15 maja noc muzeów warszawa

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

15 maja noc muzeów warszawa

Postautor: tutomash » czw maja 06, 2010 11:04 pm

Obrazek

W nocy z 15 na 16 maja odbędzie kolejna noc muzeów w Warszawie. Cały program oraz lista muzeów znajduję się na stronie :

http://noc-muzeow.pl/


Czy ktoś się będzie wybierać na to?? Chętnie dołączyłbym do jakiejś grupki i razem się wybrał, jeszcze nigdy nie byłem na czymś takim, jakie miejsca najbardziej polecacie, co warto zobaczyć, a co nie ?
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lipao45 » pn maja 10, 2010 1:17 pm

tutomash Też bym chętnie rajd po muzeach zaliczył

Byłem 2 lub 3 lata temu i organizacja na wysokim poziomie
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Noc Muzeów

Postautor: Kowal » pn maja 10, 2010 3:19 pm

Można już odbierać darmowe wejściówki na Noc Muzeów
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95 ... uzeow.html
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Postautor: dragongirl » pt maja 14, 2010 9:35 am

Myślę, że taka na poły społeczna na poły promocyjna inicjatywa jest super! Ja od trzech lat jeżdżę do znajomych w różnych miastach na tą imprezę i tym sposobem odwiedziłam już najciekawsze miejsca we Wrocławiu, £odzi i Poznaniu! W tym roku czeka mnie zwiedzanie muzeów w Warszawie 8) Część już doskonale znam, ale jest parę miejsc które chętnie zobaczę, a gdzie nigdy nie byłam...

___________________
business english
dragongirl
 
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 10, 2010 6:48 am


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron