Zgłoś usterkę w drodze

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Zgłoś usterkę w drodze

Postautor: tutomash » śr maja 30, 2012 10:20 pm

Urząd Miasta uruchomił na swojej stronie internetowej łatwy w obsłudze formularz zgłoszenia usterki drogowej.

Formularz dostępny jest z głównej strony gminy i znajduje się w dziale "Komunikacja".

Każdy, kto zauważy niebezpieczną dla ruchu drogowego dziurę w drodze, może poprzez formularz podać jej lokalizację, zaznaczyć dokładne położenie na mapie, a także wgrać zdjęcie prezentujące usterkę.

Zgłoszenie trafia bezpośrednio do osoby zajmującej się utrzymaniem dróg gminnych.

formularz link
żródło
http://piaseczno.eu

szkoda, że nie ma możliwości przeglądania zawartości, tych usterek drogowych, można by zorientować się gdzie jest nowa dziura, powinna być również możliwość komentowania, np. ktoś mógłby potwierdzić że jezdnia została naprawiona, albo czy służby nie ociągają się,
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: amasoft » śr maja 30, 2012 10:40 pm

Ja już jedną zgłosiłem. Czas się wybrać z aparatem na przechadzkę po okolicznych dziurach :P
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

Postautor: tutomash » czw maja 31, 2012 4:35 pm

amasoft pisze:Ja już jedną zgłosiłem. Czas się wybrać z aparatem na przechadzkę po okolicznych dziurach :P


powstanie przez to ogromna galeria,
szkoda, że nie można mieć wgląd w całą bazę tych usterek drogowych.

chyba, żeby stworzyć taki wątek na forum, niech każdy wrzuca zdjęcia takich miejsc, nie muszą być z dużą rozdzielczością, podaje miejsce, albo link to jakiejś mapy np na google maps, czy zoomi gdzie jest jakaś dziura, można by też umieszczać komentarze, czy też dowiedzieć się czy dana "usterka" została naprawiona..
:?:
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » czw maja 31, 2012 7:18 pm

Radny powiatowy Piotr Kandyba pracuje nad projektem gdzie będzie można zgłaszać min takie sprawy jak powyższe. Piotr jest teraz służbowo za granicą ale myślę, że po powrocie mocno przyspieszy. Zapraszam do strony projektu na facebook gdzie można zgłaszać swoje pomysły i uwagi. Z własnego doświadczenia wiem, że gdy nie pokarze się urzędnikom siły to nie wiele się wskóra.

http://www.facebook.com/events/43487520 ... l_activity
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: tutomash » czw maja 31, 2012 8:56 pm

to niech w ramach takiej inicjatywy pan Kandyba utworzy osobny serwis poświęcony takim rzeczom i zagadnieniom0.
Można go owszem poprzeć, jak działa w słusznej sprawie, ale proszę
nie umieszczać tutaj żadnych reklam politycznych.
Również z facebooka co chwila dowiaduje się, że pan Kandyba sprząta park w Piasecznie.
ok zgodzę się z tym, że robi dobrze i zależy mu (ciekawe na jak długo) itd. ale niech nie zaśmieca mojej skrzynki newsami, że wymienili ławki w parku, albo powyrzucali śmieci.
Szczerze mówiąc takimi rzeczami powinno zająć się miasto, tym bardziej, że park jest miejscem publicznym, z którego wszyscy korzystają.
Cała ta akcja sprzątania parku śmierdzi mi polityczną propagandą, ciekawe czemu wcześniej nikt nie wpadł na tak wspaniały pomysł i ciekawe czy jak tam Kandyba osiągnie już swój cel, czy nadal tak ochoczo będzie namawiać do sprzątania parku... :wink:
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » czw maja 31, 2012 9:04 pm

tutomash pisze:Można go owszem poprzeć, jak działa w słusznej sprawie, ale proszę
nie umieszczać tutaj żadnych reklam politycznych.


Czy pewny jesteś tego co napisałeś? Pomyśl chwilę nim odpowiesz!

tutomash pisze:Cała ta akcja sprzątania parku śmierdzi mi polityczną propagandą, ciekawe czemu wcześniej nikt nie wpadł na tak wspaniały pomysł i ciekawe czy jak tam Kandyba osiągnie już swój cel, czy nadal tak ochoczo będzie namawiać do sprzątania parku...


Do sprzątania parku to ja Go namawiałem!
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: tutomash » czw maja 31, 2012 9:57 pm

woytazo pisze:Czy pewny jesteś tego co napisałeś? Pomyśl chwilę nim odpowiesz!

w takim razie przepraszam
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » pt cze 01, 2012 7:02 am

Proponuję przeniesienie Twojego wątku do tego tematu http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... highlight= . Będzie napewno obiektywnie bo sprawy są opisywane od lat. Jeżeli urzędnikom coś się uda szybko zmienić to chwała im za to ale wiem, by to nastąpiło trzeba przy najbliższych wyborach podziękować samorządowcom z długim stażem, tym, którzy mają gdzieś usadowionego brata, tym którzy korzystali na początku swojej kariery z pomocy mamy i wuja i tym, którzy mają znajomości od ..., bo ci nigdy nie zrobią czegoś pożytecznego dla mieszkańców a co udowodnili przez ostatnie kadencje. My mieszkańcy musimy stanowczo żądać nowej jakości władzy, postawić na ludzi nie uwikłanych w układy, na których ktoś inny z samorządu może mieć tzw haki!
W poniższym linku Kolega Stentonik opisuje swoje boje o bezpieczne skrzyżowanie na Kradziejowie. Tak działa nasza nieudolna administracja!

http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... highlight=
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: anuleksa » pt cze 01, 2012 9:11 pm

Wojtku, czasami nie mogę za cholerę ( nawet po paru browarach ) zajarzyć o co Ci chodzi :)
Tomek bardzo słusznie skomentował Twoje wejście "Radny powiatowy Piotr Kandyba".
Dla mnie niepotrzebne jest ciągłe tytułowanie Go na tym forum w każdym temacie. Dla mnie jest Piotrusiem-bardzo sympatycznym człowiekiem, a nie radnym, sradnym, i to co potrafi zdziałać, mam nadzieje, nie robi "pod publiczkę", a dlatego, ze tak po prostu "ma".
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » pt cze 01, 2012 9:14 pm

Spoko, poprawię się napewno, myślałem, ,że Tomasz to nowicjusz stąd ten tytuł przed Piotr. Chyba Kolega nie jest na mnie obrażony? Jak najdalej chcę być od jakiejkolwiek reklamy politycznej ale Piotrowi mocno kibicuję.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: anuleksa » pt cze 01, 2012 9:18 pm

woytazo pisze:Spoko, poprawię się napewno, myślałem, ,że Tomasz to nowicjusz

oj popraw się, popraw :)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » pt cze 01, 2012 9:19 pm

Chyba Kolega Tomasz miał długą abstynencję na forum? Oczywiście o absencję mi chodziło!
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Piotr Kandyba » ndz cze 03, 2012 10:00 pm

Szczerze mówiąc to tam gdzie można unikam podkreślenia, że jestem Radnym Powiatu Piaseczyńskiego, ale nie dlatego, że się wstydzę, ale często dlatego, aby nie stwarzać barier komunikacji z ludźmi. Z drugiej strony bardzo mi zależy, aby ludzie wiedzieli, że Radni Powiatowi też się starają i nie czekają do wyborów, aby być blisko mieszkańców. Bardzo mi zależy, aby ludzie w przyszłych wyborach wybierali ludzi, którzy są z nimi na dobre i na złe, nie tylko przed wyborami, ale także po nich. żeby głosowali na ludzi, a nie na listy wyborcze. Większość ludzi nie idzie na wybory lub słucha swoich znajomych, bo nie zna kandydatów, bo uważa, że każdy Radny to bierze tylko dietę i nic nie robi. Bardzo mi zalezy, aby to zmienić?!
Piotr Kandyba
Radny Powiatu Piaseczyńskiego
www.piotrkandyba.pl
www.facebook.com/piotrkandyba
www.wspolnerazem.pl
Awatar użytkownika
Piotr Kandyba
 
Posty: 108
Rejestracja: śr sty 11, 2012 3:42 pm

Postautor: anuleksa » pn cze 04, 2012 7:53 pm

Oj Pietrek, Pietrek. Jak ma się Radny Powiatowy starać, to powinien to robić w godzinach pracy, za kasę urzędową, a jak się porządkowy spontan robi, to Piotruś :)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tutomash » pn cze 04, 2012 11:39 pm

woytazo pisze:Spoko, poprawię się napewno, myślałem, ,że Tomasz to nowicjusz stąd ten tytuł przed Piotr. Chyba Kolega nie jest na mnie obrażony? Jak najdalej chcę być od jakiejkolwiek reklamy politycznej ale Piotrowi mocno kibicuję.

nie jestem obrażony, na początku napisałem to co myślę, mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem.

woytazo pisze:Chyba Kolega Tomasz miał długą abstynencję na forum? Oczywiście o absencję mi chodziło!

tak jakoś nie było okazji żeby wchodzić na forum, czasami zaglądałem, ale sporadycznie
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 7 gości

cron