Weterynarz, zapytanie

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Weterynarz, zapytanie

Postautor: pit72 » pn cze 20, 2011 9:52 am

Witam, kupiliśmy sobie pieska i rozglądamy się dla niego za ewentualną opieką weterynaryjną. Czy możecie polecić sprawdzonego, dobrego weterynarza w okolicach Piaseczna i w samym mieście? Za każde sugestie serdecznie dziękuję :)

pit

ps. nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat więc napisałem tutaj ;) Przepraszam za zamieszanie.
pit72
 
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:51 am

Weterynarz, zapytanie

Postautor: Redakcja » pn cze 20, 2011 10:51 am

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Weterynarz, zapytanie

Postautor: Witold Regner » pn cze 20, 2011 12:04 pm

Według mnie bardzo dobrym weterynarzem jest ten przy Kościele (ul.Kościuszki naprzeciwko Straży miejskiej w Piasecznie)
Witold Regner
 
Posty: 75
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 11:33 am
Lokalizacja: Piaseczna

Weterynarz, zapytanie

Postautor: MultiPass » pn cze 20, 2011 5:31 pm

Witold Regner pisze:Według mnie bardzo dobrym weterynarzem jest ten przy Kościele (ul.Kościuszki naprzeciwko Straży miejskiej w Piasecznie)



No niestety nie potwierdzę tej opinii. Od lat mam wiele zwierząt w domu, udało mi się nawet być hodowcą zrzeszonym w ZKwP i miałem już wiele okazji by korzystać rownież z tutejszych wetów. Niestety nie mogę polecić lecznicy na Kosciuszki. Moim zdaniem zbyt mała wiedza w stosunku do cen, a także brak informacji i przejrzystości wykonywanych czynności. Za to z czystym sumieniem mogę polecić lecznicę Dobry Wet w Bobrowcu (róg Mazowieckiej i Bajecznej). Lecznica prowadzona jest przez Patrycję i Grzegorza Kurskich na bardzo dobrym poziomie, na miejscu wykonywane są praktycznie wszystkie badania, a wiedza i zaangażowanie pracowników może być przykładem dla wielu innych. Z tej lecznicy mam tylko dobre wspomnienia.
There are some things money can't buy, for everything else there's MultiPass...
Awatar użytkownika
MultiPass
 
Posty: 11
Rejestracja: pt cze 03, 2011 3:40 am
Lokalizacja: Bobrowiec

Weterynarz, zapytanie

Postautor: Agnieszka_G » wt cze 21, 2011 12:21 pm

Natomiast ja mam jak najgorsze doświadczenia z lecznicy w Bobrowcuz kwietnia tego roku i to w momencie dla mnie najgorszym - umierający kot, żadnej pomocy czy porady gdzie dalej jechać po pomoc, sporządzenie USG (ponad godzinę czekania) i dokumentu który stwierdza stan do uśpienia oraz na koniec propozycja adopcji zwierzaka od nich... razem 100 zł

bez komentarza

w lecznicy przy kościele kiedy mój ten kotek właśnie był młodziutki trafnie zdiagnozowana choroba oczek i leczenie przebiegło pomyślnie, aktualnie z powodu miejsca zamieszkania psa wożę do Prażmowa
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Weterynarz, zapytanie

Postautor: Loxia » wt cze 21, 2011 12:25 pm

ja z doświadczenia kociary mogę polecić dr. Piotra Nakoniecznego, który przyjmuje w tej chwili w przychodni na Młynarskiej 11 lub 13. ostatni blok.
Kiedyś był w przychodni na Powstańców Warszawy.
Magda
+ bąble
Awatar użytkownika
Loxia
 
Posty: 134
Rejestracja: pt mar 05, 2010 2:18 pm

Weterynarz, zapytanie

Postautor: Agnieszka_G » wt cze 21, 2011 12:27 pm

O to p. Piotra już nie ma przy Powstańców? nie wiedziałam, też byłam parę razy i sprawiał dobre wrażenie
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Weterynarz, zapytanie

Postautor: Kucyk » wt cze 21, 2011 12:36 pm

Koty (na równi z portfelem) Kuca zdecydowanie polecają Adama Grabowskiego z Pod Bateriami.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Weterynarz, zapytanie

Postautor: Agnieszka_G » wt cze 21, 2011 12:41 pm

Niestety mojego kocia już nie ma ale za chwile będę posiadaczką MCO i zamierzam wybrać się na sondowanie lecznicy przy Puławskiej, polecanej przez wszystkie fora kociarskie, po prostu chcę mieć pewność że w razie zawsze dostanę fachową pomoc więc zacznę póki kocio jest mały i zdrowy
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Weterynarz, zapytanie

Postautor: MultiPass » wt cze 21, 2011 1:05 pm

Agnieszka_G pisze:Natomiast ja mam jak najgorsze doświadczenia z lecznicy w Bobrowcuz kwietnia tego roku i to w momencie dla mnie najgorszym - umierający kot, żadnej pomocy czy porady gdzie dalej jechać po pomoc, sporządzenie USG (ponad godzinę czekania) i dokumentu który stwierdza stan do uśpienia oraz na koniec propozycja adopcji zwierzaka od nich... razem 100 zł

bez komentarza

w lecznicy przy kościele kiedy mój ten kotek właśnie był młodziutki trafnie zdiagnozowana choroba oczek i leczenie przebiegło pomyślnie, aktualnie z powodu miejsca zamieszkania psa wożę do Prażmowa


Otóż w lecznicy przy kościele leczono mojego psa z powodu problemów skórnych i ogólnego złego samopoczucia. Stosowano różne leki włącznie ze sterydami, niestety nigdy nie chciano mi dokładnie powiedzieć co to za lek, który musiałem podawać psu w tabletkach, żebym czasem nie poszedł do apteki i sam nie kupił taniej (za jedną tabletkę brano 10 zł). Leczenie trwało bardzo długo, było bardzo kosztowne (wielokrotnie więcej niż 100 zł) i kompletnie nieskuteczne. Pofatygowałem się gdzie indziej i od razu okazało się, że problemy skórne oraz inne widoczne symptomy jednoznacznie mówią, że jest to duża niedoczynność tarczycy, co zostało potwierdzone stosownymi badaniami krwi.

Również bez komentarza…
There are some things money can't buy, for everything else there's MultiPass...
Awatar użytkownika
MultiPass
 
Posty: 11
Rejestracja: pt cze 03, 2011 3:40 am
Lokalizacja: Bobrowiec

Weterynarz, zapytanie

Postautor: Artus » pt lip 01, 2011 7:08 pm

Witold Regner pisze:Według mnie bardzo dobrym weterynarzem jest ten przy Kościele (ul.Kościuszki naprzeciwko Straży miejskiej w Piasecznie)


Nie zgodzę się...
Artus
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Weterynarz, zapytanie

Postautor: Artus » pt lip 01, 2011 7:13 pm

MultiPass pisze:Otóż w lecznicy przy kościele leczono mojego psa z powodu problemów skórnych i ogólnego złego samopoczucia. Stosowano różne leki włącznie ze sterydami, niestety nigdy nie chciano mi dokładnie powiedzieć co to za lek, który musiałem podawać psu w tabletkach, żebym czasem nie poszedł do apteki i sam nie kupił taniej (za jedną tabletkę brano 10 zł). Leczenie trwało bardzo długo, było bardzo kosztowne (wielokrotnie więcej niż 100 zł) i kompletnie nieskuteczne. Pofatygowałem się gdzie indziej i od razu okazało się, że problemy skórne oraz inne widoczne symptomy jednoznacznie mówią, że jest to duża niedoczynność tarczycy, co zostało potwierdzone stosownymi badaniami krwi.

Również bez komentarza…



Mi tam wykończyli psa...
Artus
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Weterynarz, zapytanie

Postautor: Robo_warrior » czw lip 07, 2011 6:02 pm

Mogę polecić lecznicę wet. w Bielawie k.Konstancina, tutaj adres.
Kilka lat temu mojego pieska leczyliśmy tam parę razy i razem z pieskiem byliśmy zadowoleni. Niestety nie wiem jak jest teraz, ale wtedy nie mieliśmy zastrzeżeń.
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)

Weterynarz, zapytanie

Postautor: rychuuu » pn maja 20, 2013 11:42 am

Witam. Stanowczo odradzam Panstwu weterynarza przy ul. Powstancow Warszawy w Piasecznie. moj pies nagle zachorowal i w tym dniu nie mialem pieniedzy chcialem psiaka ratowac i nie myslalem o zadnych pieniadzach . Przychodzac do przychodni dostalem od bardzo nie milej pani informacje ze niestety bez pieniedyz ona nie przyjmie mojego psa po uwczesnym moim zaproponowaniu nawet przetrzymania telefonu samsung galaxy s 4 wartym 2700 zl szkoda gadac. weterynarz powinien pomagac a nie patrzec na pieniadze a pani szla w zaparte. nie polecam ludzie tacy nie powinni pracowac w tym zawodzie ! pozdrawiam i zycze udangeo wyboru weterynarza
rychuuu
 
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 20, 2013 11:35 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości