Restauracja Szara Eminencja w Piasecznie

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: Kucyk » ndz cze 24, 2012 5:14 pm

He, he nieźle się uśmiałem czytając pozytywną "recenzję" autorstwa Kornelii.
W "Misiu" goniec po powrocie ze słynnego baru "Apis" rzekł do kierowcy taksówki: Straszne się tu chamstwo zjeżdża z całego świata. Kasza niedogotowana...
Ale nie o tym pisać miałem. Stento, ostrzegam, że za posty jak powyższy możesz zostać wzorem CnS skopiowany i dostarczony do prawnika - właściciela. Mecenasa Zenona Euro.

Obrazek
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: ola » pn cze 25, 2012 4:25 pm

Kucyk pisze:Paulina napisał:
Na pewno ich odwiedzę.

Yeah! Jakbym Olę czytał.


Kucyk ale tym razem to nie byłam ja :) Ja tam jeszcze nie byłam :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » czw cze 28, 2012 5:29 pm

Ewolucja napisów postępuje:

Obrazek
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: anuleksa » sob cze 30, 2012 9:53 pm

Przed jutrzejszym finałem wiaterek musi "E" z "mecze" zdmuchnąć :)

edit 01.07:

Zeżarto schabowego z ziemniakami i mizerią. Mniam :)
Pierogi łososiowe w sosie koperkowym też mniam.

Jestem zaskoczona, że w tak przystępnej cenie można zjeść coś naprawdę dobrego w restauracji :)
Tak trzymać.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » pn lip 16, 2012 10:21 am

No i byłam i wnętrze mi się podoba :) Nie jadłam nic, wiec ciężko ocenić, piłam tylko piwo. :)
Ale ceny są Warszawskie
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » pn lip 16, 2012 8:38 pm

ola pisze:No i byłam i wnętrze mi się podoba :) Nie jadłam nic, wiec ciężko ocenić, piłam tylko piwo. :)
Ale ceny są Warszawskie


Olu, ceny piwa i napojów są jak dla mnie za wysokie, natomiast przystawki i drugie dania w normie piaseczyńskiej.

Wczoraj byłam z dzieciakiem i koleżanką i napiszę co zeżarto i wypito za 101 zeta:
- polędwiczki z kopytkami i marchewką
- schabowy z ziemniakami i mizerią
- śledzie w trzech wariantach (za słone) z rukolą i pomidorkami koktajlowymi (mój wymysł te dodatki)
- dwa browary duże z sokiem
- szarlotka z dwoma kulkami lodowymi.

Nie podoba mi się to, że jak wzięłam szarlotkę za 10,- i poprosiłam o drugą kulkę loda, to cena wzrosła do 15,- :(
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Marek i Marcin Szwakopf w Szarej Eminencji

Postautor: Kowal » śr wrz 12, 2012 3:13 pm

Obrazek
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Re: Marek i Marcin Szwakopf w Szarej Eminencji

Postautor: Ireneusz » pt wrz 14, 2012 11:10 pm

świetny koncert bliźniaków. Czekam na kolejne.
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Restauracja Szara Eminencja w Piasecznie

Postautor: Artur Brzychcy » pn wrz 17, 2012 8:49 am

Witajcie

Po ślubie urządziłem w Szarej Eminencji obiad dla rodziny.
Jedzenie wyśmienite, obsługa bardzo dobra. Szefostwo specjalnie dla nas jako niespodziankę udekorowało stoły. Już nie mówiąc o tym, że jak się dowiedzieli że to ślub to nam zeszli z cen. Lokal doskonały z wspaniałym klimatem, na reszcie dobrym oświetleniem i doskonałym gustem szefów.

Mocno będę im kibicował.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Artur Brzychcy
 
Posty: 49
Rejestracja: wt cze 23, 2009 7:42 am
Lokalizacja: Piaseczno

Marek i Marcin Szwakopf i wernisaż wystawy Poncyliusz

Postautor: Kowal » wt wrz 18, 2012 5:28 pm

Obrazek
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Restauracja Szara Eminencja w Piasecznie

Postautor: Filip » śr wrz 19, 2012 12:28 pm

Chyba spodobał się koncert braci Szwakopf, że organizują ich koncert tydzień po tygodniu. :)
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Czesław Mozil w Szarej Eminencji

Postautor: Paulina » śr paź 31, 2012 1:28 pm

W grudniu w Szarej Eminencji wystąpi Czesław Mozil.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Koncert na Miłość, Gitarę i śpiew - Beata Jankowska-Tzimas

Postautor: Kowal » pn lis 05, 2012 2:13 pm

Obrazek

Koncert na Miłość, Gitarę i śpiew. Piosenki o miłości zaśpiewa Beata Jankowska-Tzimas, aktorka Teatru Syrena, wokalistka, uczestniczka II edycji programu X Factor. Jej śpiew i wrażliwość gwarantują dreszcze emocji i niezapomniane doznania. Wokalistka wykona m.in. takie utwory jak: Yesterday, Kochać - jak to łatwo powiedzieć... Zagrają: Gitara - Paweł Stankiewicz Gitara basowa - Paweł Bomert

Sobota, 17.11.2012r. o godzinie 21.

Szara Eminencja, restauracja swobodnej elegancji Piaseczno, ul. Sienkiewicza 11 Wstęp bezpłatny. Rezerwacje stolików pod numerem 885 05 04 05

profil artystki:
www.facebook.com/pages/Beata-Jankowska- ... 182?ref=hl
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Koncert Dominiki Rydz i Weroniki Bochat Jesienne Inspiracje

Postautor: Kowal » pn lis 05, 2012 2:29 pm

Obrazek

9 listopada Koncert Dominiki Rydz i Weroniki Bochat "Jesienne Inspiracje"

W repertuarze Dominiki i Weroniki znajdują się zarówno polskie, dobrze znane Państwu piosenki w nowych aranżacjach, jak i utwory angielskie, dziewczyny wykonują również największe przeboje musicalowe a także swoje własne, premierowe utwory. Prezentowany koncert nie przypadkowo nosi nazwę „Jesienne Inspiracje” – już za chwilę usłyszymy Dominikę i Weronikę w nieco nostalgicznym, nastrojowym repertuarze, o którym opowiedzą już same wykonawczynie.

<object width="640" height="480"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/b3x1ssryAOE?version=3&amp;hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/b3x1ssryAOE?version=3&amp;hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" width="640" height="480" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

Dominika i weronika poznały się w 2002 roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie i odtąd tworzą duet wokalny. Są laureatkami wielu festiwali w Polsce i za granicą, m.in. Festiwalu im. Anny German w Zielonej Górze, Festiwalu im. Anny Jantar we Wrześni czy Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Universong na Teneryfie. W 2004 r. reprezentowały również Polskę podczas Konkursu Eurowizji Dziecięcej w Lillehammer w Norwegii.
Weronika przez 6 lat była solistką Teatru Muzycznego Roma w Warszawie, gdzie można było usłyszeć Ją m.in. w musicalu „Nędznicy”, „Upiór w operze” czy „Akademia Pana Kleksa”. Dominika jest absolwentką Szkoły Muzycznej, jednak, pomimo zamiłowania do śpiewu, równolegle, wybrała studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Poza śpiewaniem, dziewczyny również uczą wspólnie – są trenerkami wokalnymi Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „śpiewaj i Tańcz” i prowadzą zajęcia z uzdolnioną wokalnie młodzieżą.

Na koncert zapraszamy w piątek, 9.11.2012 r. ok. godz. 20.00

Szara Eminencja, Piaseczno, ul. Sienkiewicza 11 (stare kino)
rezerwacje: tel. 885 05 04 05 Wstęp bezpłatny.
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Szara Eminencja w Piasecznie

Postautor: Paulina » pn lis 05, 2012 6:02 pm

Fajnie, że Szara Eminencja podobnie jak inne lokale w Piasecznie, zaczęła stawiać na koncerty na żywo.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron