Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: Martin » pt lut 08, 2008 1:34 pm

Starostwo Powiat Piaseczyńskiwydał album pt. PLASTYCY REGIONU PIASECZYńSKIEGO, prezentujący twórczość plastyczną artystów skupionych w grupach twórczych działających na terenie powiatu (...)

czytaj więcej: Plastycy Regionu Piaseczyńskiego
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: justynka » pt lut 08, 2008 1:44 pm

Album jest rozdawany przez starostwo powiatu piaseczyńskiego według uznania.

Rewelacja! Publikacja Plastycy Regionu piaseczyńskiego, sfinansowana została z budżetu powiatu piaseczyńskiego, w ramach realizacji zadań w zakresie kultury, a rozdają go tylko artystom. W takim razie w jaki sposób chcą oni promować kulturę skoro zwykli mieszkańcy nie mają dostępu do tej publikacji? Dziwne praktyki stosuje się w starostwie powiatu piaseczyńskiego. Najpierw afera związana z wydziałem architektury, a teraz album wydany z budżetu jest dostępny tylko dla nielicznych! PARANOJA!

:klotnia:
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: Jakub » pt lut 08, 2008 7:57 pm

Album jest rozdawany przez starostwo powiatu piaseczyńskiego według uznania.

Przypomniało mi się przysłowie z którego może wychodzą samorządowcy ze starostwa powiatu piaseczyńskiego: NIE DLA PSA KIE£BASA. Tylko niech się nie zdziwią, jak mieszkańcy podziękują im za takie rzeczy przy najbliższych wyborach samorządowych.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: sharmlover » sob lut 09, 2008 6:48 am

Szkoda, ze nie wiedzialam o tworzeniu takiego katalogu :( . Co prawda nie jestem plastykiem ale artystyczna porcelane i ceramike nasza rodzina zaczela tworzyc w latach 60tych a w naszym powiecie od 1983roku. Chętnie umieściłabym jedna ze swoich prac. Chyba to moja wina, ze za mało promuję sie w powiecie :( . Moze w przyszłości urzędnicy odpowiedzialni za takie publikacje pofatygują sie do rejestru dzialalnosci godpodarczej i wezmą pod uwagę innych twórców - nie tylko plastków. :good:
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: Martin » sob lut 09, 2008 9:02 am

Kasiu, napisz w tej sprawie do Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego i może umieszczą Wasze prace w kolejnej edycji albumu Plastycy Regionu Piaseczyńskiego.

:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: justynka » pn lut 11, 2008 10:36 am

sharmlover pisze:Chętnie umieściłabym jedna ze swoich prac. Chyba to moja wina, ze za mało promuję sie w powiecie

sharmlover nie masz czego żałować. Czy odniosłabyś jakieś korzyści z promowania się w czymś, co jest rozdawane tylko artystom lub znajomym? Lepiej pomyśleć o własnej promocji, aby jak największa liczba mieszkańców (odbiorców) mogła się o tobie dowiedzieć. Z czegoś co jest rozdawane wybranym, nikt się o Tobie nie dowie.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: sharmlover » wt lut 19, 2008 8:04 pm

Zdecydowane zgadzam sie z Tobą, odczuwam jednak pewne rozżalenie :( - jest mi troche przykro ze moja rodzina tworząc na ternie Powiatu -osiągając mniejsze lub wieksze sukcesy poza Powiatem od 1983 roku - tu gdzie zyjemy i mieszkamy i przez wiele lat bylismy stowarzyszeni w "Cechu" jestesmy pomijani. Nie podwazam tworczosci osob zamieszczonych w katalogu - bo jak napisalas jest on rozdawany artystom i znajomym (a ja do owych sie nie zaliczam :wink: )Nie chodzi mi tez o to zeby byc rozpoznawana - to troche puste i plytkie. Milo jednak poczulabym sie gdyby ktos docenil moja i mojej rodziny prace chociazby umieszczajac nasze prace, jako osob tworzących w Powiecie.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: justynka » śr lut 20, 2008 12:17 pm

sharmlover czy należycie do jakiegoś stowarzyszenia twórców regionu? Może Starostwo nawet nie wie o waszym istnieniu i powinniście im o sobie poinformować.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: sharmlover » śr lut 20, 2008 5:39 pm

Tak jak wspominalam od 1983 r nalezelismy do Cechu w Piasecznie. Teraz nie nalezymy do zadnego Stowarzyszenia - popracuje nad tym w kolejnych miesiacach. :D
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: Jankes » czw lut 21, 2008 9:24 am

Napisz sharmlover do Starostwa i w drugiej edycji ciebie umieszczą!
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: sharmlover » pt lut 22, 2008 11:04 am

Skontaktowalam sie ze Starostwem mailowo :good: . Oczekuje odpowiedzi :? .
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: sharmlover » sob mar 15, 2008 8:35 am

I nadal oczekujac odpowiedzi (juz prawie miesiac) - na poczatku Kwietnia zloze osobiscie pismo z zapytaniem o warunki jakie musze spelnic aby zostac "umieszczona" w w/w katalogu. Widac droga emailowa nie okazala sie byc trafiona. :(
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: Martin » sob mar 15, 2008 10:23 am

sharmlover pisze:Widac droga emailowa nie okazala sie byc trafiona.

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego raczej kiepsko radzi sobie, z udzielaniem odpowiedzi na wysyłane maile. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi na kilka maili. Jakiś czas temu otrzymałem informację od pana Marcina Ciechomskiego (Wydział Promocji, Kultury i Sportu Starostwo Powiatowe w Piasecznie), że muszę wystosować pismo aby otrzymać zgodę na używanie herbu powiatu piaseczyńskiego w swoim serwisie. Po wysłaniu pisma pocztą, od stycznia nie otrzymałem odpowiedzi a już zbliża się kwiecień. Starostwo rządzi się swoimi prawami i chyba tylko osobista wizyta w starostwie może odnieść jakiś sukces, bo z korespondencją sobie nie radzą... (ot zebrało mi się na trochę szczerości, w bardzo delikatnej wersji...).
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: sharmlover » czw mar 20, 2008 7:13 am

Martin,
Po Swietach Wielkanocnych wybieram sie w tej sprawie do Urzedu.
Podziele sie odpowiedzia (jesli takowa uzyskam :wink: )
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Plastycy Regionu Piaseczyńskiego

Postautor: Martin » czw mar 20, 2008 10:01 am

sharmlover pisze:Po Swietach Wielkanocnych wybieram sie w tej sprawie do Urzedu.

Trzymam kciuki i daj znać jaka jest odpowiedź Starostwa.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron