MotoMikołajki w Warszawie 2012

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

MotoMikołajki w Warszawie 2012

Postautor: Majkel » pn lis 26, 2012 9:10 pm

Obrazek

9 grudnia 2012 r. MotoMikołajki w Warszawie. MotoMikolajki.pl to coroczna akcja aktywizująca środowisko motocyklowe w celu pomocy dzieciom z mazowieckich rodzinnych i publicznych domów dziecka. Dzięki sponsorom i uczestnikom akcji udało się w ciągu ostatnich 2 lat przekazać beneficjentom pomoc przekraczającą 120 000 zł. Głównym celem akcji jest zaangażowanie w działania społeczne i wolontariackie jak największego grona motocyklistów i ich sympatyków. W dniu akcji tłum Mikołajów na motocyklach przejeżdża paradą przez centrum stolicy, spotyka się z dziećmi, spędza z nimi wspólnie czas i wręcza upominki.

Obrazek

10:00
Zbiórka na Placu Konstytucji w Warszawie (przedstawienie planu dnia oraz przejazdu, sklep z gadżetami MotoMikołajkowymi, formowanie kolumny, rozpoczęcie konkursu na NajMikołaja, NajMikołajkę oraz Najmotocykl Mikołaja)
11:00 – 11:30
Przejazd z Pl.Konstytucji (do Placu Zamkowego – na plac przed kościołem św.Anny trasa: Marszałkowska, Królewska, Krakowskie Przedmieście, plac wraz z parkingiem pomiędzy ul.Krakowskie Przedmieście a Pl.Zamkowym
11:30 – 13:00
Plac przed kościołem św.Anny (kolejność zdarzeń wg planu poniżej)
grupowe zdjęcie uczestników imprezy
rozdawanie słodyczy przechodniom,
pokaz baniek mydlanych oraz kuglarzy,
ustanowienie rekordu: „ilu MotoMikołajów pomieści się w najmniejszym istniejącym sklepie Carrefour”,
wybory NajMikołaja i NajMikołajki przy udziale dzieci z rodzinnych i publicznych domów dziecka
13:00 – 13:30
Przejazd z Pl. Zamkowego (plac przed kościołem św.Anny) do sali OSiR Nowowiejska trasa: Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Plac Krasińskich, świętojerska, Anielewicza, Jana Pawła II, Chałubińskiego, Al.Niepodległości, Nowowiejska
13:30 – 15:30
Sala sportowa OSIR Nowowiejska spotkanie z drużyną futbolu amerykańskiego Warsaw Spartans, zabawy na trampolinie z reprezentantem Polski w gimnastyce, zajęcia na ścianie wspinaczkowej, wspólna nauka tańca, pierwsze kroki w Aikido, symulatory jazdy na motocyklu, dmuchany plac zabaw i wiele innych.
19:00
Koncert finałowy w Klubie Proxima. Koncert prowadzi Magda Michniak (Superstacja) Muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Monkey and The Baboons oraz Raggafaya.

http://motomikolajki.pl/
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron