Park Rozrywki w Złotokłosie - perspektywa mega korków

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Henryków Urocze i Złotokłos, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Zapraszamy mieszkańców miejscowości Henryków Urocze i Złotokłos (gminy Piaseczno).

Moderator: GTW

Postautor: Róża » wt maja 31, 2011 1:31 pm

Oto kawałek wpisu na blogu Radnego Metro:

"Godz. 10:00. W Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Piaseczna odbyło się spotkanie inwestorów projektowanego w Złotokłosie Aquaparku Las Palm’as z władzami gminy i prasą lokalną. W spotkaniu uczestniczyli również mieszkańcy popierający i sprzeciwiający się inwestycji. Podczas spotkania inwestorzy zaprezentowali pełną dokumentację przedsięwzięcia, udzielili szczegółowej odpowiedzi na pytania radnych. Pytania dotyczyły głównie komunikacji i zwiększenia ruchu pojazdów w wyniku powstania inwestycji. Radny Mariusz Słowik podkreślił podczas swojego wystąpienia, iż obawy niektórych dyskutantów są bezzasadne...."

To dopiero trzeba mieć tupet!!!!!!!!!!
Róża
 
Posty: 14
Rejestracja: pn maja 02, 2011 8:20 pm

Postautor: Ja.Charer » wt maja 31, 2011 3:05 pm

U ciekawe. No to Las Palm ma nowego własciciela. Zamiast pana VROEGE GERRIT ANTON jest firma BUSOCO B.V. z Holandi adres Populierenlaan 131 2925 CR Krimpen aan den IJssel, Nederland

Nawet samochód dostawczy mają :)
http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s ... 41,,0,5.63

A tu link o zmianie http://www.imsig.pl/pozycja/2011/99/KRS ... 9ACI%C4%84
Ja.Charer
 
Posty: 52
Rejestracja: śr kwie 20, 2011 9:56 am

Postautor: Ronald Reagan » śr cze 01, 2011 12:13 am

Radny Słowik, albo kompletne stracił kontakt z rzeczywistością piszać takie bzdury i kłamstwa na swoim pseudo blogu, albo ma zobowiązania w stosunku do Las Palm i dlatego "idzie po trupach do celu". Ja stawiam na to drugie, ale nie wykluczam pierwszego :lol:
Panie Słowik, niech Pan się ocknie i w końcu zda sobie sprawę, że są osoby, które trzeżwo patrzą na ten "przekręt" nie mają klapek na oczach, co nie można powiedzieć o panu.
Ronald Reagan
 
Posty: 23
Rejestracja: czw kwie 28, 2011 9:56 pm

Postautor: Ja.Charer » śr cze 01, 2011 8:11 am

Na piaseczno24 znalazłem informacje o nowej spółce Las Palm i rzeczywiście jest:

LAS PALM REAL ESTATE SPÓ£KA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOśCIĄ KRS 0000369367.
27.04.2011 nastąpiła zmiana nazwy spółki z DUERME INVESTMENTS.
Właściciel to WIW SERVICES z o.o. krs nr 0000271198.
Prezes to LIBISZEWSKI KRZYSZTOF TOMASZ (1975),
Kapitał to 5000 zł.
Adres WARSZAWA ulica ALEJE UJAZDOWSKIE nr domu 10 kod pocztowy 00-478 poczta WARSZAWA kraj POLSKA

Co ciekawe, nie ma nic na temat pana Sebastiana czy pana Moldera. Jednak na 100% powiązanie z Las Palm jest. Mianowice pan Libiszewski to ten sam pan co występował na spotkaniu inwestora z mieszkańcami Złotokłosu. Pan Prawnik z kancelarii http://www.wardynski.com.pl/prawnicy/ar ... ewski.html

Nasuwa się pytanie po co inwestor powołuje nową spółkę ? czyżby Las Pam Sp. z o.o. było przewidziana do uwalenia ? w końcu ciąża na niej zobowiązania wykupu gruntów w Złotokłosie. A widać że szanse na powodzenie projektu są coraz mniejsze. Czy może jak ćwierkają ptaszki na mieście nie dostała kredytu jako firma miało wiarygodna ? Może nieudolność pana Sebastiana zdenerwowała osoby które naprawdę podejmują decyzje ? Nic pożyjemy zobaczymy.

No i link http://www.imsig.pl/pozycja/2011/102/KR ... 9ACI%C4%84
Ja.Charer
 
Posty: 52
Rejestracja: śr kwie 20, 2011 9:56 am

Postautor: Ja.Charer » śr cze 01, 2011 8:23 am

To naprawdę zaczyna być coraz bardziej ciekawe !!!

Strona o panu Libiszewskim: http://www.wardynski.com.pl/prawnicy/ar ... ewski.html
Urodzony w 1975 roku, ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

Strona o panu Słowiku: http://www.slowik.k9.pl/info/zyciorys.htm
Urodzony w 1975 roku, ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

Przypadek ??? ja w przypadki nie wierze i o ile nie mam nic przeciwko znajomym ze studiów to jednak w przypadku gdy radny Słowik ma grunty obok terenów inwestycji i na inwestycji personalnie zyskuje. To dla mnie tu coś śmierdzi. Bardzo śmierdzi !!!
Ja.Charer
 
Posty: 52
Rejestracja: śr kwie 20, 2011 9:56 am

Postautor: AgentCooper » śr cze 01, 2011 10:28 pm

Ja.Charer pisze:Strona o panu Libiszewskim: http://www.wardynski.com.pl/prawnicy/ar ... ewski.html

''Doradzał m.in. Skarbowi Państwa w zakresie restrukturyzacji największych polskich stoczni''
chyba '' byłych największych stoczni''? Trudno uznać to za sukces ale chyba i tak lepiej niż kolega Mariusz Metro Słowik.
Nie myślę, żeby się przyjaźnili bardziej stawiam na przypadkowe spotkanie kolegów z roku. Jak się zorientowali co Słowikowi potrzeba do szczęścia to go omotali a ten brnie dalej i liczy pewnie na prezesurę w jednej ze spółek hybryd.
Jeśli dodamy przepychanki w piaseczyńskiej PO, radnych z których część uważa MS za oszołoma a druga się go boi to obraz się dopełnia. Projekt LAS PLAM- czyli po nas tylko potop albo bierz forsę i w nogi.
AgentCooper
 
Posty: 74
Rejestracja: sob kwie 30, 2011 9:24 am

Postautor: root » sob cze 11, 2011 7:34 pm

Kucyk,

Jak wrażenia po spotkaniu mieszkańców z radą w piątek ?
root
 
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 14, 2011 11:06 pm

Postautor: Kucyk » sob cze 11, 2011 7:41 pm

No nieźle! Pogadać zawsze można... :D
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: glos25 » sob cze 11, 2011 10:10 pm

Niewielu radnych było.
Ostatnio zmieniony pn cze 13, 2011 11:21 am przez glos25, łącznie zmieniany 1 raz
glos25
 
Posty: 29
Rejestracja: sob lip 12, 2008 7:44 pm

Postautor: Ja.Charer » sob cze 11, 2011 10:57 pm

@Glos25 chyba z mieszkańcami. Zwolennicy też byli. Taka była intencja. A że radni nie przyszli to tylko o nich świadczy jak traktują swoich wyborców. Zapomniałeś też dodać że pojawił sie po raz pierwszy burmistrz Lis a na spotkaniu z inwestorem nie był. To znamienne, dotarło do niego że coś niedobrego się dzieje. Te spotkanie to miało być rzeczowa rozmowa i była :) naprawdę dobre spokojne merytoryczne spotkanie. A radny Słowik…. No cóż zabrakło odwagi… i niech lepiej już zastanawia się nad sprostowaniem swojej wypowiedzi o 100 hektarach produkcyjnych, zakładach itp. Gmina na spotkaniu potwierdziła, są na to dowody bo sesja była nagrywana, że inwestycja Las Palm jest sprzeczna ze studium gdyż miedzy innymi miała być na terenach systemu przyrodniczego nie podlegającego zabudowie (linia ciągła zielona w studium).
Ja.Charer
 
Posty: 52
Rejestracja: śr kwie 20, 2011 9:56 am

Postautor: Mieszkanka75 » ndz cze 12, 2011 6:38 am

Zdzisław Lis był na spotkaniu (choć nie powiedział ani jednego słowa), bo wie że coś jest nie tak. Daniel się sprzedał i to już wiemy (on też wie). ćwierka jak nasza gminna ptaszyna, ale ma chłopak parcie na władze. Po spotkaniu stwierdzam że radni swoją nieobecnością dali nam do zrozumienia że mają nas w [cenzura], jedynie ptaszyna nie przyszła bo się bał ataków z naszej strony. No i wiemy po spotkaniu że narobilismy Gminie roboty z naszymi wnioskami... :-) ze strony radnych to olewka totalna, z tego wynika że to my jestesmy dla radnego (aby dac mu głosy) a nie radny dla nas.... to przykre. Z tego co widziałam to była Ela Markowska, Andrzej Mizerski, Michał Rosa, Kasia Obłąkowska-Kubiak (powiat), żona Szweycera, same PO, widzieliście kogoś jeszcze?
Mieszkanka75
 
Posty: 16
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 7:41 am

Postautor: Karol » ndz cze 12, 2011 12:09 pm

Siostra, nie żona Michała Szweycera ;-) Z radnych byli jeszcze £ukasz Kamiński i Piotr Obłoza.
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: Mieszkanka75 » ndz cze 12, 2011 12:46 pm

ups siostra sorry :-) ale i tak kicha z obecnością, rozumiem pracują ....
Mieszkanka75
 
Posty: 16
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 7:41 am

Postautor: glos25 » ndz cze 12, 2011 5:33 pm

Co nie zmiana faktu, że i tak wszyscy spotkanie olali.
Ostatnio zmieniony pn cze 13, 2011 7:40 pm przez glos25, łącznie zmieniany 2 razy
glos25
 
Posty: 29
Rejestracja: sob lip 12, 2008 7:44 pm

Postautor: Mieszkanka75 » ndz cze 12, 2011 7:03 pm

witamy naszą ptaszynę czyli głos25, prosze jak on wszytsko umie wytłumaczyć. Tak sa zwolennicy, a właściwie 4 osoby. Pierwszy to prezes krówek który posiada ziemię obok, ma również stację benzynową w sąsiedztwie, nie mieszka w złotym tylko na baszkówce, druga Pani to jej się nie dziwie bo po prostu chce sprzedac ziemię bo i tak tu nie mieszka (ta czarna), trzeci to facet z długimi włosami z targowej czy tam, towarowej ze złotego (sama nie wiem gdzie ta ulica jest). Aha i taka starsza Pani która chce sprzedać dom bo jej dom znajduje się praktycznie pod drutami wysokiego napięcia. Z resztą historię tego domu znam ale nie chce tu pisac bo to nie ma sensu.
Co do Zdzisława Lisa i jego obecności na spotkaniu to nadal potrzymuje że Zdzisław Wie że coś smierdzi. A Daniel rzeczywiście podejmuje sam decyzje i dobrze będzie na niego. Co do jego statutu majątkowego to wybacz nie obchodzi mnie ile kto ma w kieszeni tylko jakim jest człowiekiem. No i nadal twierdze głosie25 że słowik bał się uczestniczyć w tym spotkaniu bo on tylko potrafi zakładać blog na swojej stronie i pisać kłamstwa. Myślę że po takich występach nie ma co szukac u nas poparcia i szacunku. Kolego pasuje Ci Las Palms to weź go do siebie do G£OSKOWA, my tego po prostu nie chcemy a Ty chcesz więc co stoi na przeszkodzie? W Głoskowie też przecież są stawy... No i bliżej będziesz miał do kolegów :-) Szkoda słow na ciebie głosie25.... żAL
Mieszkanka75
 
Posty: 16
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 7:41 am

PoprzedniaNastępna

Wróć do Podforum Henryków Urocze i Złotokłos

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron