Restauracja gruzińska Gaumarjos w Piasecznie

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: anuleksa » sob maja 19, 2012 8:51 pm

stentonik pisze:
anuleksa pisze:
Pochłonęłam coś na "ch", co było jak ciasto do pizzy wypełnione mieszanką serów,



:bicz:


menu na ichniej stronie nie działa, ale pogrzebałam w necie i to chaczapuri, a nie coś innego na "ch" :)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » wt cze 26, 2012 2:32 pm

Ja póki co się nie zwiodłam odwiedzając tą restaurację, zawsze miło ( właściciele niesamowicie przyjaźni ) i mi jedzenie smakuje.
Podobno z kuchnią gruzińską jest tak, że albo ktoś się zakochuje w jej smakach albo nieznosi, ze wzgledu na charakterystyczne przyprawy i smaki.
Ostatnio rozmawiałam z właścicielką, która namawiała mnie na wyprawę do Gruzji, powiedziała, że sama jeździ po zakupy i osobiście wybiera warzywa, mięso, aby mieć pewność że przygotowane dania będą przypominać te z Gruzji ( nie napiszę takie same, bo pewanie nigdzie po Gruzją nie uzyska się pewnych smaków )
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Mr.P » śr cze 27, 2012 11:44 am

ja tydzien temu wrocilem z Gruzji i teraz moge zaatakowac ta restauracje - zobaczymy - dam znac /wkrotce bo rodzice wyjezdzaja na urlop a gdzies jesc trzeba haha/

a Gruzje polecam
Awatar użytkownika
Mr.P
 
Posty: 143
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:42 am
Lokalizacja: Jazgarzew

Postautor: ola » śr cze 27, 2012 8:59 pm

Mr. P - sam byłeś w Gruzji, w sensie czy sam organizowałeś wyjazd ? Możesz coś więcej napisac ? Bo ja mam niesamowitą ochotę na odwiedzenie Gruzji
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Magda Gessler w Gaumarjos na Ursynowie w Warszawie

Postautor: Majkel » czw lis 29, 2012 9:39 pm

Właśnie na TVN emitowany jest program Kuchenne Rewolucje, a w nim lokal gruziński tych samych osób, które mają lokal Gaumarjos w Piasecznie.
W Piasecznie lokal jest OK, a na Ursynowie im nie idzie: http://kuchennerewolucje.tvn.pl/odcinki-online/odcinek-13,16755,0.html
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Re: Magda Gessler w Gaumarjos na Ursynowie w Warszawie

Postautor: Paulina » czw lis 29, 2012 11:03 pm

Zgłodniałam, jak obejrzałam dzisiejszy program w Gaumarjos na Ursynowie. W weekend wybiorę się do ich lokalu w Piasecznie.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Re: Magda Gessler w Gaumarjos na Ursynowie w Warszawie

Postautor: Ireneusz » pt lis 30, 2012 12:07 am

Paulina pisze:W weekend wybiorę się do ich lokalu w Piasecznie.

W weekendy jest u nich zawsze najwięcej ludzi, a po programie z Gessler, może być ich jeszcze więcej. Niby program był o Gaumarjos na Ursynowie, ale pokazali również lokal w Piasecznie, więc dostali mega reklamę w TVN. Lepiej przejdź się do nich na spokojnie w tygodniu.
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Re: Magda Gessler w Gaumarjos na Ursynowie w Warszawie

Postautor: kornelia » pt lis 30, 2012 8:32 am

tak ja też nabrałam ochoty na gruzińskie jedzonko. Dawno u nich nie byłam więc czas najwyższy to zmienić.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Re: Magda Gessler w Gaumarjos na Ursynowie w Warszawie

Postautor: Paulina » pt lis 30, 2012 2:53 pm

Ireneusz pisze:W weekendy jest u nich zawsze najwięcej ludzi, a po programie z Gessler, może być ich jeszcze więcej.

Wczorajszy głód po obejrzeniu programu, został zaspokojony naszą polską kuchnią, a na przetestowanie kuchni gruzińskiej przyjdzie czas, jak przewiną się pierwsze tłumy ludzi. :)
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Re: Magda Gessler w Gaumarjos na Ursynowie w Warszawie

Postautor: Kacperek » sob gru 01, 2012 11:34 am

W Gaumarjos na Ursynowie nie było przeprowadzonej rewolucji, więc jak dla mnie to była typowa reklama lokalu w TVN.
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Re: Magda Gessler w Gaumarjos na Ursynowie w Warszawie

Postautor: Mr.P » śr gru 05, 2012 12:59 pm

Ja chodzilem przed "rewolucja tvn-owa" i bylem tez wczorej - zdecydowanie wiecej osob
klimat miejsca, jedzenie i obsluga nadal mi bardzo pasuje wiec nadal co jakis czas bedziemy tam zagladac :)
Awatar użytkownika
Mr.P
 
Posty: 143
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:42 am
Lokalizacja: Jazgarzew

Re: Magda Gessler w Gaumarjos na Ursynowie w Warszawie

Postautor: Justi » śr sie 14, 2013 10:34 am

Kacperek pisze:W Gaumarjos na Ursynowie nie było przeprowadzonej rewolucji, więc jak dla mnie to była typowa reklama lokalu w TVN.




Pierwszy odcinek z cyklu "Drogą Rewolucji - śledzę Magdę Gessler". Sprawdzam restaurację Gaumardżos, w której rewolucja była udana. Tak przynajmniej pokazała telewizja i sama Gessler. Sprawdzam restaurację na własnej skórze i rozmawiam z jej właścicielką. śLEDZę MAGDę GESSLER viewtopic.php?t=9009
Awatar użytkownika
Justi
 
Posty: 588
Rejestracja: wt sty 01, 2013 3:42 pm

Gaumarjos w książce 101 najlepszych restauracji w Polsce

Postautor: Justi » ndz lip 13, 2014 1:33 pm

Obrazek

Gaumarjos w książce - przewodniku "101 najlepszych restauracji w Polsce" - przewodnik Magdy Gessler z "Newsweekiem" https://www.facebook.com/pages/GAUMARJO ... 6051984303

więcej o samym przewodniku „101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce” - nowy przewodnik Magdy Gessler http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/10 ... dy-gessler
Awatar użytkownika
Justi
 
Posty: 588
Rejestracja: wt sty 01, 2013 3:42 pm

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron