Propozycje reportaży TV Piaseczno

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: lucja » czw mar 27, 2008 9:31 pm

W nawiązaniu do wątku http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=1293 chciałabym zaproponować, żeby propozycje reportaży, były umieszczane w oddzielnym wątku, co będzie łatwiejsze do przeglądania dla zespołu TV Piaseczno.

Moje propozycje reportaży to:
- wycieczka piaseczyńską kolejką wąskotorową (przydałby się filmik, na którym każdy mógłby zobaczyć jak wyglądają wycieczki kolejką, to przecież atrakcja turystyczna naszego regionu?)
- wycieczka rowerowa z Klubem Pędziwiatr (temat już poruszony przez Jacentego)
- reportaż o modernizacji Parku w Piasecznie (sprawa ciągnie się zbyt długo, a może przed kamerą TV Piaseczno, starosta będzie bardziej chętny na przyśpieszenie prac)
- przydałby się również reportaż o komunikacji na terenie Piaseczna, oraz reportaż o nocnym połączeniu Piaseczna z Warszawą...

Sporo z tych tematów poruszanych jest na naszym forum, ale warto byłoby wkroczyć z kamera do urzędów.
Może to zmobilizowałoby urzędników do lepszej i bardziej efektywnej pracy.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: Kinga Panasiuk » czw mar 27, 2008 9:55 pm

Telewizja internetowa Piaseczna to super pomysł i uważam, że w wolnej chwili między wydarzeniami zespół TV Piaseczno mógłby poświęcić trochę swojego czasu na wydarzenia sportowe w naszym regionie. Przydałoby się trochę materiałów o sporcie. Na razie widziałam reportaż o gali boksu w Piasecznie.

W Piasecznie mieszka coraz więcej przejezdnych ludzi i nawet nie wiedzą, że jest w Piasecznie stadion i działają różne kluby sportowe. Wielu nowych mieszkańców mogłoby się z filmików dowiedzieć, że w Piasecznie można również uprawiać sport i piaseczyńscy zawodnicy mogą pochwalić się wieloma sukcesami.
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: Jacenty » czw mar 27, 2008 10:09 pm

lucja pisze:Sporo z tych tematów poruszanych jest na naszym forum, ale warto byłoby wkroczyć z kamera do urzędów.
Może to zmobilizowałoby urzędników do lepszej i bardziej efektywnej pracy.


Jak w Big Brotherze...zainstalować nad biurkami kamery a obraz live dać w Tv Piaseczno 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: leszek » czw mar 27, 2008 10:18 pm

Od kiedy ukazała się TV Piaseczno, to śledzę informacje o nowo pojawiających się reportażach i cieszę się, że powstało podforum dedykowane telewizji internetowej, na którym możemy proponować tematy przyszłych reportaży.

Zainstalowanie kamery w Urzędach to dobry pomysł, ale mogłoby za jakiś czas być tak jak w SZKLANEJ PU£APCE, w której nagrali kilka klatek i puszczali terroryście w kółko. Mielibyśmy wrażenie, że urzędnicy śpią na siedząco i pracują 24h na dobę. Reportaże z kamerą na pewno inaczej wpływają na każdego człowieka, a tym bardziej na urzędników.

Na obecną chwilę najbardziej interesuje mnie sprawa kulejącej komunikacji w Piasecznie, oraz brak nocnego autobusu. Widziałem, że Martin wysyła maile do urzędników, ale może kamery sprawią że urzędnicy będą z nami szczerzy i powiedzą nam całą prawdę oraz przedstawią nam plany naprawy komunikacji na terenie Piaseczna i okolic.
leszek
 
Posty: 26
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 10:53 am
Lokalizacja: Józefosław

Re: Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: Jacenty » czw mar 27, 2008 10:25 pm

leszek pisze:Na obecną chwilę najbardziej interesuje mnie sprawa kulejącej komunikacji w Piasecznie, oraz brak nocnego autobusu.


Chyba każdego...poza urzędnikami :x

leszek pisze:Widziałem, że Martin wysyła maile do urzędników, ale może kamery sprawią że urzędnicy będą z nami szczerzy i powiedzą nam całą prawdę oraz przedstawią nam plany naprawy komunikacji na terenie Piaseczna i okolic.


znaczy się materiał z kategori science-fiction :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

propozcje reportaży tv piaseczno

Postautor: Jankes » pt mar 28, 2008 9:39 am

Zgadzam się z propozycjami podanymi w tym wątku. Przede wszystkim należy pokazywać problemy komunikacyjne w Gminie Piaseczno, oraz poświęcić uwagę na promocję sportu z tego regionu.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Płać podatki tam gdzie mieszkasz!

Postautor: justynka » pt kwie 04, 2008 2:35 pm

Wątek stworzony przez Jankesa: płać podatki tam gdzie mieszkasz podsunął mi pomysł, że może przy pomocy TV Piaseczno + serwisu e-mieszkańców - zacząć promować i uświadamiać mieszkańców, aby płacili podatki do naszego urzędu skarbowego. Przy rosnącej liczbie mieszkańców, nie każdy melduje się w Piasecznie, ale również nie każdy wie, że nie trzeba się meldować, aby podatki odprowadzać do gminy w której mieszkamy...
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Płać podatki tam gdzie mieszkasz!

Postautor: teresa » pt kwie 04, 2008 3:14 pm

justynka pisze:zacząć promować i uświadamiać mieszkańców, aby płacili podatki do naszego urzędu skarbowego

Dobry temat na reportaż. Gmina Piaseczno narzeka, że mało ludzi melduje się w gminie oraz że mało kto z nowych mieszkańców odprowadza tutaj podatek, ale UMiG Piaseczno nie robią nic, aby uświadomić mieszkańców o tej sprawie. To bardzo ważny temat! Wszyscy chcą lepszych dróg, lepszej komunikacji, ale gmina musi mieć na to pieniądze, które m.in. ma z naszych podatków. Płaćmy podatki w naszej gminie.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Płać podatki tam gdzie mieszkasz!

Postautor: Martin » pt kwie 04, 2008 8:52 pm

Razem z zespołem TV Piaseczno mamy w planach poruszenie tematu: płać podatki tam gdzie mieszkasz. Z informacji, jakie otrzymałem - TV Piaseczno planuje reportaż, a ja postaram się na ten temat napisać informację, na łamach naszego serwisu e-mieszkańców.

Jeżeli macie jakieś sugestie lub pytania, na które chcielibyście uzyskać odpowiedź przy okazji reportażu i informacji w serwisie, to napiszcie je na forum lub prześlijcie na nasze maile: tvpiaseczno@wp.pl oraz info@powiat-piaseczynski.info


:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: Jakub » pt kwie 04, 2008 11:00 pm

Swoje pytania napisałem w wątku: płać podatki tam gdzie mieszkasz, tak więc tutaj nie będę się już powtarzał. Ciekawy pomysł z tym reportażem i informacją w serwisie e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: justynka » ndz kwie 06, 2008 7:28 am

Martin pisze:Razem z zespołem TV Piaseczno mamy w planach poruszenie tematu: płać podatki tam gdzie mieszkasz. Z informacji, jakie otrzymałem - TV Piaseczno planuje reportaż, a ja postaram się na ten temat napisać informację, na łamach naszego serwisu e-mieszkańców.

Fajnie, że podchwyciliście temat! Czekam w takim razie na reportaż i informację w serwisie e-mieszkańców!
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: Kinga Panasiuk » śr kwie 09, 2008 6:47 am

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłam, ale według TV Piaseczno nie porusza w swoich reportażach tematów kontrowersyjnych i dotyczących spraw mieszkańców Piaseczna.

Czy TV Piaseczno planuje zająć się problemem np.: komunikacji w Piasecznie?
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: justynka » śr kwie 09, 2008 9:02 am

Kinga Panasiuk pisze:Nie wiem czy tylko ja to zauważyłam, ale według TV Piaseczno nie porusza w swoich reportażach tematów kontrowersyjnych i dotyczących spraw mieszkańców Piaseczna.

Nie tylko Ty :) To są ciężkie tematy i może TV Piaseczno nie jest jeszcze gotowe do poruszania ich w swoich reportażach?
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » śr kwie 09, 2008 5:32 pm

Justynka ma rację. Nie jesteśmy jeszcze gotowi do zajmowania się tak poważnymi tematami.Na razie okopujemy się.


Wielkimi krokami zbliża sie moment rozpoczęcia emisji informacji tygodniowych /zastanawiamy sie nad nazwą/ Pierwszy program z prezenterką zostanie przedstawiony w piątek 18 kwietnia. Do tego dnia otwarta jest kwestia nazwy programu . Pracujemy nad stroną techniczną dźwięku oraz oświetlenia studia telewizyjnego.

W tym tygodniu zostanie przedstawiony reportaż z Urzędu Pracy na temat bezrobocia w gminie a w następnym tygodniu reportaż na temat "Płać podatki tam gdzie mieszkasz"
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Propozycje reportaży TV Piaseczno

Postautor: Kinga Panasiuk » czw kwie 10, 2008 6:27 am

Justynka ma rację. Nie jesteśmy jeszcze gotowi do zajmowania się tak poważnymi tematami. Na razie okopujemy się.

Dziękuję za odpowiedź.
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron