Ocieplenie domu - szukam firmy

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Ocieplenie domu - szukam firmy

Postautor: Netalbin74 » czw sie 14, 2014 5:56 pm

Hej Wszystkim. :) Znacie może jakieś dobre firmy z okolicy, które zajmują się ocieplaniem domów? Mam na oku ocieplenia z pianki poliuretanowej lub granulatów (np. szklanego) i szukam profesjonalistów, którzy siedzą w temacie i chcieliby zrobić dobrą robotę za moje pieniądze :) Zależy mi głównie na tym, by było solidnie i by cała termoizolacja spełniała swoją rolę, a jakieś inne bajery typu izolacja akustyczna itp. są już drugoplanowe, ponieważ nie mam tu problemu z hałasem, wilgocią itp. Cena też nie gra pierwszych skrzypiec, stawiam na jakość. Czekam na propozycje :)
Netalbin74
 
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 03, 2014 8:38 am

Re: Ocieplenie domu - szukam firmy

Postautor: Ricarda94 » sob sie 16, 2014 9:23 am

Ja mogę Ci z doświadczenia polecić http://wi-bud.pl/. Sam korzystałem z usług tej firmy i byłem bardzo zadowolony, firma jest bardzo profesjonalna, wszystko odbyło się szybko, ja zaproponowałem metodę ocieplenia, a oni sami dobrali wszystko tak, żeby było dobrze, materiały są bardzo dobrej jakości. Wszystko super
Ricarda94
 
Posty: 10
Rejestracja: czw maja 29, 2014 9:56 am

Re: Ocieplenie domu - szukam firmy

Postautor: Amatawawa1788 » sob sie 16, 2014 3:34 pm

Jesteście pewni, co do pianki? Wata może być bardziej opłacalna...
Amatawawa1788
 
Posty: 8
Rejestracja: czw maja 29, 2014 10:43 am

Re: Ocieplenie domu - szukam firmy

Postautor: onerosalia1648 » ndz sie 17, 2014 8:27 am

Owszem wata byłaby bardziej opłacalna, ale z tego co ja się orientuję i co mam u siebie, to pianka się dużo lepiej sprawdza niż wata, owszem wiadomo jest droższa, ale akurat w tym przypadku warto dołożyć trochę więcej pieniędzy i mieć super ocieplone. Mnie ocieplenie wykonywała firma ocieplaniepu.pl i jestem zadowolony
Ostatnio zmieniony śr wrz 03, 2014 12:07 pm przez onerosalia1648, łącznie zmieniany 1 raz
onerosalia1648
 
Posty: 8
Rejestracja: sob maja 31, 2014 8:13 pm

Ocieplenie domu - szukam firmy

Postautor: Natalia20 » czw sie 28, 2014 8:28 pm

Ile w całości to Cię kosztowało?
Natalia20
 
Posty: 8
Rejestracja: ndz lis 03, 2013 5:01 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron