Restauracja Aromat w Gołkowie

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Restauracja Aromat w Gołkowie

Postautor: Redakcja » śr kwie 03, 2013 8:34 pm

Obrazek

17 lutego 2012 roku odbędzie się koncert zespołu KOLEDZY
http://www.powiat-piaseczynski.info/inf ... ,3728.html
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Restauracja Aromat w Gołkowie

Postautor: Redakcja » śr kwie 03, 2013 8:35 pm

Obrazek

6 kwietnia 2013 roku odbędzie się koncert zespołu PIZZA DRIVER
http://www.powiat-piaseczynski.info/inf ... ,5100.html
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Restauracja Aromat w Gołkowie

Postautor: Martin » pn maja 13, 2013 10:34 pm

Obrazek

18 maja 2013 roku odbędzie się koncert zespołu PIZZA DRIVER
www.powiat-piaseczynski.info/informacja ... ,5277.html
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Aromat w Gołkowie

Postautor: Redakcja » śr cze 12, 2013 11:14 pm

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Koncert zespołu Pizza Driver Cover Band

Postautor: Martin » śr lis 13, 2013 9:55 pm

Obrazek

16 listopada 2013 roku odbędzie się koncert zespołu Pizza Driver Cover Band
www.powiat-piaseczynski.info/informacja ... ,6048.html
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Andrzejki w restauracji Aromat

Postautor: Filip » czw lis 21, 2013 7:55 pm

Obrazek

ZAPRASZAMY NA IMPREZę ANDRZEJKOWĄ

W związku z licznymi zapytaniami o Sylwestra już wkrótce znajdziecie Państwo propozycję na bal sylwestrowy.

PROPOZYCJA ANDRZEJKOWA Zapraszamy już 30.11.2013 od godziny 20.00 na imprezę andrzejkową. Moc atrakcji, wróżby, losowania oraz nagroda specjalna- kolacji przy świecach dla dwojga. A bawić się będziemy przy suto zastawionym przekąskami stole, gorącym bufecie z licznymi daniami gorącymi przez całą imprezę. Napoje zimne i gorące lały się będą bez ograniczeń, a alkohole białe podamy bez limitu!!!! Imprezę zakończymy nad ranem o 3.00.

Imprezę uświetni muzyka na żywo a zaśpiewa dla nas Krzysztof. Zapraszamy do rezerwacji miejsc, gdyż ilość ich jest ograniczona. Koszt tej wspaniałej imprezy to tylko 150 zł od osoby. Rezerwacje tel. 501 361 347 lub mikuszewscy@wp.pl lub osobiście w restauracji. http://restauracjaaromat.pl/juz-wkrotce ... westrowej/
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Sylwester w restauracji Aromat

Postautor: Filip » czw lis 21, 2013 7:57 pm

Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Bal karnawałowy w restauracji Aromat

Postautor: DominikaK » śr sty 22, 2014 9:23 pm

Obrazek
DominikaK
 
Posty: 128
Rejestracja: śr cze 19, 2013 7:19 am

Re: Restauracja Aromat w Gołkowie

Postautor: Roberto » czw gru 11, 2014 9:40 am

Byłem ostatnio (5 grudnia piątek) w "Aromacie" z kolegami na kolacji. Byłem tam pierwszy raz i mam dość mieszane odczucia. Faktycznie czas jest teraz ciężki bo w knajpach odbywają się różne "wigilie" :wink: firmowe i o miejsce trudno, "Aromat" był trzecia knajpką do której dzwoniłem i pierwszą gdzie mogłem zarezerwować stolik. Dostaliśmy stolik na piętrze, na dole była jakaś "wigilia" na jakieś 50 osób (tak na oko) z muzyką (szansonista/masakra :rozpacz: )
Na początku poprosiliśmy o piwo, ale właśnie beczka się skończyła i czekali aż się nowa schłodzi... czekaliśmy jakieś 40 minut przy gołym stole, kelnerki ewidentnie nie radziły sobie z obsługą. Potem było lepiej, przystawka czyli deska wędlin była bardzo dobra, zupa biały barszcz z jajkiem i mnóstwem kiełbasy świetna, goloneczka podana z plackami ziemniaczanymi, pierogami i pieczonym ziemniakiem, podana na kapuście zasmażanej doskonała (za wyjątkiem niedobrej kapusty). Wódka zimna podana w termosach z lodem, ale na koniec o ostatnim zamówieniu (alkoholu) kelnerki zapomniały i dostaliśmy dopiero jak zszedłem i upomniałem się przy barze.
Podsumowując żarcie dobre, ceny w miarę adekwatne do menu i lokalu, ale obsługa... tragedia. Nie śpieszyło się nam bo spotkaliśmy się aby pogadać, gdyby jednak było to wyj-ście tylko na jedzenie to bym wyszedł (40 minut czekaliśmy na piwo, jedzenie pojawiło się po ponad godzinie).
Biorę poprawkę na czas i imprezę na dole, co być może było powodem zakręcenia miłej zresztą obsługi, dlatego "Aromatu" nie skreślam z mojej listy
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Sylwester w restauracji Aromat Gołków

Postautor: iza » sob lis 17, 2018 7:44 pm

Obrazek
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości