Fashion House Outlet Piaseczno

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Fashion House Outlet Piaseczno

Postautor: Beata » czw paź 07, 2010 12:42 pm

Kacha pisze:Obrazek



Super, trzeba pojechać na zakupy. :)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: pit72 » czw paź 07, 2010 6:24 pm

Wcale nie trzeba.
pit72
 
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:51 am

Postautor: Torex » pt paź 08, 2010 8:21 am

Jak ktoś się wybierze to niech napisze czy dzisiaj warto czy znowu wielka ściema z wyprzedażami.
Torex
 
Posty: 41
Rejestracja: sob cze 13, 2009 6:54 pm

Fashion House Outlet Piaseczno

Postautor: Kacperek » pt paź 08, 2010 4:55 pm

Nie widziałem 90% obniżek, ale rzeczy które upatrzyłem jakiś czas temu, teraz kupiłem około 90-120 zł taniej. Ludzi jest full!
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Postautor: Beata » śr paź 27, 2010 4:50 pm

Obrazek
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Spartacus 999 » wt gru 28, 2010 6:57 pm

Dla zainteresowanych lista sklepów z przecenami w dniu 29 grudnia.

http://www.fashionhouse.pl/piaseczno/promocje/311.html
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: leny » wt gru 28, 2010 10:19 pm

Spartacus 999 pisze:Dla zainteresowanych lista sklepów z przecenami w dniu 29 grudnia.


Ludzie kupują, a później zastanawiają się po co im to potrzebne. Daj ludziom (sprzedawcom w FH) pracować w normalnym tempie, a nie w systemie jak na setki. Oni i tak dniówkę mają taką samą, a roboty 10 x tyle.

A przeceny 90% to zwykły marketing, w większości sklepów będzie 20%.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Tulipano_0602 » śr gru 29, 2010 9:23 am

leny pisze:
Spartacus 999 pisze:Dla zainteresowanych lista sklepów z przecenami w dniu 29 grudnia.


Ludzie kupują, a później zastanawiają się po co im to potrzebne. Daj ludziom (sprzedawcom w FH) pracować w normalnym tempie, a nie w systemie jak na setki. Oni i tak dniówkę mają taką samą, a roboty 10 x tyle.

A przeceny 90% to zwykły marketing, w większości sklepów będzie 20%.


Jak zwykle, chwy marketingowych. Z przeceną 90% to będzie może jeden towar (kiepski) w sklepie, reszta 20%, kilka po 50%. Poza tym pewnie ceny najpierw podwyższą by potem napisać że 50% mniej.

Tak samo jak w Saturnie w tym tygodniu "dzień bez VAT". I w przypadku telewizorów, ceny po obniżce "bez VAT" były i tak wyższe, niż tych samych modeli w sklepach internetowych.

FH jest drogi jak na "outlet".
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Postautor: kondzior78 » śr gru 29, 2010 10:41 am

Słyszałem rano w radiu, czyli można się spodziewać mega korków na Puławskiej," a co najlepsze i tak wykupią pracownicy." 8)
kondzior78
 
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 15, 2008 11:40 pm

Postautor: Radow » śr gru 29, 2010 12:02 pm

[quote="Tulipano_0602]
Tak samo jak w Saturnie w tym tygodniu "dzień bez VAT". I w przypadku telewizorów, ceny po obniżce "bez VAT" były i tak wyższe, niż tych samych modeli w sklepach internetowych. FH jest drogi jak na "outlet".[/quote]

Tu sie pozwole nie zgodzić. Choć nie chodzi o ten ostatni dzień bez VAT i nie o TV, ale na początku grudnia mieli w Saturnie "weekend bez VAT". Założenie było, ze jadę tylko oglądać. Uległem jednak namowom naganiaczy ;-) oraz własnej wygodzie by mieć z głowy ten etap urządzania kuchni i dokonałem czterech zakupów większego AGD, nie mając pojęcia o cenach internetowych danego produktu. Spełniały moje kryteria w zakresie funkcjonalności i mieścily sie w przedziale cenowym jaki wcześniej założyłem dla kazdego produktu.
Po powrocie do domu pierwsza rzecz to był rzut do kompa i sprawdzanie cen ile przepłaciłem. Okazało się, że cięzko by mi było wszystkie cztery produkty dostac "od ręki" w jednym sklepie internetowym w tych samych cenach. Przy rozłożeniu zakupów na min. dwa sklepy netowe, koszty przesyłki - zwłaszcza dużego AGD - niwelowały róznice w cenie.
Oczywiście można było pewnie znaleźć sklep netowy, w którym zamiast piekarnika marki XXX byłby adekwatny piekarnik marki YYY. Tyle, ze tamten piekarnik już obmacałem, obejrzałem z każdej strony i wiedziałem co i jak: jakie ma teleskopy, jakie blachy, jaki dizajn i czy pokrętła przekręci moja zona bez problemu czy trzeba będzie prosić o pomoc Pudziana. Net mi takich możliwości nie daje.
Radow
 
Posty: 116
Rejestracja: czw cze 04, 2009 9:36 pm

Postautor: Tulipano_0602 » śr gru 29, 2010 3:18 pm

Radow pisze:Tu sie pozwole nie zgodzić. Choć nie chodzi o ten ostatni dzień bez VAT i nie o TV, ale na początku grudnia mieli w Saturnie "weekend bez VAT". Założenie było, ze jadę tylko oglądać. Uległem jednak namowom naganiaczy ;-) oraz własnej wygodzie by mieć z głowy ten etap urządzania kuchni i dokonałem czterech zakupów większego AGD, nie mając pojęcia o cenach internetowych danego produktu. Spełniały moje kryteria w zakresie funkcjonalności i mieścily sie w przedziale cenowym jaki wcześniej założyłem dla kazdego produktu.
Po powrocie do domu pierwsza rzecz to był rzut do kompa i sprawdzanie cen ile przepłaciłem. Okazało się, że cięzko by mi było wszystkie cztery produkty dostac "od ręki" w jednym sklepie internetowym w tych samych cenach. Przy rozłożeniu zakupów na min. dwa sklepy netowe, koszty przesyłki - zwłaszcza dużego AGD - niwelowały róznice w cenie.
Oczywiście można było pewnie znaleźć sklep netowy, w którym zamiast piekarnika marki XXX byłby adekwatny piekarnik marki YYY. Tyle, ze tamten piekarnik już obmacałem, obejrzałem z każdej strony i wiedziałem co i jak: jakie ma teleskopy, jakie blachy, jaki dizajn i czy pokrętła przekręci moja zona bez problemu czy trzeba będzie prosić o pomoc Pudziana. Net mi takich możliwości nie daje.


Sprawdzałem konkretne modele telewizorów - po wszystkich Saturnowych "super przecenach" były i tak 150-250 (zależnie od modelu) droższe od cen które można znaleźć w necie. A przy takich zakupach za np. 3 tys. to zwykle dostawa jest gratis. Czasem bywa tak że konkretny model dochodzi do cen internetowych, ale większość ma na tyle zawyżone ceny, by nawet po promocjach opłacało się. A przecież sklepy internetowe też mają marżę.

Podobnie w FH - i tak zarobią swoje, nawet obniżając cenę o 70%. Wychodzi na to że głupotą jest kupowanie butów czy ubrań po cenach standardowych/katalogowych, skoro obniżka o 70% i tak pozwala zarobić.
A i tak większość promocji w FH pewnie będzie na poziomie 20-30%, w porywach 50%, te "do 90%" dotyczy pewnie jednego, kompletnie nie atrakcyjnego artykułu w danym sklepie.
Ale cóż - marketing ma swoje prawa.

Potem będą następne wyprzedaże, do końca stycznia. Jednodniowe "super atrakcyjne" to chwyt marketingowy.
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Postautor: looky » pt gru 31, 2010 4:06 pm

Tulipano_0602 pisze:A przecież sklepy internetowe też mają marżę.

Ale mają o wiele niższe koszty, pamiętaj o tym.
Takie molochy jak Saturn, Media Markt muszą zarobić na dziesiątki pracowników, ogrzewanie, prąd i wielką powierzchnię sklepu.

Moja zasada - w sklepie pomacać, pooglądać. W necie poczytać opinie i kupić :good:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

KARNAWA£ WYPRZEDAżY w Fashion House

Postautor: Beata » pn sty 03, 2011 4:50 pm

Obrazek


KARNAWA£ WYPRZEDAżY w Fashion House. Salamander, Puma, Marks & Spencer, Bytom, Almi Decor, 4F i wiele innych marek jeszcze taniej niż zwykle. To Zimowa Cenomania sprawia, że w ponad 100 markowych sklepach ceny spadają jeszcze niżej a temperatura zakupów ciągle rośnie.

informacja z biuletynu mailowego Fashion House
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

KARNAWA£ WYPRZEDAżY w Fashion House

Postautor: Beata » pn sty 24, 2011 6:31 pm

KARNAWA£ WYPRZEDAżY w Fashion House trwa DO NIEDZIELI 30 stycznia!
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wiosna tańsza do 90%

Postautor: Beata » wt kwie 05, 2011 5:49 pm

Obrazek
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron