Najwięcej mieszkań buduje się pod Warszawą gdzie zamieszkać?

Dyskusje na wszelkie tematy związane z nieruchomościami: sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, działki itp. Podforum moderowane przez Macieja Michalaka.

Moderator: GTW

Postautor: ola » wt lip 24, 2012 9:29 pm

ps. czasu niestety nie cofniesz, i jak ktoś nie umie życ z pewnymi rzeczami to zmienia to, np. poprzez miejsce zamieszkania.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » wt lip 24, 2012 9:35 pm

No wreszcie do rzeczy gadasz. Nie zmienię miejsca zamieszkania, bo tu się urodziłam, pracuję, mam przyjaciół, ale nie oznacza to, ze Piaseczno mi się obecnie "podoba". Sto lat temu Rynek to była bardacha, a bloki cacy, teraz jest odwrotnie. Miałam gdzie zaparkować i autobusem 205 jechałam 20 minut do Warszawy, teraz godzinę. To tak w skrócie co mnie drażni. I jeszcze nie ma Panoramy, a tam był tatar po którym chudłam kilogram :)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » wt lip 24, 2012 9:37 pm

Wiesz albo będziesz narzekać, że jest tak kiepsko, albo zrobisz coś wkoło siebie aby było lepiej chociaż trochę.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » wt lip 24, 2012 9:44 pm

Zrobię wywiad w Itefale i powiem, powiem, powiem, bo na realizację nie starczy już sił i czasu :) To by było na tyle. Idę sie napić :)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: nomado » śr lip 25, 2012 7:23 am

anuleksa, równie dobrze, 2 pokolenia wstecz przed Tobą, mogłyby napisać (gdyby żyły) że kiedyś to było wspaniałe miejsce, zero bloków same tereny zielone, uprawne i kilka domków, mniej spalin i osadników, którzy powodują obecnie hałas, więcej dyskrecji i konik z furmanką się czasem pojawił. Taka kolej rzeczy. Poprzednie pokolenia narzekali na Twoje, teraz Ty narzekasz na nasze.
Nasze pokolenie, zapewne za 50-60 lat będzie narzekało na auta rakietowe lub budynki 2x wyższe od obecnych itd ...

i tak na marginesie to zakończcie ten off-top!
nomado
 
Posty: 78
Rejestracja: sob kwie 09, 2011 6:27 pm
Lokalizacja: zza rogu.

Postautor: teqilaa » śr lip 25, 2012 10:34 am

Piaseczno jest zajebiste! a te małe odstępstwa od zajebistości ładnie koryguje zimne piwo albo wściekły :mrgreen: ... tyle tresci w tej dyskusji :wink:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: leny » śr lip 25, 2012 12:22 pm

teqilaa pisze:Piaseczno jest zajebiste! a te małe odstępstwa od zajebistości ładnie koryguje zimne piwo albo wściekły Mr. Green ... tyle tresci w tej dyskusji Wink


Ja tam też się nie zamierzam stąd nigdzie ruszać, Piaseczno mi się podoba, są miejsca które jak dla mnie mogli by poprawić, ale ogólnie jest git. A zimne piwo albo wściekły sam nie wiem co lepsze, dobrze że za dwa dni piątek...
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » śr lip 25, 2012 6:07 pm

I o to chodzi, by plusy przesłaniały minusy. Jest taka piosenka: bo w Piasecznie fajnie jest, można wino obalić, można w mordę dostać też i komendę podpalić...gloria, gloria, alleluja, dzielnicowy kawał...;-)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Najwięcej mieszkań buduje się pod Warszawą gdzie zamiesz

Postautor: gapa » wt kwie 28, 2020 4:08 pm

Piaseczno – ja jestem 3 razy na TAK! Kupiłam mieszkanie od domu marzeń i jest cudownie! Dojazdy do Warszawy mi nie przeszkadzają, bo i tak pracuję na obrzeżach a nie w centrum. A tak to jest cisza i spokój na pewno większy niż w mieście.
gapa
 
Posty: 15
Rejestracja: czw mar 20, 2014 10:51 pm

Poprzednia

Wróć do Nieruchomości Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron