Forum Forum Powiatu Piaseczyńskiego Strona Główna
Gdzie gyros kebab w Piasecznie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 34, 35, 36  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Powiat Piaseczyński Strona Główna -> Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jankes

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 2:02 pm    Temat postu: Kebaby w Warszawie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Gdyby znudziły się Wam już kebaby w Piasecznie to jest jeszcze sporo kebabów w Warszawie do przetestowania:
http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?t=2483

Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pan G.

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 2:02 pm    Temat postu: Informacja
Powrót do góry
baska

PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 10:54 am    Temat postu: Doner Kebab Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Doner Kebab bije wszystkie okoliczne kebaby w smaku!
Są NAJSMACZNIEJSI i NAJSYMPATYCZNIEJSI Wink
Powrót do góry
weronika

PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 9:23 am    Temat postu: Gdzie gyros kebab w Piasecznie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Doner Kebab przy Kniaziewicza, jest niewątpliwie na pierwszy miejscu takich miejsc w Piasecznie!

Powrót do góry
looky

PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
A ja ostatnio byłem na kebabie w "GYROS" obok mleczarni.
Za 10 zeta dostałem takiego kebaba, że ledwo opędziłem.
Do smaku nie miałem najmniejszych zastrzeżeń Good

GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Powrót do góry
Martin
Site Admin

PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 6:09 pm    Temat postu: Kuchnia TURECKA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Byłem dziś w Ksantos w Fashion House i rozkoszowałem się smakiem kuchni tureckiej, którą uwielbiam!
Jeżeli będziecie na zakupach w Outlecie, to polecam Wam danie: sharma w Ksantos. PYCHA!

- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- mój prywatny blog oraz fotoblog ze zdjęciami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zemfiroczka

PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 7:04 pm    Temat postu: Re: Kuchnia TURECKA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Martin napisał:
Jeżeli będziecie na zakupach w Outlecie, to polecam Wam

baklavę! Smile
co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa
bez czy w pasach bezpieczeństwa "
Powrót do góry
Martin
Site Admin

PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 7:12 pm    Temat postu: Baklava- turecki przysmak z miodem i orzechami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
zemfiroczka napisał:
baklavę

A tak, też lubię turecki przysmak z miodem i orzechami, ale po zjedzeniu sporej porcji sharmy, najczęściej nie mam już siły na baklavę Wink
Powrót do góry
Jacenty

PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
A jak cenowo?
Artur N.

PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 8:05 pm    Temat postu: Gdzie gyros kebab w Piasecznie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Kebab najlepszy w Doner i tego będę się trzymał.
Jakoś nie przekonuje mnie Ksantos w Fashion House Smile
Edyta Poplawska

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 11:44 pm    Temat postu: Merhaba Kebab w Piasecznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przy skrzyżowaniu Puławska / Młynarska / Szkolna powstaje nowy kebab, gdzie napisane jest Merhaba Kebab i że wkrótce otwarcie. Smile
Martin
Site Admin

PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 8:26 am    Temat postu: Merhaba Kebab w Piasecznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Jacenty napisał:
A jak cenowo?

Jacenty, jakoś umknęło mi Twoje pytanie - pytasz o ceny w Ksantos w Fashion House?
Edyta Poplawska napisał:
rzy skrzyżowaniu Puławska / Młynarska / Szkolna powstaje nowy kebab, gdzie napisane jest Merhaba Kebab i że wkrótce otwarcie.

Zauważyłem to i czekam na otwarcie, aby przetestować kolejnego kebaba w Piasecznie.
Jak na razie - NAJLEPSZY jest DONER KEBAB przy Kniaziewicza!
Zobaczymy, czy Merhaba Kebab nas czymś zaskoczy?

Rolling Eyes
Powrót do góry
looky

PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Zauważyłem ostatnio nowego kebaba na ulicy Fabrycznej, między Powstańców W-wy a Słowicza
Trzeba będzie przetestować i ten lokal Good

GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Powrót do góry
Martin
Site Admin

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 7:14 pm    Temat postu: Kebab Kamir przy Fabrycznej w Piasecznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
looky napisał:
Zauważyłem ostatnio nowego kebaba na ulicy Fabrycznej, między Powstańców W-wy a Słowicza

Wracając z pracy postanowiłem po drodze wstąpić do Kebab Kamir przy Fabrycznej w Piasecznie i spróbowałem kebaba w picie (cena 7 zł). Kebab jest dobry i jeżeli ktoś chodzi w jego okolicach to można zajrzeć od czasu do czasu. Dostałem sporo mięsa, tak więc miałem to co lubię w kebabach najbardziej. Jednak pita standardowa, jak w większości lokali z kebabem na terenie Piaseczna i przez to nie wyróżnia się spośród pozostałych miejsc.

Kebab Kamir przy Fabrycznej 39 w Piasecznie (tel. 500-593-286) otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-21:00 natomiast w sobotę i niedzielę w godz. 11:00-18:00. Lokal Kamir ma w swojej ofercie standardowo kebaby w picie, na grubym, frytki, zestawy obiadowe, kiełbaski smerneńskie, kurczaka po grecku z warzywami, falafel, dania wegetariańskie oraz cielęcinę z pieczarkami. Ceny od 7 do 12 zł za zestaw obiadowy. Są 3 stoliki (2 w środku oraz jeden na zewnątrz), tak więc jest gdzie usiąść i można spokojnie zjeść.

Testuję wszystkie kebaby w okolicy i wszystkie są zjadliwe, to jednak DONER KEBAB przy Kniaziewicza - bije wszystkie miejsca z kebabem na głowę. Jak na razie przy przetestowaniu wszystkich miejsc z kebabem w Piasecznie, o których wiem lub spotykam na swojej drodze - jedynie Doner Kebab mogę wszystkim polecić i wziąć za swoje polecenie pełnią odpowiedzialność. Nie mają na razie godnej konkurencji jeżeli chodzi o kebab.
Powrót do góry
Tomasz

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 7:42 pm    Temat postu: Gdzie gyros kebab w Piasecznie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Nie mam po drodze do tego kebaba na Fabrycznej i jedynie mogę od czasu do czasu jadąc do domu wstąpić do Doner Kebab, bo tam warto się zatrzymać.
zath

PostWysłany: Nie Sie 23, 2009 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Czasem po drodze do roboty, albo w drodze powrotnej zaglądam do tego kebaba na Fabrycznej. Podoba mi się tam to, że dają ogromne porcje mięsa i sosu, rzadko kiedy wychodzę stamtąd nienajedzony. Mają bardzo dobre, kruche, grube ciasto (co do pity to nie wiem, zawsze kupuję na grubym). Sałatka standard, sosy łagodny i ostry. Kobieta która tam pracuje, mówiła że od września poza kurczakiem będzie też baranina. Lokal polecam zdecydowanie, świetne żarcie. I btw, otwarte jest w pon-pt od 10 do 21, w sb-nd od 11 do 19.

Drugie miejsce, które warto polecić to kebab przy bazarku (nie wiem jak się nazywa). Podoba mi się tam to ciasto-bułka oraz całkiem dobre mięso. Trochę na mój gust za mało sosów dają, dlatego przestałem tam zaglądać.

Trzeci lokal to ten przy żabce na Chyliczkowskiej. Nie wiem jakie tam mięso dają, ale jest inne niż wszędzie, jakaś wieprzowina cy wołowina? No idea, w kadym razie kebab smakuje inaczej niż wszędzie, co jest pewnym plusem dodatnim. Mają całkiem dobry sos; który po wchłonięciu w spód ciasta daje całkiem dobry smak.

Innych lokalów nie testowałem.

PS. To mój pierwszy post na tym forum, witam! :)
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Powiat Piaseczyński Strona Główna -> Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 6 z 36

Skocz do: