Konkurs fotograficzny tematyczny - DZIECKO W OBIEKTYWIE

Podforum związane z konkursem fotograficznym tematycznym (propozycje tematów do fotografowania, wątki konkursowe tematyczne).

Moderator: GTW

Wybierz najciekawsze zdjęcie:

ZDJęCIE 1
4
6%
ZDJęCIE 2
2
3%
ZDJęCIE 3
6
8%
ZDJęCIE 4
1
1%
ZDJęCIE 5
3
4%
ZDJęCIE 6
5
7%
ZDJęCIE 7
1
1%
ZDJęCIE 8
5
7%
ZDJęCIE 10
3
4%
ZDJęCIE 11
15
21%
ZDJęCIE 12
1
1%
ZDJęCIE 13
4
6%
ZDJęCIE 14
10
14%
ZDJęCIE 15
3
4%
ZDJęCIE 16
8
11%
ZDJęCIE 17
1
1%
 
Liczba głosów : 72

Re: Głosy, głosy, głosy

Postautor: Beata » sob paź 15, 2011 7:44 pm

ania stefaniak pisze:Mam wrażenie, że osoby logujące się w trakcie głosowań, nie podające żadnych info o sobie, nie piszące ani jednego postu, to podstawione pionki - wszak nagrody są fajne.

Zgadzam się z Anią. Wczoraj zdjęcie 9 i 11 szły łeb w łeb, a dziś przybyło zdjęciu nr 9, około 8-9 głosów. Tym samym na forum zarejestrowało się dzisiaj mniej więcej tylu nowych użytkowników http://forum.powiat-piaseczynski.info/m ... start=1800 z zerowym stanem napisanych wątków. Podoba mi się zdjęcie nr 9, ale administratorzy powinni sprawdzić, czy przypadkiem konta nie zostały założone tylko po to, aby zagłosować na zdjęcie nr 9? Napisałam to w nawiązaniu do regulaminu pkt 16:
16. Redakcja Serwisu Mieszkańców, jeżeli zauważy nieprawidłowości w głosowaniu, pojawianiu się nowych loginów, które są zakładane tylko po to, aby zagłosować na jedno z konkursowych zdjęć, to może zdyskwalifikować takie zdjęcie z konkursu fotograficznego. Głosowanie odbywa się na forum i głosują tylko użytkownicy udzielający się na forum. Sztuczne nabijanie głosów = dyskwalifikacja zdjęcia.
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » sob paź 15, 2011 9:03 pm

Beata
Fajnie, że nie tylko ja to poruszyłam:)
Na przekór zgłosiłam do konkursu najgorsze (wśród innych) jakościowo zdjęcie i oczywiście zagłosowałam na nie tylko ja i moja córka maggie:) Nie uznaję oszustw w żadnym wydaniu.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Głosy, głosy, głosy

Postautor: stentonik » sob paź 15, 2011 9:06 pm

Beata pisze:Zgadzam się z Anią. Wczoraj zdjęcie 9 i 11 szły łeb w łeb, a dziś przybyło zdjęciu nr 9, około 8-9 głosów. Tym samym na forum zarejestrowało się dzisiaj mniej więcej tylu nowych użytkowników http://forum.powiat-piaseczynski.info/m ... start=1800 z zerowym stanem napisanych wątków.


Jest weekend, ludzie się logują i głosują. Dzisiaj 8 nowych osób przybyło a we wtorek 6, i tyle głosów wtedy miało zdjęcie nr 11. Też źle? Dobre zdjęcia dostają dużo głosów i już. Wcale by mnie zdziwiło, gdyby TYLKO zdjęcie nr 9 dostawało głosy w tej edycji. Ale by towarzystwo zzieleniało :)

Anka nie podjudzaj Ty cholero jedna :taniec2: , a Beata...Beata niech policzy lepiej swoje konta.

Dobranoc
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Konkurs fotograficzny tematyczny - DZIECKO W OBIEKTYWIE

Postautor: Martin » sob paź 15, 2011 9:09 pm

W związku z Waszymi uwagami i zapisem w regulaminie:
16. Redakcja Serwisu Mieszkańców, jeżeli zauważy nieprawidłowości w głosowaniu, pojawianiu się nowych loginów, które są zakładane tylko po to, aby zagłosować na jedno z konkursowych zdjęć, to może zdyskwalifikować takie zdjęcie z konkursu fotograficznego. Głosowanie odbywa się na forum i głosują tylko użytkownicy udzielający się na forum. Sztuczne nabijanie głosów = dyskwalifikacja zdjęcia.

Sprawa została przeanalizowana. Zdjęcie nr 9 zostało zdyskwalifikowane.
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » sob paź 15, 2011 9:11 pm

Hehe. Gówienko prawda. Nagrody są pieniężnie dobre i zdania nie zmienię:P Następny konkurs jest mój - mam wejścia w PCM na Poleczki :takiego:

Ups....I po hoooja się odezwałam:D
Ostatnio zmieniony sob paź 15, 2011 9:14 pm przez anuleksa, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » sob paź 15, 2011 9:14 pm

To ja sie zapytam, dlaczego? Może autor puścił link na fejsie z prośbą: głosujcie na moją fotke w konkursie tym i tym... To jest zabronione? Na jakiej podstawie fotka została zdyskwalifikowana?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Martin » sob paź 15, 2011 9:14 pm

ania stefaniak pisze:Następny konkurs jest mój

Następnego konkursu już niestety nie będzie.
stentonik pisze:Może autor puścił link na fejsie z prośbą: głosujcie na moją fotke w konkursie tym i tym

Link na FB nie został puszczony. Temat został przeanalizowany, a podjęta decyzja została uzgodniona z autorem zdjęcia. Głosów nie nabijał autor zdjęcia. Nowe konta, są powiązane z rodziną dziecka, które było na zdjęciu nr 9. Chcieli pomóc autorowi zdjęcia (bez konsultacji z autorem). Jak się okazało, zrobili to nie zgodnie z zapisem w regulaminie. Chcemy, aby głosowały osoby udzielające się na forum, a nie osoby które założyły konto, tylko po to aby oddać głos. Szkoda, że tak wyszło.
Ostatnio zmieniony sob paź 15, 2011 9:20 pm przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » sob paź 15, 2011 9:15 pm

stentonik
Bo to jest konkurs dla Forumowiczów ot co.

Martin dlaczego?????? Nieee.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » sob paź 15, 2011 9:41 pm

Martin, Ty tu ustalasz reguły. Jesli konta pochodzą z jednego IP to oczywiście takich użytkowników należy wysłać do piachu, tylko czy te konta fizycznie przekładają się na głosowanie w ankiecie?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: anuleksa » sob paź 15, 2011 9:46 pm

stentonik
A gdyby tak w momencie ogłoszenia konkursu nie brać pod uwagę nowych osób? ( takich bez danych osobowych i postów oczywiście)?
Stentonik ma focha na mnie?
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agusia » sob paź 15, 2011 9:47 pm

To znaczy, że należałoby każdy konkurs przejrzeć. A czy ktoś to robił?
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

Postautor: anuleksa » sob paź 15, 2011 9:51 pm

A nie robił???? Konkursy, to pożywka dla oszustów!
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » sob paź 15, 2011 9:57 pm

Nie zazdroszczę temu co to wygra :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Agusia » sob paź 15, 2011 10:00 pm

Hehe... a ja tam zazdroszczę. :P Tylko, że niestety nie da rady jak widać przypilnować kto jak daje głos. W końcu znajomi z tego forum też mogą rozpoznać fotkę i głosować.
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

Postautor: anuleksa » sob paź 15, 2011 10:29 pm

Najgorsze jest to, że to zdjatko było jak dla mnie śliczne:(
Agusiu to niech głosują, ale tylko Ci wiarygodni na Forum. Pamiętasz u mnie w temacie restauratorkę?
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konkurs Fotograficzny ZDJĘCIE TEMATYCZNE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron