Spotkanie mieszkańców na kręglach

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Spotkanie mieszkańców na kręglach

Postautor: Martin » pn cze 22, 2009 11:15 pm

Uwielbiam grać w kręgle i od czasu do czasu jeżdżę do warszawskich kręgielni. Jedną z najbliższych i jedną z tańszych kręgielni, jest kręgielnia na Warszawiance.
Więcej informacji na stronie: http://kregle.com.pl

Obrazek

Uważam, że nie ma co czekać na kręgielnię w Piasecznie, którą miała być od roku otwarta w Cent-Room i może macie ochotę wybrać się na kręgle do Warszawy?
Termin i godzina do dostosowania, aby pasowało jak największej ilości osób.

Co Wy na to? Zachęcam!

LISTA ZAINTERESOWANYCH KRęGLAMI W WARSZAWIE:
1. Martin
2. teqilaa
3. timur
4. Nobilium
5. Agim6
6. Jacenty
7. Ola
8. Reni
9. Gwendolin
10. Stentonik
11. Pminnesota
12. Annna
13. ...czekamy na Ciebie...
...
...
99. ....

TERMIN W TRAKCIE USTALANIA

Obrazek
Ostatnio zmieniony czw lip 30, 2009 5:44 pm przez Martin, łącznie zmieniany 7 razy
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spotkanie mieszkańców na kręglach

Postautor: Jankes » wt cze 23, 2009 7:28 am

Jeżeli nie będzie chętnych wśród mieszkańców z Piaseczna, to wiesz że ja chętnie z Tobą zagram ;)
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie mieszkańców na kręglach

Postautor: teqilaa » wt cze 23, 2009 8:08 am

ooo ja uwielbiam grac!! chętnie się wybiorę :)
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Spotkanie mieszkańców na kręglach

Postautor: timur » wt cze 23, 2009 12:16 pm

ja chętnie podaj czas. tylko po godzinie 16.00
Awatar użytkownika
timur
 
Posty: 261
Rejestracja: wt paź 07, 2008 7:11 am
Lokalizacja: Piaseczno

Spotkanie mieszkańców na kręglach

Postautor: stentonik » wt cze 23, 2009 3:22 pm

timur pisze:podaj czas. tylko po godzinie 16.00


16.22
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Spotkanie mieszkańców na kręglach

Postautor: Martin » śr cze 24, 2009 8:59 am

Jankes pisze:Jeżeli nie będzie chętnych wśród mieszkańców z Piaseczna, to wiesz że ja chętnie z Tobą zagram

W sprawie kręgli to wiem, że mogę na Ciebie liczyć ;)
teqilaa pisze:ja uwielbiam grac!! chętnie się wybiorę

Super, czyli pierwsza zainteresowana.
timur pisze:ja chętnie podaj czas. tylko po godzinie 16.00

Jeżeli zbierze się kilka osób, to na pewno będą to godziny popołudniowe/wieczorne, aby każdy mógł dojechać po pracy, lub weekend.

Sporo osób czeka na kręgielnie w Cent-Room w Piasecznie, pojawiają się Wasze negatywne opinie na ciągłe przesuwanie w czasie jej otwarcia i myślałem, że w Piasecznie jest więcej osób zainteresowanych grą w kręgle? Jeżeli ktoś nie grał, to tym bardziej zachęcam do spotkania na kręgielni. Sam nie jestem ekspertem (lubię jedynie grać), ale chętnie pokażę co i jak, oraz udzielę podstawowych informacji. Znając życie, to właśnie osobom, które pierwszy raz grają - idzie najlepiej i trafiają najwięcej razy strike. Tak więc zachęcam Was do spróbowania gry w kręgle.


Dla tych co chcą przetrenować rzuty na wirtualnej kręgielni, polecam: gra w kręgle ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spotkanie mieszkańców na kręglach

Postautor: Nobilium » śr cze 24, 2009 11:00 pm

Jestem drugą osobą zainteresowaną, ale to już najlepiej jak będziecie już iść to dzwonić, Martin, Tobie chętnie podam numer telefonu, bo ja tez uwielbiam kręgle :), i off course chętny
Numer gg: 4750962
Awatar użytkownika
Nobilium
 
Posty: 102
Rejestracja: śr cze 17, 2009 1:49 am
Lokalizacja: Piaseczno-Patronat

Spotkanie mieszkańców na kręglach

Postautor: Martin » śr cze 24, 2009 11:10 pm

Nobilium pisze:Jestem drugą osobą zainteresowaną

Jesteś już 4 zainteresowaną osobą ;)

Nobilium pisze:jak będziecie już iść to dzwonić, Martin, Tobie chętnie podam numer telefonu

Karol, podeślij numer przy pomocy PW i jak będzie określony termin to na pewno odezwę się.

Nobilium pisze:ja tez uwielbiam kręgle

Kręgle to rewelacyjna gra, ale niektórzy obawiają się spróbować swoich sił w toczeniu kręgli, a przecież to ma być zabawa i każdą osobę, które będzie pierwszy raz - nauczymy podstawowych rzeczy związanych z grą w kręgle. Tak więc zachęcam wszystkich zainteresowanych do przyłączenia się do gry w kręgle.


Przydałoby się zebrać minimum 6-9 osób, to zarezerwowałoby się 2-3 tory - gralibyśmy pod 3 osoby na torze.
Ostatnio grałem w takim składzie i było super - więcej osób na tor, jest za dużo...
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Spotkanie mieszkańców na kręglach

Postautor: Nobilium » śr cze 24, 2009 11:16 pm

Martin pisze:Jesteś już 4 zainteresowaną osobą ;)


Acha

Martin pisze:Karol, podeślij numer przy pomocy PW i jak będzie określony termin to na pewno odezwę się.


Za 2 minuty masz mój numer

Martin pisze:Kręgle to rewelacyjna gra, ale niektórzy obawiają się spróbować swoich sił w toczeniu kręgli, a przecież to ma być zabawa i każdą osobę, które będzie pierwszy raz - nauczymy podstawowych rzeczy związanych z grą w kręgle. Tak więc zachęcam wszystkich zainteresowanych do przyłączenia się do gry w kręgle.

ja tam jestem chętny jeżeli o naukę osób chetnych- dużych umiejętności nie trzeba, rzucasz prosto, to masz szansę się dobrze bawić :), rzucasz krzywo, inni się dobrze bawią
Martin pisze:Przydałoby się zebrać minimum 6-9 osób, to zarezerwowałoby się 2-3 tory - gralibyśmy pod 3 osoby na torze.
Ostatnio grałem w takim składzie i było super - więcej osób na tor, jest za dużo...

Jestem za - też tak zwykle gram - 2-3 osoby to maks.
Numer gg: 4750962
Awatar użytkownika
Nobilium
 
Posty: 102
Rejestracja: śr cze 17, 2009 1:49 am
Lokalizacja: Piaseczno-Patronat

Spotkanie mieszkańców na kręglach

Postautor: Martin » śr cze 24, 2009 11:30 pm

Nobilium pisze:Za 2 minuty masz mój numer

Numer Twój już mam, a Ty masz mój :)
Nobilium pisze:ja tam jestem chętny jeżeli o naukę osób chetnych- dużych umiejętności nie trzeba

No właśnie liczę na to, że również początkujący zgłoszą się do wspólnej zabawy na kręgielni? :D
Nobilium pisze:też tak zwykle gram - 2-3 osoby to maks

Dokładnie!
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spotkanie mieszkańców na kręglach

Postautor: Nobilium » czw cze 25, 2009 1:06 am

Ale tak szczerze mówiąc nie wiem czy nie lepiej się umówić np. w Sadybie, bo tam do 18 od pon do czwartku jest dosyć tanio ( chyba 30 zł za godzinę) --- i do tego dochodzi 25 % zniżki na kartę Orlen Vitay :)

Warszawianka jest jak dla mnie za ciasna. a w sadybie jest luźniej
Numer gg: 4750962
Awatar użytkownika
Nobilium
 
Posty: 102
Rejestracja: śr cze 17, 2009 1:49 am
Lokalizacja: Piaseczno-Patronat

kręgle

Postautor: looky » czw cze 25, 2009 6:18 am

Nobilium pisze:tam do 18 od pon do czwartku jest dosyć tanio

I tu właśnie jest problem z godziną, bo 18 to dla większości pewnie to taka "godzina startowa", gdzie można gdzies wyskoczyć, pobawic się...
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spotkanie mieszkańców na kręglach

Postautor: Martin » czw cze 25, 2009 6:24 am

Nobilium pisze:nie wiem czy nie lepiej się umówić np. w Sadybie

Karol, zapewne zastanawiasz się dlaczego podałem Warszawiankę... Przystępna cena, a to co jest najważniejsze przy takim umawianiu się na forum - położenie kręgielni względem Piaseczna (dojazd). Puławska jest ulicą przelotową z Warszawy do Piaseczna, a więc każda osoba ma dojazd z każdej strony Warszawy i Piaseczna. Można łatwo dojechać również komunikacją miejską. Jeżeli umówilibyśmy się w ciągu tygodnia, to sporo osób miałoby łatwy dojazd, ale...

Jestem osobą, która chętnie spotka się w innym miejscu, aby podpasowało wszystkim zainteresowanym i oby zorganizować dojazd, chyba że spotkamy się w weekend? Byłem w kilku kręgielniach na terenie Warszawy, ale nie byłem jeszcze w Sadybie (nie miałem po drodze). Chodzi o Centrum Rozrywki Hokus Pokus: www.hpokus.pl ?

looky pisze:I tu właśnie jest problem z godziną, bo 18 to dla większości pewnie to taka "godzina startowa", gdzie można gdzies wyskoczyć, pobawic się...

Zawsze można umówić się w weekend - sobota? Czego nie robi się, żeby termin podpasował większej ilości osób.
£ukasz, dołączysz do nas sam lub z Agnieszką?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: kręgle

Postautor: Nobilium » czw cze 25, 2009 9:10 am

looky pisze:I tu właśnie jest problem z godziną, bo 18 to dla większości pewnie to taka "godzina startowa", gdzie można gdzies wyskoczyć, pobawic się...


Póki co nie wyraziłeś chęci grania - więc pytam innych czy do 18 im pasuje, ja bardzo dobrze rozumiem, że większość ludzi pracuje, a tylko ja sie op**** w domu :), ale może dałoby się jakoś wyrwać z pracy 2-3 godziny wcześniej?

Martin pisze:Karol, zapewne zastanawiasz się dlaczego podałem Warszawiankę..


W ogóle mnie to nie zastanawiało. Z tym że Sadyba nie jest tak wcale dużo dalej, wjeżdża sie na dolinkę, skręca w bonifacego i juz się jest przy sadybie, może ze 2 km dalej. A autobusów chodzi tam naprawdę dużo, a w razie czego zawsze mam samochód 5 osobowy i mogę kogoś wziąć ze sobą.

Martin pisze:Byłem w kilku kręgielniach na terenie Warszawy, ale nie byłem jeszcze w Sadybie (nie miałem po drodze)


Polecam

Martin pisze:Chodzi o Centrum Rozrywki Hokus Pokus: www.hpokus.pl ?


A tutaj racji nie masz chodzi mi o fantasy park --
http://www.fantasypark.pl/warszawa/

Zawsze można umówić się w weekend - sobota? Czego nie robi się, żeby termin podpasował większej ilości osób.
£ukasz, dołączysz do nas sam lub z Agnieszką?

Rozmawialem z £ukaszem o tym fakcie, ale powiedział, że stopuje go w takich "hulankach" mieszkanie.
Numer gg: 4750962
Awatar użytkownika
Nobilium
 
Posty: 102
Rejestracja: śr cze 17, 2009 1:49 am
Lokalizacja: Piaseczno-Patronat

Postautor: teqilaa » czw cze 25, 2009 9:18 am

jesli w tygodniu do 18 ja odpadam, niestety nie mam możliwosci urwania sie...w weekendy juz lepiej, ale wieczorem najlepeij :mrgreen:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron