Pizzeria Biesiadowo Piaseczno

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: Schiza » pt cze 18, 2010 7:33 pm

iza pisze:Biesiadowo na początku wabiło wielkością pizzy, oraz smakiem. Teraz pozostała tylko wielkość pizzy, bo smak składników za każdym razem jest coraz gorszy. Może zmienili dostawcę składników, albo pracowników, którzy przygotowują pizzę, ale jest coraz gorzej.

to fakt, nie dość że ceny poszły w górę, to jakość pizzy się pogorszyła. Na dodatek sosy dziś przyjechały tak rzadkie;/. Ta pizza już nie ma smaku. A szkoda-moja przygoda z nimi na tym się kończy.
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: maniek1 » sob sty 29, 2011 10:10 am

Ja dodatkowo polecam Pizzaria Piaseczno Dominium. Bardzo fajny klimat, miła obsługa i dobre ceny :)
maniek1
 
Posty: 12
Rejestracja: wt gru 21, 2010 6:56 pm

Postautor: Kucyk » sob sty 29, 2011 10:42 am

A co to ma wspólnego z Plackarnią Biesiadowo?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: looky » pn sty 31, 2011 5:42 pm

@Kucyk - raczej nic.
Ale co tam, zawsze można podspamować trochę forum a przy okazji wcisnąć reklamę firmy :rozpacz:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » pn sty 31, 2011 10:05 pm

maniek1 pisze:Ja dodatkowo polecam Pizzaria Piaseczno Dominium. Bardzo fajny klimat, miła obsługa i dobre ceny :)


Obrazek
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: AgatkaL » pn kwie 04, 2011 10:10 am

Wczoraj byłam w Biesiadowej po małej przerwie, bo po ostatniej wizycie nie byłam zadowolona z jakości i smaku pizzy. Natomiast wczoraj byłam bardzo miło zaskoczona...bo pizza była przepyszna, sosy te bardzo smaczne, obsługa miła i szybka (co tam raczej było niespotykane). Nie wiem od czego to zależy, czy od pana przygotowującego placka, czy od nastroju całej obsługi. Z tego co słyszę, to loteria żeby trafić na dobrą pizzę. Niedługo zaryzykuję i przejdę się ponownie, żeby ocenić, czy mój wczorajszy zachwyt to tylko chwilowy fart, czy może coś się tam poprawiło :)
Awatar użytkownika
AgatkaL
 
Posty: 148
Rejestracja: czw paź 29, 2009 11:27 am
Lokalizacja: Konstancin/Piaseczno

Postautor: Koramina » pt sty 06, 2012 9:53 pm

Zrobiliśmy dziś kolejne podejście. Na tapetę poszła pizza i schab w sosie pieczarkowym.
Zamawialiśmy przez tel, pani powiedziała, że 1,5 h, więc zamówiliśmy z odbiorem osobistym. czas: 60 minut.
Jedzenie: pizza Skromny Romek czyli podwójne salami : ciasto gumowate, bez wyrazu. Zjedliśmy, ale bez zachwytów.
Cz 2. Schabowy myśliwego, czyli kotlet schabowy z sosem pieczarkowym- dostaliśmy schab w panierce i na górze podsmażane pieczarki :)
Niestety- schab poprzerastany i kompletnie bez smaku na dodatek smażony, a raczej utopiony w oleju. Ziemniaki niedopieczone. Z surówek były: z białej kapusty i z czerwonej. W zasadzie poprawne.

Podsumowując: klapa.
So tell me when you hear my heart stop,
You’re the only who knows
Tell me when you hear my silence
There’s a possibility
I wouldn’t know
Koramina
 
Posty: 313
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:26 am

Postautor: Schiza » czw sty 12, 2012 1:26 pm

My ostatnio byliśmy w p.Biesiadowo w Mysiadle. Pizza kiełbasowo-pizza bardzo dobra, lepsza niż w biesiadowie piaseczyńskim. Może trochę mniej nawalonych kabanosów było, ale były smaczniejsze, chyba jakieś lepsiejsze po prostu. Miły pan pytający każdego klienta czy posypać oregano. Mała jest ta pizzeria, ale przez to jest kameralnie, można pogadać. Pamiętam też że zamawialiśmy do domu, jakiś czas temu, pizza była nawet szybciej niż grozili ;). Duża była też kiełbasowo i też dobra, natomiast taką malutką z owocami morza wzięliśmy.. nie była zbyt smaczna.

generalnie na plus porównując z biesiadowem piaseczyńskim. Sosy bardzo dobre, a patrząc na to że w da grasso ostatnio się pogorszyli, no to to jest mój pierwszy wybór na dzien dzisiejszy.
:piwko:
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pizza Driver w Pizzerii Biesiadowo Piaseczno

Postautor: Redakcja » pt mar 11, 2016 10:09 pm

Obrazek

12 marca 2016 roku zespół Pizza Driver zagra koncert w Pizzerii Biesiadowo w Piasecznie. Wstęp wolny. Miejsce: Pizzeria Biesiadowo ul. Dworcowa 15.
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Pizza Driver w Pizzerii Biesiadowo

Postautor: Redakcja » czw lip 14, 2016 8:00 am

Obrazek

16 lipca 2016 roku zapraszamy na koncert zespołu Pizza Driver w Pizzerii Biesiadowo w Piasecznie
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... -piaseczno
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Poprzednia

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron