Dziura w chodniku

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Lesznowola, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Dziura w chodniku

Postautor: looky » śr sie 04, 2010 7:10 pm

Co prawda mieszkańcem Lesznowoli nie jestem, ale korzystam z lesznowolskich chodników :)
Od pewnego czasu irytuje mnie brak kawałka chodnika zaraz za przejazdem kolejowym w stronę Lesznowoli. Gościu powyjmował kostkę na całej szerokości chodnika w czasie ulew na początku czerwca i od tej pory nie kwapi się, żeby ułożyć to z powrotem. Położył dwie deski i tyle...
Denerwujące jest to, ponieważ jadąc rowerem trzeba spory kawałek przejechać praktycznie po jezdni a wiadomo, że ludzie tam wolno raczej nie jeżdżą :evil:
Gdzie można to komuś zgłosić? Czy wystarczy może odczytanie tego posta przez Marcina Kanię i on ten temat ruszy?
Co prawda opisywany brak kawałka chodnika nie znajduje się w Lesznowoli, ale wydaje mi się, że pod Lesznowolę podlega. Jeżeli nie to proszę o poprawienie mnie.
Dzięki :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości