Magda Gessler w Magdalence

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Lesznowola. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Magda Gessler w Magdalence

Postautor: Artur N. » czw wrz 08, 2011 9:02 pm

Magda Gessler odwiedziła restaurację Open Air w Magdalence. Właśnie na TVN trwa program Kuchenne Rewolucje http://kuchennerewolucje.tvn.pl/51359,7 ... lnosc.html
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Magda Gessler w Magdalence

Postautor: anuleksa » czw wrz 08, 2011 9:10 pm

Lokal chyba mało znany, ale rzeczywiście wzmożony ruch na 721 aut z logo TVN potwierdza powyższe. Darmowa dożywotnio grochówka u mnie dla wlascicieli tej knajpy, jeśli ta kudłata matrona coś pomoże :najlepsi: :taniec2:
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Magda Gessler w Magdalence

Postautor: Agnieszka_G » pt wrz 09, 2011 9:39 am

Bo raczej do Pani knajpy by nie przyszła robić program :P

Chociaż jakbym była tam przed programem i coś jadła to po obejrzeniu tego odcinka to by mi się zrobiło niedobrze :?

http://tvnplayer.pl/odcinek,kuchenne-re ... ,3095.html
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler w Magdalence

Postautor: stentonik » pt wrz 09, 2011 3:30 pm

Dzisiaj byłem sprawdzić jak to wygląda po programie. Spodziewałem się tłumów (wszak pora obiadowa była), ale zastałem na początku 4 pojedyncze osoby przy stolikach. Lokal, jeśli chodzi o wystrój, odmieniony rewelacyjnie. Znakomicie skomponowane oświetlenie, fototapety, piękne pastelowe kolory obrusów i dodatków. Widać rękę Gesslerowej, oj widać :) Spokojna muzyka, kwiaty wszędzie, uśmiechnięta aż do bólu kelnerka och, ach...

I to tyle z zachwytów.

Teraz rzeczywistość:
- Po wejściu trafiliśmy na awanturującego się gościa, który nie wiedział, że kartą tu nie zapłaci. Brak terminala w lokalu, a najbliższy czynny dopiero na Shellu w Lesznowoli. Zastawił dowód, pojechał po kasę, wrócił - zapłacił. Szopka niezła była.
- W karcie dań menu Gesslerowej z programu, czyli kluchy ze szparagami, pierś z kaczki, chłodnik ze szparagów. W rzeczywistości nie ma niczego. Niczego z pierwszej strony pt: szef kuchni poleca (czyt: Gesslerowa kazała to robić).
- Czas oczekiwania na 3 proste dania przy prawie pustej sali - 50 minut
- Kosmiczne ceny. Pizza średnio 35-40 zł za 37 cm placek.
- Ochrzan dla kelnerki od dziewczyny ze stolika obok. Dali jej jakieś mięso, którego ani pokroić nie mogła, ani przełknąć. Pyrgnęła talerzem i poszła zapłacić. Ja bym nie płacił.

W międzyczasie lokal zaczynał się zapełniać. Mieliśmy z Kaśką niezły ubaw patrząc na wchodzących klientów, którzy liczyli na żarcie z programu.
- Kaśka, zobacz oni zaraz zamówią kaczkę i chłodnik
No i tak było. I następni to samo. Kelnerka z uśmiechem informuje, że tego, tego i tamtego też nie ma. A potem drapanko po głowie, ośle spojrzenia po sobie, co by tu zamówić innego albo jak się stąd niezauważenie ewakuować.

Na koniec wizyty poczułem przez moment na sobie wzrok krasnala, który stojąc nieruchomo w kącie zdawał się mnie błagać o wyniesienie z tej wyimaginowanej sali bajkowej gdzieś, gdzie się klientów jadłopodajni w [cenzura] nie robi. Wziąłbym go, gdybym wiedział gdzie jest takie miejsce.

pzdr, G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler w Magdalence

Postautor: anuleksa » pt wrz 09, 2011 8:04 pm

Agnieszka_G
Ja nie mam knajpy :wink:, ale też mam łopatę!!
stentonik
Recenzja jak się patrzy. Przypuszczam, że w większośći "zrewolucjonizowanych" restauracji Madzia zmieniła menu na chwilę.

Ekipa do wymiany w całości.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler w Magdalence

Postautor: ola » sob wrz 10, 2011 12:05 pm

Słuchajcie bo chyba nie o to chodzi w tym programie. Magda Gessler pojawia się knajpie i daje wskazówki co powinno się zmienić, ale jak widać często właściciele są tak przekonani o swojej wielkości, wspaniałym menu, że albo udają, że przyjmują rady ( aby nie narobić sobie przysłowiowej "siary" w programie ) albo nie potrafią dłużej sami utrzymać odpowiedniego standardu itp.
Myślą, że jedno pojawienia się Magdy G. w lokalu zapewni klientelę na lata, nic bardziej mylnego, bo ludzie przyjdą jak Stentonik z ciekawości i co okaże się że jest lipa i już nigdy nie wrócą

Zresztą różne wątki na forum pokazują, że restauratorzy ( z małym wyjątkiem ) z trudem przyjmują uwagi od innych, bo są zadufani i przeświadczeni o swojej "wielkości"
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler w Magdalence

Postautor: anuleksa » sob wrz 10, 2011 10:01 pm

ola
Rozmawiałam dzisiaj z dziewczyną, która brała udział w "rewolucjonizowaniu" jakiejś tam knajpy. Otóż za wszystko płaci właściciel, a nie TVN i generalnie program służy promowaniu samej Madzi, bo restauracyjki padają jak komary po Offie. Olu gdyby ten program miał się przysłużyć właścicielom, to zamiast do obrzydzenia pokazywać syf na zapleczu, ogarnęliby kamerą po wierzchu lokal, a detale pokazali po zmianach. A tak mamy pip...pip...pip Gesslerowej i zbliżenia grzyba w piekarniku. Jeśli przyjmą Jej rady i wprowadzą wszystkie potrawy(drogie poniekąd) i po nawale ludzi nastąpi pustka(bo drogo) i wywalą parę kaczek dla psin i kocurów-gwarantowany powrót do starego menu-tańszego, mniej wyszukanego, ale zapewniającego płynny zbyt. Za blisko Warszawa, a w niej jadło z całego świata, na takie eksperymenty.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler w Magdalence

Postautor: ola » ndz wrz 11, 2011 9:26 am

ania stefaniak pisze:ola
Rozmawiałam dzisiaj z dziewczyną, która brała udział w "rewolucjonizowaniu" jakiejś tam knajpy. Otóż za wszystko płaci właściciel, a nie TVN i generalnie program służy promowaniu samej Madzi, bo restauracyjki padają jak komary po Offie


Bo jak coś jest kiepskie, to 3 dni nie pomogą zmienic mentalności i podejścia właścicieli, którzy mają za nic Klientów i na zapleczu mają syf.

ania stefaniak pisze:Olu gdyby ten program miał się przysłużyć właścicielom, to zamiast do obrzydzenia pokazywać syf na zapleczu, ogarnęliby kamerą po wierzchu lokal, a detale pokazali po zmianach.


No ale jak można miec taki syf w knajpach ?? Szok, pomyśl że masz jeśc w takiej knajpie
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler w Magdalence

Postautor: anuleksa » ndz wrz 11, 2011 10:21 am

ola
Zgadzam się z Tobą w stu%. I pomyśleć, że taaaakie restauracje, a bałagan jak diabli.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler w Magdalence

Postautor: jowitka » ndz wrz 25, 2011 6:06 pm

z drugiej strony dobrze, ze jest taki program i w nim wszystko pokazuja, stajemy sie wtedy bardziej wymagajacy co do podawanych posilkow a co za tym idzie, restauracje probuja nam dogodzic, raz zdarzylo mi sie byc w restauracji po kuchennych rewolucjach, dlugo po emisji i zmiany widac, jedzenie bylo naprawde dobre, zaznaczam, ze bylam juz tam kiedys przed rewolucjami, nie mam na mysli magdalenki. wszystko to zalezy od podejscia ludzi
jowitka
 
Posty: 22
Rejestracja: ndz wrz 25, 2011 5:51 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler w Magdalence

Postautor: Agusia » ndz wrz 25, 2011 6:37 pm

[Off-top]
Jowitka zacznij pisać po polsku, bo ciężko czyta się tak niedbale napisane posty.
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus


Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron