Bezpłatne spotkanie dla kobiet w ciąży i młodych mam

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Bezpłatne spotkanie dla kobiet w ciąży i młodych mam

Postautor: Redakcja » ndz wrz 15, 2013 8:18 pm

Spotkanie Akademii MamaPyta.pl - 27 września 2013 w Warszawie!
Bezpłatne spotkanie dla kobiet w ciąży i młodych mam!


Jesteś w ciąży lub rozpoczynasz przygodę z macierzyństwem, a wciąż nurtuje Cię wiele pytań dotyczących okresu ciąży i połogu - weź udział w bezpłatnej konferencji Akademia MamaPyta.pl.

Spotkanie odbędzie się w piątek 27 września br. w godz. 12.00-16.30 w Sali żółtej, budynku FOCUS,
Al. Armii Ludowej 26 w Warszawie.

Wraz z Akademią MamaPyta.pl do Biłgoraju zawita Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta, autor książek z serii "Mamo, Tato, co Ty na to?", który od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci. Paweł Zawitkowski będzie do dyspozycji uczestników przez cały czas trwania spotkania. W trakcie spotkania będzie można również nabyć książki z serii Mamo, Tato co Ty na to? z dedykacją i autografem autora.

PROGRAM:
12.05 - 12.35 ABC porodu - lek. med. Krzysztof Pancześnik - ginekolog położnik, Centrum Medyczne Damiana
12.40 - 13.10 Woda w diecie przyszłej i karmiącej mamy - mity - Aleksandra Kozłowska, Warszawski Uniwersytet Medyczny
13.15 - 13.35 Standardy opieki okołoporodowej - Daria Omulecka, Fundacja Rodzić po Ludzku
13.40 - 14.00 Krew pępowinowa - cenne źródło komórek macierzystych - Justyna Morgaś, Bank Komórek Macierzystych NOVUM
14.00 - 14.20 przerwa
 pokaz wiązania chust
 bra-fitting, czyli jaki ja właściwie mam rozmiar? - warsztat dopasowania staników
 pokaz niemedycznych technik mogących ułatwić poród
14.20 - 14.40 Poród rodzinny, rodzić z doulą? - Izabela Frankowska, doula, Stowarzyszenie DOULA w Polsce, doule3
14.40 - 15.10 Mleko mamy to więcej niż pokarm - dr n biol. Aleksandra Wesołowska, prezes Fundacji Bank Mleka Kobiecego
15.10 - 15.20 Jak wspomagać zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka - Sequoia
15.20 - 16.30 Mamo, Tato, co Ty na to? O opiece, pielęgnacji i rozwoju małego dziecka - Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta NDT-Bobath, konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zarejestrować się na stronie www.mamapyta.pl Wśród uczestniczek zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez naszych partnerów.

ZAREJESTRUJ SIę http://mamapyta.pl/warsztaty-i-konferen ... -warszawie

Partnerem Głównym spotkania jest Centrum Medyczne DAMIANA, pozostali Partnerzy to żywiec Zdrój, Bank Komórek Macierzystych NOVUM, Carriwell, Kupiec, Sequoia, LennyLamb.
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron