Biedronka w Złotokłosie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa Henryków Urocze i Złotokłos, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Zapraszamy mieszkańców miejscowości Henryków Urocze i Złotokłos (gminy Piaseczno).

Moderator: GTW

Biedronka w Złotokłosie

Postautor: Icek » wt kwie 19, 2011 9:05 pm

Jeszcze w tym roku ma zostać otwarty pierwszy wielkopowierzchniowy sklep w Złotokłosie. Na zakupy do dyskontu Biedronka będzie można pojechać na ulicę Dworcową.
Icek
 
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 04, 2011 9:07 am

Biedronka w Złotokłosie

Postautor: root » śr kwie 20, 2011 9:38 am

Fajnie, na rynku sklepów spożywczych w Złotokłosie to akurat przyda się mała konsolidacja. Jest ich na tyle dużo, że nie są w stanie się rozwinąć.
root
 
Posty: 47
Rejestracja: czw kwie 14, 2011 11:06 pm

Biedronka w Złotokłosie

Postautor: Tulipano_0602 » śr kwie 20, 2011 10:16 am

Cóż to, nie ma protestów mieszkańców, oburzonych że taki dyskont zmieni charakter i klimat Złotokłosu? I te auta dojeżdżające do sklepu? A co z lokalnymi sklepikarzami którym Biedronka zrujnuje interes?
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Biedronka w Złotokłosie

Postautor: Jacenty » śr kwie 20, 2011 10:31 pm

Tulipano_0602 pisze:A co z lokalnymi sklepikarzami którym Biedronka zrujnuje interes?


Może wreszcie się obudzą,że 3,5 za Kasztelana Niepasteryzowanego to małe zdzierstwo...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Biedronka w Złotokłosie

Postautor: Kucyk » śr kwie 20, 2011 10:38 pm

...oraz oślizła kiełbasa jest jak najbardziej w porządku gdyż... jak się nie podoba, to może pan pojechać do Oszą*.

*) autentyczna wypowiedź będąca ripostą na zastrzeżenie moje że kiełbasa się lepi...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Biedronka w Złotokłosie

Postautor: Jacenty » śr kwie 20, 2011 10:47 pm

Kucyk pisze:...oraz oślizła kiełbasa jest jak najbardziej w porządku gdyż... jak się nie podoba, to może pan pojechać do Oszą*.

*) autentyczna wypowiedź będąca ripostą na zastrzeżenie moje że kiełbasa się lepi...


"Jest zima to musi być zimno" :P

W Biedzie * kiełbasę zapakowaną kupisz ino,więc nie będzie szansy na narzek,że jest obślizgła.

Klientem Biedronixa jestem prawie stałym (tak,jestem biedny jak to Prezes określił ) i na razie nie udało mi się trafić na żadną ryfę.

p.s.
Biedronka w każdej miejscowości powiatu piaseczyńskiego
Kto za? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Biedronka w Złotokłosie

Postautor: kamilltee » czw kwie 21, 2011 3:43 pm

W józefosławiu ( a konkretniej na Julianowskiej) powstały dwie w odległości 700 metrów + Carrefour Express

i żaden ze sklepików prywatnych nie splajtował.

To tylko pokazuje jakie mają marże, bo obroty na pewno spadły.
kamilltee
 
Posty: 52
Rejestracja: wt lip 29, 2008 5:15 pm

Postautor: bomba » pt kwie 22, 2011 1:29 pm

A kto powiedział,że powstanie :) akurat biedronka.

http://zlotoklos.miejscovi.pl/index.php ... pteki.html
bomba
 
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 14, 2011 9:18 am


Wróć do Podforum Henryków Urocze i Złotokłos

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron