Piaseczno Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

KRęGIELNIA W PIASECZNIE

Postautor: Martin » śr gru 09, 2009 11:57 pm

sonik pisze:Ile tych torów (domniemanie miało być 3)

Tak, jak już Grzesiek napisał - są 3 tory i zobaczycie je na zdjęciach, jakie umieszczę, ale do tego czasu, sami możecie odwiedzić kręgielnię. :)
sonik pisze:Jakie godziny otwarcia?

Nie zapytałem od której, ale na pewno do 22.00
sonik pisze:JAkie koszty? Za godzinę/ jedną grę.

Grzesiek napisał już powyżej jakie koszty
stentonik pisze:od 40 do 80 zł za h w zależności od pory dnia

Jest płacone za godzinę gry.

stentonik pisze:duży lokal z tv i barkiem (mecze mozna bedzie oglądać), ogólnie jak dla mnie świetne miejsce do spotkań ze znajomymi, kregle mogą byc pretekstem

Dokładnie, lokal jest duży i sporo miejsc siedzących z TV na ścianach, więc do oglądania meczy - idealne miejsce! Jest również ukryty jeden pokój na około 15 osób, na spotkania w zamkniętym gronie (na np. urodziny/imieniny itp). W kręgielni jest duży barek (będzie widoczny na zdjęciach) i dostępne jest bowling menu z Małej Italii www.mala-italia.pl/menu.html czyli pełna współpraca MI z kręgielnią. Kręgielnia jest OTWARTA, tak więc zachęcam Was do odwiedzenia kręgielni - najlepiej samemu sprawdzić i ocenić miejsce.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » czw gru 10, 2009 9:48 am

uwaga moja

ale w oógle nie jest oznaczone wejscie do kręgielni, idąc ulicą Kniaziewicze nie widać ze w kompleksie jest w ogóle kregielnia
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

KRęGIELNIA W PIASECZNIE

Postautor: Martin » czw gru 10, 2009 1:05 pm

Kilka przykładowych zdjęć z piaseczyńskiej kręgielni.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


W kręgielni spotkaliśmy również osoby z Radosnej Wigilii, ale ich zdjęcia umieściłem w wątku: RADOSNA WIGILIA PIASECZNO.

ZACHęCAM WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA KRęGIELNI W PIASECZNIE.

p.s. więcej zdjęć mogę udostępnić na płytce zainteresowanym osobom, które wczoraj były w kręgielni.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: yo!anna » pt gru 11, 2009 5:53 pm

fajnie :lol:
Awatar użytkownika
yo!anna
 
Posty: 43
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 3:46 pm

kręgielnia

Postautor: Kacha » sob gru 12, 2009 10:49 pm

ola pisze:w ogóle nie jest oznaczone wejście do kręgielni, idąc ulicą Kniaziewicze nie widać ze w kompleksie jest w ogóle kregielnia

Przechodziłam obok i jest spory szyld nad wejściem do kręgielni obok Małej Itali, szyby są obklejone napisami bowling club.
Martin pisze:Kilka przykładowych zdjęć z piaseczyńskiej kręgielni

Fajnie wygląda w środku. Sama się o tym nie przekonałam. Chciałam wejść do środka, ale była chyba jakaś impreza?
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

Re: kręgielnia

Postautor: stentonik » sob gru 12, 2009 11:57 pm

Kacha pisze:. Chciałam wejść do środka, ale była chyba jakaś impreza?


Była :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: AsgAarD_xxx » ndz gru 13, 2009 12:16 am

Ooo, na fotkach widac, ze jeden z zawodnikow KS-u dostal dodatkowa fuche i stoi w kregielni za barem :).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

kręgielnia

Postautor: Mariusz » ndz gru 13, 2009 12:17 am

Trzeba się wybrać do kręgielni. :)
Awatar użytkownika
Mariusz
 
Posty: 310
Rejestracja: wt gru 01, 2009 6:39 pm
Lokalizacja: Józefosław

BOWLING CLUB CENTE-ROOM

Postautor: Martin » ndz gru 13, 2009 9:18 am

Kacha pisze:Chciałam wejść do środka, ale była chyba jakaś impreza?

Wczoraj odbyło się oficjalne i uroczyste otwarcie BOWLING CLUB CENTE-ROOM. :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » ndz gru 13, 2009 12:24 pm

Kacha pisze:ola napisał:
w ogóle nie jest oznaczone wejście do kręgielni, idąc ulicą Kniaziewicze nie widać ze w kompleksie jest w ogóle kregielnia

Przechodziłam obok i jest spory szyld nad wejściem do kręgielni obok Małej Itali, szyby są obklejone napisami bowling club.


no tak ale to jest w zaułku, nie jest to widoczne w ulicy, no chyba ze z Kniaziewicza jak podejdzie sie blizej

ale może to taka taktyka właściciela
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: krawczynskilukasz » ndz gru 13, 2009 2:37 pm

Witam

wczoraj było uroczyste otwarcie dla tzw. vipów. Chociaż nie uważam się za vipa, równiez dostałem zaproszenie. Byłem widziałem i powiem - się Marcin spisał. Fajne miejsce na mecze lub inne spotkania. Menu będzie z Małej Italii.
Oprócz plazm, ma być 50 calowy ekran więc wreszcie będzie można w Piasecznie spotkać się i zobaczyć kolejną klęskę polskaiej reprezentacji w piłce nożnej :-)
pozdrawiam
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

kręgielnia

Postautor: Kacha » ndz gru 13, 2009 7:14 pm

Dziękuję za informację co też wczoraj działo się w kręgielni, że wydawało mi się jakby była tam jakaś zamknięta imprezka. :)
ola pisze:no tak ale to jest w zaułku, nie jest to widoczne w ulicy, no chyba ze z Kniaziewicza jak podejdzie sie blizej

Z kim nie rozmawiałam, to każdy wiedział, że jest obok Małej Italii. Wczoraj trafiłam bez najmniejszych problemów.
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

Postautor: stentonik » pn gru 28, 2009 3:39 pm

No i jak, bywacie w kregielni czy nie? Jak wrażenia? Tyle stron zapisanych i tyle zapytań było a jak otworzyli to ciiisza.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

kręgle w Piasecznie

Postautor: Martin » pn gru 28, 2009 3:49 pm

stentonik pisze:bywacie w kregielni czy nie?

Teraz przez okres świąteczny nie było kiedy, ale można by było pomyśleć o jakimś wyjściu na kręgle w styczniu. :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: MarcinWojtecki » wt gru 29, 2009 10:29 pm

stentonik pisze:No i jak, bywacie w kregielni czy nie? Jak wrażenia? Tyle stron zapisanych i tyle zapytań było a jak otworzyli to ciiisza.

teraz będę otwierał multikino w Piasecznie. 19 stron narzekania, że jeszcze nie zrobione a klienci przed komputerem.
Dlatego właśnie nie reagowałem na wpisy forumowiczów, ktoś chciał bym traktował go poważnie, ale zastanawiam się po co traktowac poważnie internetowych narzekaczy.
MarcinWojtecki
 
Posty: 69
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 7:57 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości