INVIDIA Daniel Ciosek - fotografia i usługi wysokościowe

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

INVIDIA Daniel Ciosek - fotografia i usługi wysokościowe

Postautor: Invidia » czw lut 07, 2008 5:06 pm

FOTOGRAFIA:
ślubna, okazjonalna, uroczystości rodzinne, pikniki bankiety firmowe, sesje zdjęciowe, fotografia dziecięca, zdjęcia reklamowe, zamówienia indywidualne,

US£UGI WYSOKOśCIOWE:
Montaż reklam wielkoformatowych, banerów, kasetonów, urządzeń zewnętrznych, prace porządkowe(odśnieżanie, mycie, malowanie, czyszczenie, usuwanie liści z dachu), systemy "anty ptak",

Więcej na mojej stronie www.invidia.com.pl
Invidia
 
Posty: 106
Rejestracja: czw lut 07, 2008 4:57 pm
Lokalizacja: Piaseczno

INVIDIA Daniel Ciosek

Postautor: Martin » czw lut 07, 2008 6:12 pm

Witam Daniel na forum. Miło, że dołączyłeś.

Oglądam Twoją galerię ze zdjęciami i chyba umieściłeś w niej raczej skromną ilość swoich zdjęć? Z samego WOśP w Piasecznie miałeś ich bardzo dużo. Planujesz za jakiś czas rozszerzyć ilość zdjęć dostępnych na Twojej stronie?

W serwisie grono.net wspominałeś, że poszukujesz ciekawych dziewczyn/kobiet do pozowania do zdjęć portretowych. Grono jest zamkniętym serwisem i nie każdy ma tam dostęp. Może wspomnij o tym tutaj. Na forum zagląda dziennie sporo osób, to może kogoś zainteresuje Twoja oferta.

Pozdrawiam
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

fotografia i usługi wysokościowe

Postautor: Jakub » czw lut 07, 2008 6:37 pm

Mam pytanie o cennik usług fotograficznych, jak kształtują się ceny?
Na stronie nie zauważyłem cennika Twoich usług.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: PESTKA35 » czw lut 07, 2008 6:49 pm

I mnie ciekawi ten cennik :)
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: Invidia » czw lut 07, 2008 7:33 pm

Do Martina:
Dziękuję za informację, umieściłem ogłoszenie na gronie bo korzystają z niego dość intensywnie mieszkańcy naszego powiatu. Na tym forum zarejestrowałem się dopiero dziś. Na pewno umieszczę jakieś informacje.
Co do galerii to strona od niedawna działa i jeszcze dogrywam pewne szczegóły z informatykiem a zdjęć na pewno będzie więcej, to tylko kwestia czasu. Planuję utworzenie jeszcze kilku podgalerii w poszczególnych działach.

Do Jakuba i PESTKA35:
Na stronie nie ma cennika i nie sądzę, żeby się pojawił... gdyż ceny ustalane są indywidualnie z klientem w zależności od rodzaju zdjęć, miejsca, ilości zamawianych odbitek(również ich wielkości), oprawy(jak pisałem istnieje możliwość druku na płótnie, oprawy w ramy drewniane itd.). Tak więc nie da się stworzyć ogólnego cennika. Tę samą zasadę przyjmuje większość fotografów i agencji fotograficznych.
Z przyjemnością odpowiem na konkretne zapytania wysłane mailem na invidia@invidia.com.pl
Proszę napisać o jakie konkretnie zdjęcia chodzi(dzieci, chrzest, komunia, ślub, sesja zdjęciowa, zdjęcia reklamowe etc.) oraz sprecyzować wymagania, takie jak: termin, format odbitek(ilość), przeznaczenie itp.

Pozdrawiam
Daniel Ciosek
Invidia
 
Posty: 106
Rejestracja: czw lut 07, 2008 4:57 pm
Lokalizacja: Piaseczno

INVIDIA Daniel Ciosek

Postautor: lucja » czw lut 07, 2008 7:49 pm

poszukujesz ciekawych dziewczyn/kobiet do pozowania do zdjęć portretowych

Nie udzielam się na Grono.net, dlatego byłabym wdzięczna za umieszczenie tutaj więcej informacji na ten temat.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Invidia » czw lut 07, 2008 7:58 pm

Tak jak wspomniałem informacja się pojawi 8) :lol:
Invidia
 
Posty: 106
Rejestracja: czw lut 07, 2008 4:57 pm
Lokalizacja: Piaseczno

INVIDIA Daniel Ciosek

Postautor: Jakub » czw lut 07, 2008 8:55 pm

ceny ustalane są indywidualnie z klientem w zależności od rodzaju zdjęć, miejsca, ilości zamawianych odbitek(również ich wielkości), oprawy(jak pisałem istnieje możliwość druku na płótnie, oprawy w ramy drewniane itd.).

Dzięki za informację. Patrząc na fotki chyba lubisz robić zdjęcia i musisz mieć do tego niezły sprzęt fotograficzny. Sąsiadka niedawno chciała zrobić zdjęcia na chrzcie i szukała fotografa. Jak będą się pytali, to podam im link do Twojej stronki.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Invidia » czw lut 07, 2008 9:44 pm

Dziękuję, będę wdzięczny
Pasjonuję się fotografią od wielu lat a od kilku szkolę w tym fachu bardziej intensywnie. Oczywiście, robienie zdjęć sprawia mi ogromną przyjemność. Jest to forma kontaktu z drugim człowiekiem, a efekt pracy często zależy również od osoby fotografowanej.
Od dziecka marzyłem żeby robić to co sprawia mi przyjemność. W 2007 roku podjąłem konstruktywną decyzję i otworzyłem własną działalność... :lol:
Invidia
 
Posty: 106
Rejestracja: czw lut 07, 2008 4:57 pm
Lokalizacja: Piaseczno

INVIDIA Daniel Ciosek

Postautor: Jankes » pt lut 08, 2008 9:10 am

Napiszę kilka słów o samej stronie. Po co na dole strony umieszczone są tak wielkie ikony walidacji HTML? Przy takiej stronie, nikogo nie interesuje czy coś się validuje czy nie. Pokazywanie tego, tak wielkimi ikonkami aż przytłacza. Strona w całości wykonana w technologii flash, co może i bajerancko wygląda dla odwiedzających, ale jest nie praktycznie dla osób, które chcą oprócz tego zaistnieć i byś widocznym w wyszukiwarkach internetowych. Roboty wyszukiwarek widzą tylko wersję flash strony, przez co nie mają tak naprawdę co zaindeksować na Twojej stronie: site:www.invidia.com.pl Przy Twojej branży liczy się również zaistnienie strony w wyszukiwarkach internetowych na frazy konkurencyjne w twojej branży. Czy masz wersję strony przygotowaną pod roboty wyszukiwarek tj.: wersja HTML/XHTML?
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Invidia » sob mar 01, 2008 12:25 am

Rusza wiosna powoli bo zima jaka była każdy widzi a wraz z wiosną zaczynają się wiosenne porządki. Zauważyłem wzrost zainteresowania oczyszczaniem rynien i dachów z liści i igliwia co jest przejawem zdrowego rozsądku bo niebawem możemy się spodziewać opadów a jak ktoś ma rynny zapchane to tak po prostu woda nie popłynie... :lol: :lol:
wiem z doświadczenia, że najwięcej telefonów jest jak już spadnie deszcz i ktoś mówi: "Bo wie pan ja myślałam, że jak będzie padać deszcz to się samo wypłucze bo te rynny to my takie nowoczesne mamy..." i najczęściej kilka/kilkanaście osób chce oczyszczać dachy "na już" albo jeszcze lepiej "na wczoraj" :roll: :roll:

Dlatego apeluję przemyślenie tej kwestii już teraz, kiedy pogoda się poprawia bo liści więcej nie napada do wiosny a będziemy spać spokojnie...
Invidia
 
Posty: 106
Rejestracja: czw lut 07, 2008 4:57 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kondzior78 » ndz mar 16, 2008 11:37 pm

Danielu, bez obrazy ale Twoje zdjęcia są bardzo przeciętne, reklamujesz swoje usługi fotograficzne ale takiej antyreklamy jak w galerii na Twojej stronie dawno nie widziałem.
Kadry kiepskie, tragiczne światło - przepalone, niedoświetlone, niektórym brakuje pionu, znaczna część wygląda jak przeciętne fotki robione przez Kowalskiego na wakacjach na jedno kopyto, bez żadnego namysłu, nie ma w nich tego czegoś, czegoś porywającego co zainteresuje widza, nie opowiadają żadnej historii. Nie masz wypracowanego swojego stylu w fotografii, łapiesz się wszystkiego czego się da. Totalny banał, a nie o to w fotografii chodzi.

Nie chcę opisywać każdej pozycji w Twojej galerii, ale coś napisać aż się prosi.
Fotografia portretowa dziedzina fotografii dające szerokie pole popisu, tutaj także niczym nie zaskakujesz, podobne kadry, brak zabawy światłem, modelki jakieś niemrawe albo Ty nie potrafisz wejść w kontakt z modelem.
Wydaje mi się, że lecisz w ilość, a nie w jakość!
Dziedzina, w której się tak reklamujesz...reportaże z uroczystości - śluby itp....no właśnie...nie ma prawie co oceniać! a to co jest zamieszczone to lepiej ocenie nie poddawać bo musiałaby być wręcz tragiczna.
Może lubisz robić zdjęcia, jest to Twoje hobby ale powiem ci szczerze, że oka to Ty nie masz!:) Nie wiem jakim robisz aparatem zdjęcia, ale pamiętaj, to nie aparat zrobi z ciebie profesjonalistę! często jest tak, że profesjonalista ląduje w rękach człowieka! :D
Nie obraź się, że po fali gorącego zachwytu przyszedł zimny prysznic, ale gdybym pewnie był laikiem w fotografii też bym wychwalał Twoje zdjęcia, tak niestety nie jest, na fotografii znam się dość dobrze : :)
Jakbyś chciał to mogę ci podać kilka tytułów książek o fotografii, które warto przeczytać.
Pozdrawiam
kondzior78
 
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 15, 2008 11:40 pm

Postautor: Invidia » ndz mar 16, 2008 11:55 pm

Bardzo chętnie porozmawiam na temat moich zdjęć i ustosunkuję się do Twoich uwag.

Nie mam powodu żeby się obrażać o krytykę, każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinię. Jednym moje zdjęcia się podobają, innym nie. Nie jest jednak prawdą, że zdjęcia robię na jedno kopyto bez namysłu.

Jeśli masz czas i ochotę napisać coś więcej na temat moich zdjęć to napisz na mój e-mail: invidia@invidia.com.pl

Pozdrawiam
Daniel Ciosek
Invidia
 
Posty: 106
Rejestracja: czw lut 07, 2008 4:57 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Invidia » pt mar 21, 2008 2:57 pm

Nie napisałeś na maila więc postaram się ustosunkować do Twojej opinii na forum.

@ kadry - niektóre może kiepskie ale nie wszystkie, pracuję nad tym
@ tragiczne światło - o 13 w lato rzeczywiście tragiczne :lol: nie wiedziałem jeszcze wtedy co to podwójna ekspozycja... :oops:
@ niektórym brakuje pionu - pewnie tym poziomym...
@ antyreklama - czasem coś szokującego, niezgodnego z obowiązującymi normami jest łatwiej zapamiętywane(np. Ty zwróciłeś na to uwagę). A tak poważnie, nie narzekam na brak zleceń i zadowolenie klientów.
@fotki Kowalskiego - rzeczywiście fotki zwykłego Kowalskiego bo większość które obecnie znajdują się na stronie zostały wykonane w okresie mojej nauki fotografii(która trwa nadal) aparatem amatorskim a część istotnie na wakacjach... :roll:
@ na jedno kopyto - raczej na jedną kartę pamięci :P każde jest inne i co innego przedstawia. Porywający to jest wiatr 20m/s. gdy wspinasz się akurat na 100 metrową ścianę w górach... dosłownie porywający 8)
@ nie mam stylu - mylisz się, każdy ma swój styl. Ja jestem z natury tradycjonalistą i estetą więc nie oczekuj od moich zdjęć abstrakcyjnego spojrzenia czy przerysowania perspektyw...
@ łapię się wszystkiego czego się da - zainteresowania mam wszechstronne więc robię zdjęcia z różnych dziedzin ale klaruje się już moja fotograficzna specjalizacja, wymaga to jeszcze czasu więc na razie pisać o tym nie będę
@ totalny banał - to zbyt subiektywna i niesprawiedliwa opinia, dla jednego to banał a dla drugiego bardzo istotna rzecz...
@ fot. portretowa zabawa światłem - pobawię się światłem już niedługo bo kompletuję sprzęt do fotografii studyjnej, na zewnątrz to się można blendą albo dyfuzorem pobawić ale jeszcze nie zakupiłem
@ modelki niemrawe - stanę w ich obronie bo są jak najbardziej MRAWE :lol: tylko nieśmiałe są... zdjęcia robione bez przygotowania, worka sprzętu, itd. Akurat tak się składa, że jestem obdarzony inteligencją interpersonalną o wysokim współczynniku więc nie mam problemu z nawiązaniem kontaktu z innymi(oczywiście do pewnego stopnia bo mam dziewczynę) 8)
@ lecę w ilość - absolutnie źle Ci się wydaje, jakość stawiam na pierwszym miejscu we wszystkim co robię.
@ nie ma co oceniać - przyznaję rację, nie ma zbyt dużo do oceny bo zajmuję się tym od niedawna ale niedługo pojawi się więcej zdjęć. Na razie mam tyle pracy, że ledwo nadążam przeglądać zdjęcia dla klientów i nie mam czasu wybrać czegoś na stronę www
@ lubię robić zdjęcia - jak najbardziej, zawsze marzyłem, żeby robić to co lubię i dlatego otworzyłem taką właśnie firmę. Pracę na wysokościach też lubię i to bardzo. Jak ze wszystkim trzeba zdobyć doświadczenie. Niektórzy pracuję prawie albo zupełnie społecznie w agencjach fotograficznych. Ja nie mam zamiaru napełniać komuś kieszenie. Dlatego ogłaszam szukam modelek do pozowania za zdjęcia żeby korzyść była obupólna.
@ oka nie mam - przeciwnie, mam całkiem niezłe, a przynajmniej tak twierdzą ludzie oglądający moje zdjęcia. Mam też świetną wyobraźnię przestrzenną więc myślę, że moje zdjęcia będą coraz lepsze, niestety praktyka i jeszcze raz praktyka, tego się nie obejdzie...
@ zimny prysznic - w życiu codziennym nie lubię zimnej wody bo choć hartuje ciało to jednak wywołuje dreszcze... 8)
Jeśli chodzi o krytykę to zwróciłeś moją uwagę na kilka kwestii i za to DZIęKUJę. Szczerze bez podtekstów.
@ jakim robię aparatem - to żadna tajemnica. Większość zdjęć zamieszczonych na stronie została wykonana Canonem A610 czyli zaawansowanym kompaktem amatorskim. Kupiłem go żeby "wejść" w fotografię, nauczyć się obsługi sprzętu, manualnych ustawień, zdobyć wiedzę, itp.
Trochę wiedzy już zdobyłem, sprzętem posługuję się bardziej swobodnie więc w grudniu zaopatrzyłem się w lepszy sprzęt:
Canon 30d z + 17-85mm., lampa Canon speedlite 580EX II, baterie, akcesoria, itd.
Jak już wspomniałem kompletuję sprzęt studyjny, zbudowałem nawet Light ring do portretów, więc i wiedza i sprzęt na coraz wyższym poziomie... :lol: :lol: :lol:
@ nie aparat robi zdjęcia - doskonale zdaję sobie z tego sprawę dlatego kupiłem a610 do nauki a teraz przeszedłem na 30d gdy tamten zaczął mnie ograniczać(małe ISO, brak akcesoriów, zewn. lampy, stabilizacji, obiektywów, itd, itp.) i gdy nauczyłem się korzystać ze sprzętu.
@ na fotografii znasz się dość dobrze - więc na pewno nie zajmujesz się fotografią od niedawna i powinieneś mnie zrozumieć, że nauka wymaga czasu i ciężkiej pracy
@ książki, które warto przeczytać - dziękuję za propozycję ale mam już listę książek wartych uwagi. Jeśli masz natomiast konkretne informacje techniczno - organizacyjne z własnych doświadczeń to chętnie skorzystam. Jestem indywidualistą i do znajomości rzeczy dochodzę pracą i drogą osobistych doświadczeń i przemyśleń 8)

I tym miłym akcentem kończę mój wywód filozoficzny na temat uwag w stosunku do mnie skierowanych...

Pozdrawiam serdecznie i życzę Tobie i sobie owocnej pracy z aparatem.

Daniel Ciosek
Invidia
 
Posty: 106
Rejestracja: czw lut 07, 2008 4:57 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: michalpias » pt mar 21, 2008 9:03 pm

Kondzior78, jak już krytykujesz to może pochwal nam się Twoimi osiągnięciami :wink: bo krytykować zawsze łatwo.... Tylko bez obróbki w szopku czy tam GIMPshopie.
Co do Daniela... umieścił zdjęcia na stronie czyli postawił sprawę jasno, jeśli komuś się nie podobają to go nie zatrudni. Fakt jest taki, że na początku każdy jest noobem.
michalpias
 
Posty: 29
Rejestracja: pt sie 17, 2007 2:00 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron