PIZZERIE GMINY PIASECZNO

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: Kucyk » czw paź 27, 2011 5:22 pm

Drogi Stento!

Gdy dziś jeździłeś po Zalesiu Farmobilem ja wykonałem eksperyment polegający na zamówieniu pizzy z Il Capo przez telefon. Chciałem się przekonać czy opisywany ostatnio przypadek superpizzy jest powtarzalny. Niestety tak nie było. Placuszek który zjadłem w domu nie był już taki pyszny jak ten, który otrzymałem w lokalu. Może kucharz był inny, a może mnie wtedy obsługa rozpoznała... nie ważne. Pizza ładnie ułożona, ciasto wyśmienite, ale dodatków mało, za to za dużo sera co sprawiało że potrawa była niezbyt smaczna. Smutno mi trochę, gdyż pokładałem wielkie nadzieje w tym lokalu który, jak już pisałem, niesamowicie zaskoczył mnie serwowanym jadłem jak i standardem serwowania. No cóż, jeszcze wiele będę się musiał nauczyć...

Twój Kuc zgoszkniały i smutny.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: AsgAarD_xxx » czw paź 27, 2011 10:45 pm

Ja oceniam Il Capo jak najbardziej pozytywnie. Czas oczekiwania na pizzę znośny, sam placek dość spory, ser w porządku, dodatków też nie poskąpili. Na pewno jeszcze tam wrócę :).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » wt lis 22, 2011 6:45 pm

Bylem z Agnieszką w Il Capo. Zamówiliśmy po połowie dużą ostrą Il Diablo i Farmerską.
Pizza wielkością solidna, dodatki dobre i w ilości zrównoważonej z resztą, ser ciągnący - jakościowy, oregano z mocnym aromatem, sos pomidorowy trafiony smakiem w punkt, ciasto wyśmienite (rzadko kiedy zjadam ranty, ale tu chciało by się od nich zacząć każdy kawałek), obsługa pierwsza klasa.
Całość oceniam szczerze: żadnych zastrzeżeń. Piątka dana, bo się należy temu lokalowi, oj dana dana.
Teraz taka mała sugestia: proszę Koleżankę Niegrzeczną o rozważenie możliwości aby pizzę np. Farmer móc zamówić w wersji delikatnie ostrej - ot kilka kawałków (po jednym na trójkącik) papryczek ostrych i kilka kropel oliwy z papryczek. Taki pikantny punkt znakomicie by rozweselił znakomitą w smaku, ale dość monotonną potrawę.
Poza tym, jeśli lokal utrzyma taki poziom szamy, to wróżę mu sukces na tym zapadłym piaseczyńskim padole gastronomicznym, gdyż na prawdę wyróżnia się jakością.
Tak, Koleżanko Niegrzeczna, chromol marność, dbaj o jakość i trzymaj poziom.

Pozdrawia Zgoszkniały Kuc.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

LaFavola

Postautor: Paulina » pn lut 06, 2012 1:08 pm

Byłam w weekend w pizzerii LaFavola przy ul. Geodetów 5, Piaseczno-Mysiadło http://www.pizzerialafavola.pl Bardzo fajne wnętrze, miła obsługa, oraz smakowała mi ich pizza. Jeżeli będziecie gdzieś w okolicy to polecam.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: WielkiGęgacz » pn lut 06, 2012 10:05 pm

Ktoś jadł pizze z pizzerii w "Titanicu"?
Jakieś zdanie?
Pozdrawiam
WG
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...

Postautor: stentonik » pn lut 06, 2012 11:08 pm

WielkiGęgacz pisze:Ktoś jadł pizze z pizzerii w "Titanicu"?
Jakieś zdanie?


Gęguś, jeśli o to Ci chodzi http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=4144 to parę opinii jest aczkolwiek większość prehistorycznych. Daj znać co tam teraz słychać.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: WielkiGęgacz » pn lut 06, 2012 11:25 pm

No to będzie trza uzupełnić forumową bazę ....
Pozdrawiam
WG
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...

Postautor: looky » śr lut 08, 2012 9:50 pm

My z Agniechą jedliśmy jakiś czas temu (około 2 m-cy) i bardzo nam smakowała :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: 4bery » czw lut 09, 2012 8:14 am

Ze dwie strony temu ktoś pisał o Fabryce Pizzy na Geodetów - już otwarte mają.

I jeszcze jedno apropo pizzy - niech ktoś mi powie czy tak zawsze było: zamawiałem niedawno do domu w PizzaHut i okazało się że średnia pizza na puszystym jest mniejsza od średniej na cienkim, tak jakby wyznacznikiem wielkosci pizzy nie była średnica tylko ilość zużytego ciasta. Moje pytanie czy tak zawsze było? Bo ja generalnie z kumplami zamawiamy pizze tylko podczas wieczorów brydżowych czyli jesteśmy już równo zalani i w sumie mamy w d.... co przywiozą /byle mięso było i bez ananasa ;-) / a teraz zamawiałem dla siebie i dzieciaków i było zdziwienie... Jeszcze na rachunku sprawdzałem - były dwie średnie pizze a i w telefonie Pani potwierdziła....
Awatar użytkownika
4bery
 
Posty: 36
Rejestracja: wt mar 09, 2010 12:20 pm
Lokalizacja: P-no

Postautor: argrabi » czw lut 09, 2012 4:53 pm

4bery pisze:Ze dwie strony temu ktoś pisał o Fabryce Pizzy na Geodetów - już otwarte mają.

I jeszcze jedno apropo pizzy - niech ktoś mi powie czy tak zawsze było: zamawiałem niedawno do domu w PizzaHut i okazało się że średnia pizza na puszystym jest mniejsza od średniej na cienkim, tak jakby wyznacznikiem wielkosci pizzy nie była średnica tylko ilość zużytego ciasta. Moje pytanie czy tak zawsze było? Bo ja generalnie z kumplami zamawiamy pizze tylko podczas wieczorów brydżowych czyli jesteśmy już równo zalani i w sumie mamy w d.... co przywiozą /byle mięso było i bez ananasa ;-) / a teraz zamawiałem dla siebie i dzieciaków i było zdziwienie... Jeszcze na rachunku sprawdzałem - były dwie średnie pizze a i w telefonie Pani potwierdziła....


Kolega z pracy z familią zawitał do tego przybytku, co to za "picca hat" chce robić. Dostał zimną pizze na plastikowym talerzyku ((!!!). Miesiąc później również pocztą przeprosiny od szefostwa firmy..
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Postautor: looky » wt lut 14, 2012 8:28 pm

Mój błąd forumowicze, moja wypowiedź wyżej była o Fabryce Pizzy na Geodetów właśnie.
Tak jak pisałem byliśmy około 2 m-cy temu i było naprawdę OK :good:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Spartacus 999 » śr mar 07, 2012 10:00 am

Odwiedziłem, Pizzerię "Słoneczniki" i jak dla mnie trzymają poziom pod względem smaku. Smakowało,Pizza 1 szt 26zł. Czas oczekiwania 7minut, ser się ciągnie i jest pycha ale rozmiar pizzy nie zachwyca. :good:
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: Kucyk » pt kwie 27, 2012 7:29 pm

Zalesiańskie Il Capo ma plusa. Do pizzy można dostać podgrzaną, aromatyczną, ostrą oliwę. To jest to! Polaną na talerz wchłania spód pizzy co daje wyśmienity efekt smakowy. Zawsze też można dać kilka kropel na wierzch jeśli ktoś woli jeść placka bez użycia sztućców.
To był plus, teraz minusy: brak serwetek na stołach w ogródku, niedoprawiony sos pomidorowy (wiem, do pizzy się nie powinno dawać sosu) i, niestety, oszczędność w dozowaniu składników.
Koleżanko Niegrzeczna, weź to pod uwagę, wszak chodzi o to, żeby plusy nie przysłoniły nam minusów.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Fabryk Pizzy w Piasecznie

Postautor: Fabryka Pizzy » pn sie 20, 2012 1:16 pm

Zapraszamy codziennie w godz. 12:00-22:00 do Fabryki Pizzy. Telefon (22) 403 11 11
Menu na stronie http://www.fabrykapizzy.pl/lokale/piaseczno
Fabryka Pizzy przy ul. Energetycznej 9 (wejście od Geodetów)
http://www.fabrykapizzy.pl/energetyczna
Awatar użytkownika
Fabryka Pizzy
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 20, 2012 1:09 pm

Postautor: akob7 » śr gru 26, 2012 7:46 pm

Oczywiście zostanie to potraktowane jako spam, bo to mój pierwszy post :roll: Jeśli ktoś lubi pizze na cienkim cieście to zdecydowanie najlepsza jest pizzeria na geodetów LaFavola (dawna bajka) . Da grasso i fabryka pizzy to moim zdaniem porażka, chociaż z tej drugiej zamawiałam tylko na wynos i na początku ich działalności.
akob7
 
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 26, 2012 7:40 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron