Piaseczno i okolice w oku kamery

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Piaseczno i okolice w oku kamery

Postautor: via » sob paź 17, 2009 4:26 pm

Piaseczno i okolice często widać w różnych serialach, które lecą w tv ale czy tylko ? Znacie jeszcze jakieś "produkcje" w których można je zobaczyć ?

Ostatnio kręcony Tatarak zawiera sceny filmowane na Górkach Szymona. Podobnie stara reklama Lecha, ktoś ją jeszcze pamięta ?

http://www.youtube.com/watch?v=cy2ofB1yDt4

Będąc kiedyś na foto-spacerze natknąłem się na ekipę kręcącą tą reklamę.
Awatar użytkownika
via
 
Posty: 2194
Rejestracja: pt gru 19, 2008 10:13 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » sob paź 17, 2009 4:33 pm

w Zalesiu były kręcone odcinki Uli-Brzyduli
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lipao45 » pn paź 19, 2009 9:41 am

Ale w Górnym

Strasznie kłamią teraz w tych serialach

Mówią że Mazury, ale lądują w Zalesiu Górnym

pamiętam jak była afera z 39 i pół, co niby miała akcja się dziać w Zielonej Górze, a tak naprawdę w trzewie lub pułtusku było
Jeśli mierzysz się wysoko, to namierz i TO:7890067

Obrazek
lipao45
 
Posty: 353
Rejestracja: śr lip 16, 2008 1:51 pm

Postautor: Jacenty » pn paź 19, 2009 6:26 pm

Najsławniejszy to chyba "Quo vadis" i pożar jaki miał miejsce na planie filmowym :D

Z czasów mojej młodości pamiętam jeszcze taki serial jak "Jest jak jest".
Kręcony w okolicach Piaseczna a główną rolę grał w nim Zbyszek Buczkowski,którego można spotkać często na bazarku w soboty jak kupuje pietruszkę i mięsko na niedzielny obiad :wink: Bo mieszkańcem Piaseczna jest ale to pewnie wiecie...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: ola » pn paź 19, 2009 8:15 pm

Jacenty pisze:Zbyszek Buczkowski,którego można spotkać często na bazarku w soboty jak kupuje pietruszkę i mięsko na niedzielny obiad

ja go spotykam na wieczornych spacerach :) a okolicy jego domu
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Karol » pn paź 19, 2009 11:25 pm

w Górze Kalwarii również kręci się bardzo dużo filmów, reklam i wszystkiego co z tym związane.

- serial brzdUla i jej Rysiowo,
- serial M jak Miłość - dworzec pkp, z tego co się orientuje używany też jest Ratusz w Piasecznie, a samo studio mieści się w Sierzchowie
- serial odwróceni
- serial Kryminalni - Czersk i Góra Kalwaria
- reklamę Frugo z chodzącym kioskiem
- ostatnio reklamę Danio - z policjantem

i sporo innych, których nie lada zliczyć :)
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: leny » wt paź 20, 2009 8:14 am

sporo reklam jest kręconych na drodze z Obór na Gassy np. reklama telekomunikacji polskiej
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » wt paź 20, 2009 8:35 am

Serial M jak miłość (emitowany w TV Trrrwam pod nazwą M jak msza) kręcony jest również na rogu ulic Wita Stwosza i 3-go Maja w Zalesiu.

Ale ja jestem pod wrażeniem pięknego epizodu "Kalipso" z 2000r. - opowieści o przyjaźni ludzi których pokolenie już odchodzi. Sceny kręcone są w Zalesiu na rogu Długosza i 3Maja, na Lipowej w Gołkowie, na Górkach, na kolejce, na cmentarzu w Jazgarzewie, na Nadarzyńskiej i... tam gdzie teraz jest moja ulubiona kebabownia.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Totom » wt paź 20, 2009 10:11 am

leny pisze:sporo reklam jest kręconych na drodze z Obór na Gassy np. reklama telekomunikacji polskiej

I nie tylko reklam. Zdaję się że kręcili tam scenę "Jutro idziemy do kina". Tą słynną drogę przez podmokły las a dalej przez pola rzepaku czy czegoś podobnego widziałem jeszcze w jakimś filmie, tytułu niestety nie pamiętam. Film "Jutro idziemy..." , nagrywany był też na plaży nad Wisłą w okolicy mostu i na moście kolejowym w Górze Kalwarii..
Awatar użytkownika
Totom
 
Posty: 41
Rejestracja: czw cze 04, 2009 10:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Wi(L)anów

Postautor: carotte(n) » wt paź 20, 2009 10:52 pm

A ja pamiętam jedne z pierwszych odcinków M jak Miłość, kręcone były w Pubie Na Wyspie w Piaseczyńskim parku :)
M.N
Awatar użytkownika
carotte(n)
 
Posty: 112
Rejestracja: pn paź 19, 2009 6:26 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Sylwia » śr paź 21, 2009 8:31 am

a M jak Miłość jeszcze kręcili w Zalesiu Górnym w Pubie u Stefana i w Zalesiu Dolnym na ul. 3-go Maja. Tam kręcą odcinki z przychodnią. Wcześniej kręcili na Nadarzyńskiej mieszkanie rodziny Zduńskich :)
pozdrawiam
Sylwia

"w życiu piękne są tylko chwile"

zapraszam na mój fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 407
Rejestracja: pt paź 02, 2009 2:08 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne

Postautor: AsgAarD_xxx » śr paź 21, 2009 4:57 pm

((-;Dorcia;-)) pisze: Wcześniej kręcili na Nadarzyńskiej mieszkanie rodziny Zduńskich :)


To nie bylo przypadkiem na Chyliczkowskiej (drewniany dom w parku)?
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Sylwia » śr paź 21, 2009 5:01 pm

AsgAarD_xxx pisze:To nie bylo przypadkiem na Chyliczkowskiej (drewniany dom w parku)?

tam też kręcili, ale nie pamiętam, kto tam mieszkał
pozdrawiam
Sylwia

"w życiu piękne są tylko chwile"

zapraszam na mój fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 407
Rejestracja: pt paź 02, 2009 2:08 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne

Postautor: Jacenty » śr paź 21, 2009 5:13 pm

((-;Dorcia;-)) pisze:
AsgAarD_xxx pisze:To nie bylo przypadkiem na Chyliczkowskiej (drewniany dom w parku)?

tam też kręcili, ale nie pamiętam, kto tam mieszkał


Tam mieszkała chyba ta blondyna z matką co jej stary Zduński zmajstrować miał dzieciaka :roll:

A co się tyczy jeszcze "M jak bracia Mroczek":fabrykę wody "Dar Grabiny" grał zakład znajdujący się w Szymanowie koło Baniochy zaś w Orzeszynie znajduje się studio filmowe,w którym są dogrywane sceny w pomieszczeniach.
Rok temu zresztą ekipa "M jak miłość" gościła u mojego kolegi w kuchni :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron