Antypiracki nalot w Wólce Kosowskiej

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Lesznowola, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Antypiracki nalot w Wólce Kosowskiej

Postautor: Sztab Antypiracki » wt kwie 17, 2012 1:31 pm

Drodzy forumowicze, przekazujemy informację z Komendy Stołecznej Policji:
Piaseczyńscy policjanci zabezpieczyli w czterech firmach nielegalne oprogramowanie.
Komputery z zainstalowanymi „piratami” wykorzystywały firmy prowadzące działalność w Wólce Kosowskiej. Efekt policyjnej akcji to zabezpieczenie 3 twardych dysków i 2 laptopów, na których specjaliści odnaleźli programy bez wymaganych licencji.
Jeśli macie obawy odnośnie legalności Waszego oprogramowania, muzyki, filmów zachęcamy do zadawania pytań w poniższym wątku. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości związane z piractwem.
Sztab Antypiracki
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 09, 2012 5:03 pm

Postautor: wdolinski » wt kwie 17, 2012 1:50 pm

Sztab Antypiracki pisze:Jeśli macie obawy odnośnie legalności Waszego oprogramowania, muzyki, filmów zachęcamy do zadawania pytań w poniższym wątku. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości związane z piractwem.


Nie odpowiedziałeś czy odpowiedziałaś mi na pytanie w poprzednim poście. Podaj bliższe namiary to wystąpię o ordery dla was. Sukces ogromny, pisz już o wcześniejszą emeryturę w nagrodę za tę spektakularną akcję. Wiem, że mimo wszystko słabo jesteście wyszkoleni, szczególnie jeżeli chodzi o kulturę osobistą to proponuję, by zamiast walić w klawiaturę jak antyterrorysta w mordę kobietę napisać post w którym się wypada przedstawić. Kolego Kucyk proszę napisz jeżeli tu zajrzysz czy nie mam racji? A teraz w tył zwrot i zameldować kobyle.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: anuleksa » wt kwie 17, 2012 9:10 pm

Sztab Antypiracki szok! W Wólce Kosowskiej pirackie oprogramowania :shock:
Niesamowity news :lol:
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » wt kwie 17, 2012 10:07 pm

Informacja na ten temat w Kurierze Południowym co tydzień jest pewniejsza niż stopka redakcyjna :lol:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ione » śr kwie 18, 2012 12:37 pm

Ciekawe ile by komputerów zabezpieczono po wejściu do dowolnego urzędu w Piasecznie...
ione
 
Posty: 35
Rejestracja: pt wrz 25, 2009 9:26 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » śr kwie 18, 2012 4:26 pm

Konrad - sugerujesz coś? :mrgreen:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron