor: Jaba » pt maja 18, 2018 10:55 am

Jak już jesteśmy przy kosmetykach dla mężczyzn, to dobrym prezentem są kosmetyki firmy: senseandbody.pl/nasze-marki/woodys/ Kupiłam mojemu i był zachwycony, są dobre m. in. na zarost, polecam!
Jaba

Poprzednia

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego