Taniec Towarzyski

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Taniec Towarzyski

Postautor: Martinelli » wt wrz 21, 2010 2:58 pm

Tańczycie gdzieś? Ja jakiś czas temu zapisałem się na salsę do akademii tańca sulewskich w warszawie wieczorkami w piątek tak dla zdrowia. Bardzo mi się podoba, może zapisze się jeszcze na coś. Co polecacie? Czy gdzieś tańczycie? Napiszcie jakie macie doświadczenia?
Martinelli
 
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 11:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: daro » wt wrz 21, 2010 9:34 pm

tańczymy, a jakże :)
Najczęściej w Zawrotnicy (chociaż ostatnio nie było okazji), a także w innych klubach, jak choćby 8ball. Tańczymy gdzie się da i z kim się da. Tańczymy cały czas. Najczęściej zdarza nam się to po kilku kolejkach niebieskiego tudzież innym napoju tanecznie nastrajającym.
Najbliższa okazja do potańczenia --> potupaja zapraszam w imieniu wszystkich tańczących, podrygujących lub tylko nogą kiwających :)
DaRo (Dariusz Kropacz)

mój FOTOBLOG

Obrazek
Awatar użytkownika
daro
 
Posty: 505
Rejestracja: pn sie 10, 2009 7:56 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » wt wrz 21, 2010 9:40 pm

Heh, pamietam, ze za malolata probowalem nauczyc sie tanczyc w formacji o wdziecznej nazwie Rapczaki :) (ktora, jezeli sie nie myle, jest dzisiaj slynna w calej Polsce Grawitacja). Niestety, w tancu poruszam sie z gracja dzwigu przegubowego i ani rok treningow, ani nawet osoba pani Urszuli Strzezek (trenerka, ktora wychowala wielu mistrzow swiata) nie daly rady zrobic ze mnie tancerza.

Inna sprawa, ze jak czlowiek mlody, to glupi. Tanczyc nie umiem, nie lubie, nie chce i, jesli sie glebiej zastanowic, przyda mi sie to pewnie tylko raz w zyciu (na moim weselu), a mimo to poszedlem do Rapczakow, bo koledzy i kolezanki z klasy szli...

Ale zawsze bede milo wspominal i pania Strzezek, i pana, z ktorym mielismy akrobatyke. Cisnal nas tak, ze szpagaty robilo sie bez zadnych problemow, a i salto z rozbiegu sie czasem udawalo. A teraz? Nawet schylic sie czlowiek nie chce, bo tu boli, tam strzyka, a tam jeszcze cos ;).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Martinelli » pt wrz 24, 2010 1:42 pm

No ja właśnie za młodu nie tańczyłem :) Dopiero od jakiegoś czasu mnie wzięło :) no i szukałem miejsca żeby mieć wygodnie wrócić z pracy. No a że wracam z kolejką to akurat PKiN gdzie jest akademia sulewskich jak najbardziej mi pasował. A obecnie robisz coś dalej z tańcem?
Martinelli
 
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 11:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » pt wrz 24, 2010 2:00 pm

Tak.
Ogladam czasem "You can dance" ;).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Martinelli » wt wrz 28, 2010 2:07 pm

You Can Dance to akurat nie moje klimaty. Ja właśnie bardzie w Taniec z Gwiazdami bo skupiłem się na towarzyskich. Myślę że warto wrócić do tańca bo daje on dużo fajnych wrażeń. a poza tym można go wykorzytać potem na imprezach. Ja na przykład chodze na takie cykliczne salsowe imprezy właśnie przez akademie sulewskich organizowane. Fajna spraw i powiem że można niezłe dziewczyny poznać.
Martinelli
 
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 11:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » wt wrz 28, 2010 4:07 pm

Jedynymi imprezami, na ktore chodze, sa mecze pilki noznej, wiec taniec calkowicie sobie odpuscilem juz wieki temu ;).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Martinelli » śr wrz 29, 2010 3:03 pm

No ja jeszcze chcę spróbować kursu MTV dance u sulewskich bo podobno uczą fajnych choreografii z teledysków. No ale nie wiem czy nie za stara [cenzura] ze mnie na takie ekscesy :P
Martinelli
 
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 11:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka_G » czw wrz 30, 2010 1:16 pm

Tu chodziłam ale proza życia mnie stamtąd wygoniła 8)

http://www.szkolatanca.com/

a jak chcesz bardziej nowocześnie to

ENVY Studio Tańca w Piasecznie
ul. Powstańców Warszawy 11b
mail: info@envydance.pl
tel: 505 095 493, 506 051 996
strona: www.envydance.pl
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Martinelli » czw wrz 30, 2010 3:25 pm

No ale ja już chodze do akademii tańca sulewskich i jestem bardzo zadowolony. Nie planuję zmiany szkoły, bo tu mi pasuje atmosfera i instruktorzy :)
Martinelli
 
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 11:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka Jarzębska » czw wrz 30, 2010 3:49 pm

ręce mi opadają jak to czytam :(
Przecież ten cały wątek, jak i poszczególne komentarze to jeden wielki spam ATS.
( profil założony 2o.09,brak avatara, napisane kilka neutralnych wypowiedzi o gotowaniu itd, a później to tylko czyste spamowanie)

Myślałam że takie rzeczy omijają nasze forum, ale jednak się myliłam :(

No, ale nie ważne.

Mam pytanie związane z tańcem towarzyskim.
Chce się zapisać teraz na kurs.
Dzwoniłam m.in do szkoły Egurrola Dance Studio w Konstanicnie
ale tam kurs podstawowy trwa tylko 8 spotkań i kosztuje 240zł
( co ciekawe drożej niż w oddziałach znajdujących się w W-wie)
Chciałam wejść na stronę Let's Dance Studio, ale coś nie działa.
Czy ta szkoła jeszcze istnieje w Piasecznie?
Czy pojawiła się może jakaś nowa, do której można się zapisać na taniec towarzyski ( okolice Piaseczna, Konstancina czy Góry Kalwarii)
ta co tak krzyczy i terroryzuje biednych ludzi na siatkówce :)
Awatar użytkownika
Agnieszka Jarzębska
 
Posty: 253
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 9:00 am

Postautor: Agnieszka_G » czw wrz 30, 2010 6:12 pm

Aga skoro proza mnie wyrzuciła z jednego klubu tańca to raczej nie wrzuci do drugiego mimo spamu :P
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: ola » pt paź 01, 2010 1:35 pm

Agnieszka Jarzębska pisze:Chciałam wejść na stronę Let's Dance Studio, ale coś nie działa.
Czy ta szkoła jeszcze istnieje w Piasecznie?


tej szkoły juz chyba nie ma :(
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość