Sklep Biedronka w Piasecznie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Sklep Biedronka w Piasecznie

Postautor: gucio » śr lip 14, 2010 12:51 pm

Otwarto sklep "Biedronka" w Piasecznie na ul.Julianowskiej (odcinek Julianowskiej między Okulickiego przy cmentarzu a Geodetów).Wydaje się że to dobra i ważna informacja dla klientów szukających względnie przyzwoitego towaru za godziwą cenę.Jest kilka "ale".

-dziwna to firma która nie przekazuje stosownego sygnału na lokalne forum jak nasze o otwarciu swojej placówki (już tak dobrze się powodzi że można wszystko "olewać"?

-tych co korzystali ze sklepu musi zdumieć tzw."parking" przy Biedronce który jest jakąś fikcją na kilka samochodów.Ciekawe jak możliwe jest otwarcie sklepu wielkopowierzchniowego z tak zaprojektowanym parkingiem (względy np. p.poż związane z drogami wyjazdowymi pomijam)

-brak parkingu spowoduje po wakacjach (wzmożony ruch) wielkie zawirowanie komunikacyjne (parkowanie na Julianowskiej,brak świateł przy cmentarzu Okulickiego z Julianowską)

Jak na razie zakupy b.przyjemne.
gucio
 
Posty: 71
Rejestracja: czw sty 28, 2010 8:56 pm

Biedronka w Piasecznie

Postautor: gucio » pn lip 19, 2010 7:29 pm

Kolejna Biedronka otwarta.Konstancin ul.Warszawska przy wjeździe od Wilanowa naprzeciw salonu Renault przy Klinkierze.Jak nie było to nie było Biedronki a teraz "wysyp".Parking jak na sklep wielkopowierzchniowy to tragedia (jakiś placyk wysypany żwirem).Dodatkowo dla jadących od Konstancina brak skrętu w lewo do sklepu (oczywiście będzie to łamane).Fajny obiekt w miejscu prawie wiecznego korka.Ciekawe czy ten "wysyp" sklepów wielkopowierzchniowych przypadkowo zbiega sie z koncem kadencji władz samorządowych (drobny lokalny handel chyba nie będzie b. zadowolony).
gucio
 
Posty: 71
Rejestracja: czw sty 28, 2010 8:56 pm

Biedronka w Piasecznie

Postautor: Filip » pn sie 27, 2012 10:27 pm

Na kiedy planowane jest otwarcie Biedronki przy ulicy Jarząbka w Piasecznie?
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Sklep Biedronka w Piasecznie

Postautor: Jacenty » pn sie 27, 2012 10:34 pm

Ostatnia data o jakiej słyszałem to 6 września.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Sklep Biedronka w Piasecznie

Postautor: Filip » pn sie 27, 2012 10:36 pm

Dzięki.
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Biedronka w Starej Iwicznej

Postautor: Kamil M » śr sie 29, 2012 10:11 pm

Chciałem zauważyć, że Biedronka przy ulicy Kazimierza Jarząbka znajduję się w gminie Lesznowola w sołectwie Stara Iwiczna. Granicy obydwu gmin znajduję się za sklepem. Aktualnie jest dobrze widoczna, bo po stronie gminy Piaseczno jest realizowana budowa bloku mieszkalnego. Nowa nieruchomość jest w granicach Piaseczna.

Pozdrawiam
Kamil Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Sklep Biedronka w Starej Iwicznej

Postautor: Filip » czw sie 30, 2012 7:16 am

Zaskoczyłeś mnie swoją informacją, że wszystko co jest przed ulicą Nową, od strony osiedla to już Stara Iwiczna. Cały czas myślałem, że ulica Nowa jest granicą gmin. Sprawdziłem na mapie gminy Piaseczno http://piaseczno.eu/pliki/mapa.htm i masz rację, że Biedronka będzie w Starej Iwicznej.

Obrazek
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Otwarcie 2000. Biedronki w Polsce

Postautor: Kacperek » pn paź 08, 2012 12:10 pm

Obrazek

W poniedziałek firma Geronimo Martins otworzyła przy ul. Rokicińskiej w £odzi 2-tysięczny sklep sieci Biedronka. Na parkingu przed wejściem tworzą się gigantyczne kolejki, ludzie przepychają się z ochroniarzami i szturmują wejście. Ulica jest zakorkowana Więcej... http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,1262 ... skiej.html

LUDZIE POWARIOWALI NA PUNKCIE BIEDRONEK. DOBRZE, żE W PIASECZNIE NIE BY£O TAKICH T£UMÓW. :lol:
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Re: Otwarcie 2000. Biedronki w Polsce

Postautor: Paulina » pn paź 08, 2012 3:04 pm

Kacperek pisze:DOBRZE, żE W PIASECZNIE NIE BY£O TAKICH T£UMÓW

W Piasecznie nie było takich promocji:
47-calowe telewizory Philips za 1499 zł, netbooki Acer za 800 zł i rowery górskie za 149 zł szły jak ciepłe bułki

Cena robi swoje i ludzie kupują w ciemno produkty w takich cenach.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: Jacenty » pn paź 08, 2012 6:40 pm

Paulina pisze:Cytat:
47-calowe telewizory Philips za 1499 zł, netbooki Acer za 800 zł i rowery górskie za 149 zł szły jak ciepłe bułki

Cena robi swoje i ludzie kupują w ciemno produkty w takich cenach.



Pytanie jeszcze pozostaje jakiej jakości ten rower jest ?
Ja raz kupiłem rower w hipermarkecie i więcej tego błędu nie popełnię :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Re: Otwarcie 2000. Biedronki w Polsce

Postautor: Artur N. » pn paź 08, 2012 8:08 pm

Rower to może w tej cenie był kiepski, ale telewizor raczej nie był najgorszy i cale też robią swoje.
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: amasoft » pn paź 08, 2012 9:35 pm

na ten telewizor sam bym się pokusił...
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

Postautor: Kacperek » pt paź 12, 2012 12:53 pm

Na filmie widać, że były to telewizory Philipsa serii 3000, a więc jesżeli miał 47 cali, to był ten model http://www.philips.pl/c/telewizory/3000 ... 7h_12/prd/


<object width="853" height="480"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/zGv4yoob79M?version=3&amp;hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/zGv4yoob79M?version=3&amp;hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" width="853" height="480" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Postautor: anuleksa » ndz lut 09, 2014 9:42 pm

Gruchnęła (mam nadzieję, że plotka), że na parkingu przy Piekucie (ul.Kniaziewicza) powstać ma kolejna Biedronka. Wie ktoś coś?
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Biedronka w Piasecznie

Postautor: Majkel » ndz lut 09, 2014 10:17 pm

anuleksa pisze:Gruchnęła (mam nadzieję, że plotka), że na parkingu przy Piekucie (ul.Kniaziewicza) powstać ma kolejna Biedronka.

Kogoś chyba poniosła fantazja z miejscówką kolejnej Stonki? :roll:
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Następna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości