Gdzie gyros kebab w Piasecznie?

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: amasoft » sob cze 23, 2012 11:04 pm

No i prawidłowo, bo ta pseudo baranina koło prawdziwej baraniny nawet nie leżała.

Anka jak chcesz jakiś dobry wzór kebaba to przejedź się do Grójca :) tam jest świetny, śmiem twierdzić, że najlepszy w powiatach Grójeckim i Piaseczyńskim.
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

Postautor: anuleksa » ndz cze 24, 2012 12:05 am

amasoft pisze:Anka jak chcesz jakiś dobry wzór kebaba to przejedź się do Grójca Smile tam jest świetny, śmiem twierdzić, że najlepszy w powiatach Grójeckim i Piaseczyńskim.

Nie chcę papugować;) Kebab z mielonej, wędzonej wołowiny wymyśliłam sama :)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: amasoft » ndz cze 24, 2012 12:24 am

jak będę miał fundusz to wpadnę na spróbowanie. :wink:
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

Postautor: stentonik » ndz cze 24, 2012 8:58 am

anuleksa pisze:Nie kupujesz u konkurencji, bo nie produkujesz, a ja tak, więc muszę sprawdzać co jakiś czas :)


anuleksa pisze:Nie chcę papugować;) Kebab z mielonej, wędzonej wołowiny wymyśliłam sama :)


Nadal nie rozumiem po co tam lazłaś ;)

ps, dzisiaj w nocy coś piardło od strony Zalesia Dolnego jakby po grochówce, niepokoję się o pewną osobę bo telefonu nie odbiera :twisted:
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: anuleksa » ndz cze 24, 2012 1:39 pm

stentonik pisze:Nadal nie rozumiem po co tam lazłaś


Zjeść ;)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » pt lip 27, 2012 2:12 pm

Z lekkim opóźnieniem podaję do wiadomości, iż w pierwszym tygodniu lipca kebab u Marokańczyka wyzionął ducha. Cześć jego pamięci!
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Kebab EL-Manar w Piasecznie

Postautor: Filip » ndz gru 30, 2012 11:47 pm

Polecam kebab w lokalu EL-Manar, który znajduje się przy skrzyżowaniu Puławskiej z Młynarską w Piasecznie. Byłem już u nich kilka razy i trzymają dobry poziom. Mają pamięć do twarzy i przy kolejnych wizytach, dodatkowo dorzucają więcej mięsa. Mięso dopieczone i doprawione, bułka OK, surówka smaczna, sos dodaje smaku. Przy pierwszym razie dorzucili za dużo cebuli, jednak już przy kolejnych ilość była w porządku. Na dzień dzisiejszy El Manar to najlepsza kebabownia w Piasecznie.
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: argrabi » pn gru 31, 2012 10:14 am

A ja na 3 wizyty tam 2 razy się naciąłem.. A że smak to też kwestia indywidualnych upodobań, najlepiej mi smakuje ten z Kniaziewicza...
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

kebab w Piasecznie

Postautor: Kacperek » pn gru 31, 2012 12:11 pm

Kebab EL-Manar nie jest stały w proporcjach, oraz w smaku. Raz dostaniemy mniej mięsa, a za drugim razem zamiast surówki nafaszerują bułkę zbyt dużą ilością cebuli. Nie wiem od czego to u nich zależy, ale trzeba mieć dużo szczęścia, aby za każdym razem w EL-Manar dostać dobrego kebaba. Są zmienni i raz dostaniemy pysznego kebaba, a drugim razem dostajemy coś dziwnego i mało smacznego, przez co nie raz mówiłem sobie, że już do nich nie przyjdę.

Wspomniany przez argrabi, Alanya Kebab przy Kniaziewicza, jest jednym z najlepszych w mieście. Na plus na pewno jest stałe porcje i sporo mięsa, na minus to sos który ostatnio do mnie nie trafia (może się przejadłem). Zaczęliby trochę eksperymentować ze smakiem sosu i byłby najlepszy!
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

kebab el-manar piaseczno

Postautor: Michał » śr lut 06, 2013 10:31 am

Byłem w kebabowni EL-Manar przy skrzyżowaniu Puławskiej z Młynarską i mają tam dobrego kebaba, ale nie zawsze dają dużo mięsa, zapychając bułkę surówką. Zauważyłem, że więcej mięsa dają do zestawów na talerzu, niż do pity, czy bułki. Jeżeli ktoś ma ochotę na większą porcję mięsa, to warto zainwestować w zestaw.
Michał
 
Posty: 65
Rejestracja: pn sty 07, 2013 9:31 pm

Re: kebab el-manar piaseczno

Postautor: Kacperek » śr lut 06, 2013 10:45 am

Michał pisze:Zauważyłem, że więcej mięsa dają do zestawów na talerzu, niż do pity, czy bułki.

Zestaw jest o wiele droższy, więc nie dziw się, że płacisz więcej i dostajesz więcej. ;)
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

bar Chrupiący Kurczak

Postautor: Kacperek » czw kwie 04, 2013 7:54 pm

Kiedyś lokal z kebabem nazywał się u Henia, a teraz jest tam bar Chrupiący Kurczak. Miejsce: ul. Generała Władysława Sikorskiego 1A (wejście od al.Róż) http://www.chrupiacykurczak.waw.pl/index.php/about-us Smaczne mają zestawy z kurczakiem i tak się zapchałem, że nie spróbowałem u nich kebaba, który jest w menu. Jeżeli ktoś z Was już próbował, to dajcie znać.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Re: bar Chrupiący Kurczak

Postautor: LukaszW » sob kwie 20, 2013 12:24 pm

Kacperek pisze:Kiedyś lokal z kebabem nazywał się u Henia, a teraz jest tam bar Chrupiący Kurczak. Miejsce: ul. Generała Władysława Sikorskiego 1A (wejście od al.Róż)

Miejscówka w pawilonach handlowych na dole bloku Tytanik nie jest zbyt dobra dla gastronomii lub dotychczasowe osoby nie miały na to dobrego pomysłu, bo Chrupiący Kurczak chyba też niedługo zniknie. Na oknie i drzwiach do lokalu wisi kartka "wynajmę lokal".

Obrazek
LukaszW
 
Posty: 126
Rejestracja: pn gru 03, 2012 11:03 pm
Lokalizacja: Piaseczno

TVN UWAGA! Jak smakuje polski fast food

Postautor: LukaszW » pt maja 10, 2013 5:30 pm

Dziś o godz. 19:50 w UWADZE na TVN reportaż "Jak smakuje polski fast food?"

Edit:

Co dziś oferuje polski fast food? Czy w punktach małej gastronomii można bez obaw zjeść hamburgera lub zapiekankę? Od lat w naszym kraju fast foody cieszą się niezmienną popularnością. Mówi się nawet, że nową narodową potrawą Polaków jest kebab. Nie stronimy też od hamburgerów i hot dogów. Bary szybkiej obsługi kuszą zdjęciami smakowitych potraw. Zobacz materiał video. http://uwaga.tvn.pl/64623,wideo,420284, ... ortaz.html
LukaszW
 
Posty: 126
Rejestracja: pn gru 03, 2012 11:03 pm
Lokalizacja: Piaseczno

SHAHI KEBAB W PIASECZNIE

Postautor: Filip » ndz lis 23, 2014 4:20 pm

Niedawno otworzyli nowy lokal z kebabem SHAHI KEBAB. Lokal mieści się przy ul. Sienkiewicza 31 w Piasecznie. W ofercie lokalu: kanapki kebab i dania kebab na talerzu, kanapki wegetariańskie i dania wegetariańskie. W środku jest również wydzielone i odgrodzone miejsce, gdzie można zrelaksować się paląc fajkę wodną Shisha. Plus miejsca: czynne 24 h. Minus: słaba wentylacja, przez co ubranie przechodzi zapachem jedzenia. Warto spróbować. Polecam Shahi Kebab.
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości