Konkurs Fotografia Miesiąca

Podforum związane z konkursem fotograficznym ZDJęCIE MIESIĄCA / ZDJęCIE ROKU (regulamin, sponsorzy, poszczególne edycje konkursu foto). Konkurs nie jest już organizowany. Wątki konkursowe są nadal widoczne, aby promować autorów wyróżnionych zdjęć.

Moderator: GTW

Postautor: Leelooo » czw maja 14, 2009 12:24 pm

Agim6 pisze:
via pisze:Jeżeli kombinujemy coś ze sprawdzaniem ilości napisanych postów, to może dobrym rozwiązaniem będzie takie ...

osoba zgłasza zdjęcie do konkursu, jest nowa, nie ma postów -> jest ok
ta sama osoba próbuje zgłośić zdjęcie do kolejnej edycji -> musi mieć minimalną ilość postów na forum


zgadzam się z tym, ja jestem na tym forum ok. miesiąc i iloość moich postów pomimo udzielania sie tutaj, na pewno będzie znacząco niższa od osób posiadających konto od dłuższego czasu.


stentonik pisze:Ograniczamy zdjęcia do tych wykonanych na terenie powiatu piaseczyńskiego, przedstawiające powiat, promujące go, reklamujące itp.


Jako osoba mieszkająca w Warszawie, wolałabym aby zdjęcia mogły być wykonane nie tylko w powiacie piaseczyńskim. Ale jeśli jest propozycja zawężenia, to ja byłabym skłonna do ograniczenia robienia zdjęć na terenie Polski, ew. woj. mazowieckiego.
Rozumiem, że chcecie promować swój region, ja sama chętnie będę sie wybierać w okolice Piaseczna na zdjęcia, ale moze sie zdarzyć, że zdjęcie, które będę chciała wysłać do konkursu będzie wykonane w innym miejscu.
Co do zdjęć wykonanych za granicą jak narazie nie mam konkretnego zdania.
Z jednej strony uważam, że dobre zdj. można zrobić wszędzie i nie zalezy to od miejsca, ale od osoby, która je robi. Z drugiej zaś strony promowanie regionu wyklucza umieszczanie takich zdjęć..


wczorja trroszke zwiedziłas okolice Piaseczno sa piękne prawda?:)
jeszcze jedne taki wypad do Piaseczna ooooo wycieczka Waskotorówka Ci sie szykuje i napewno zrobisz ładne zjdecie;)
Pozdrawiam Marzena


Obrazek
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: mac.pit » czw maja 14, 2009 1:16 pm

co do zdjęć z zagranicy i z całej Polski, to można by takie dopuszczać w edycjach wakacyjnych, wiadomo ludzie wyjeżdżają i tak np. zdjęcia z lipca i sierpnia czyli do 10 sierpnia i września zgłoszenia mogłyby mieć większy zasięg a nie tylko powiat, pozostałe miesiące tylko powiat ewentualnie województwo, taka mała propozycja:)
Trash the PC and get a MAC.
mac.pit
 
Posty: 86
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agim6 » czw maja 14, 2009 3:45 pm

Leelooo pisze:wczorja trroszke zwiedziłas okolice Piaseczno sa piękne prawda?Smile
jeszcze jedne taki wypad do Piaseczna ooooo wycieczka Waskotorówka Ci sie szykuje i napewno zrobisz ładne zjdecie;)


A to fakt, okolice bardzo ładne i jest gdzie robić zdjęcia. A jeśli będzie zawężony teren ich wykonywania, to na pewno będę częściej organizować sobie wycieczki w stronę powiatu piaseczyńskiego ;)
Pozdrawiam
A.
Agim6
 
Posty: 673
Rejestracja: pn kwie 20, 2009 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: mac.pit » czw maja 14, 2009 7:34 pm

aaa i jeszcze mi tak przyszło do głowy coś, bo skoro tematyka zdjęć dowolna i można sobie skomponować coś w domu ze światłem itp., w studio czy jeszcze gdzieś indziej to zapisać w regulaminie coś takiego mniej więcej, zdjęcia przyrody, krajobrazu i wszelkie tego typu pokrewne tematycznie zdjęcia muszą być wykonane na terenie powiatu piaseczyńskiego/województwa mazowieckiego.

:?: :?:
Trash the PC and get a MAC.
mac.pit
 
Posty: 86
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » pt maja 15, 2009 9:22 am

Ja bym się skłaniała jednak za całym województwem mazowieckim, z ew. naciskiem na powiat piaseczyński. Np jak się jedzie gdzieś na rowerze..ja nie zawsze wiem gdzie jestem :) czy to jeszcze powiat czy nie :D :D .
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » pt maja 15, 2009 10:02 am

Schiza pisze:Ja bym się skłaniała jednak za całym województwem mazowieckim, z ew. naciskiem na powiat piaseczyński. Np jak się jedzie gdzieś na rowerze..ja nie zawsze wiem gdzie jestem :) czy to jeszcze powiat czy nie :D :D .


Do regulaminu mozna dołączyć mapkę powiatu ;)

pzdr/G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Schiza » pt maja 15, 2009 11:07 am

stentonik pisze:Do regulaminu mozna dołączyć mapkę powiatu Wink


haha..no mapkę to bym i u siebie znalazła. Ale to takie pilnowanie się..moim zdaniem trochę frajdy odbiera. W końcu to ma być zabawa. :)
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

REGULAMIN KONKURSU

Postautor: Martin » sob maja 16, 2009 10:16 am

Zaszła zmiana w 7 punkcie regulaminu: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=2420

REGULAMIN KONKURSU pisze:7. Technika wykonania prac jest dowolna. Zdjęcie powinno być wykonane na terenie powiatu piaseczyńskiego i najbliższej okolicy np: Powsin/Wilanów/Warszawa. Na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego - promujemy nasz region i najbliższą okolicę!


Zmiana obowiązuje od kolejnej edycji tj MAJ 2009.
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

REGULAMIN KONKURSU

Postautor: Martin » wt maja 19, 2009 9:35 am

W związku z sugestią:
via pisze:Chyba nie byłoby problemu aby zmienić temat np. wrześniowej edycji konkursu na "najlepsze zdjęcie z wakacji" ?

w wątku: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... 2&start=75
Uznałem, że to ciekawy pomysł na urozmaicenie konkursu w związku z ograniczeniami i wprowadziłem zapis do regulaminu:
19. W związku z ograniczeniem w pkt. 7 - organizowana jest edycja specjalna konkursu: ZDJęCIE WAKACYJNE, która będzie organizowana we wrześniu każdego roku. Do wakacyjnej edycji, będą przyjmowane zdjęcia wykonane podczas naszych wakacji i nie ma ograniczeń terytorialnych.

http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=2420

Czekam na kolejne uwagi i sugestie.
:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

REGULAMIN KONKURSU

Postautor: Martin » pn maja 25, 2009 1:32 pm

W związku ze słuszną uwagą Teresy:
teresa pisze:co będzie, w przypadku remisu głosów

w wątku: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... 2&start=90
i pomysłem Izy:
Schiza pisze:zrobić dogrywkę-np te 2 wystawić na 5 dni z ankietą

oraz Jacka:
jacek pisze:To jest dobry pomysł i powinno to być uwzględnione w regulaminie na kolejne edycje, że przy remisie, będzie dogrywka z głosowaniem uwzględniającym tylko zdjęcia o tej samej ilości głosów, np: przez 2-3 dni od zamknięcia edycji w danym miesiącu.

Uwzględniłem to w regulaminie:
REGULAMIN KONKURSU pisze:13. Jeżeli wśród zdjęć z największą ilością punktów, pojawi się taka sama ilość głosów (remis), zostanie ogłoszona dogrywka z głosowaniem uwzględniającym tylko zdjęcia o tej samej ilości głosów. Głosowanie w dogrywce, będzie trwało przez 3 dni od dnia zamknięcia edycji w danym miesiącu.

http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=2420

:pisze:
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Leelooo » pn maja 25, 2009 9:06 pm

Kochani jest mi bardzo miło ze docenieliscie moje zdjecie:)) bardzo wam dziękuje za głosy:)
Pozdrawiam Marzena


Obrazek
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: ola » pn maja 25, 2009 10:06 pm

Leelooo pisze:Kochani jest mi bardzo miło ze docenieliscie moje zdjecie:)) bardzo wam dziękuje za głosy:)


jak mogliśmy nie docenić :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » wt maja 26, 2009 7:55 am

Gratuluję zwycięzcom i równiez dziekuję za 10 głosów!


Byłbym bardzo za tym, aby podpisac wszystkie prace teraz po konkursie nickami/imionami autorów. Ciekawi mnie kto zrobił te piekne zdjecia.

Martin, co Ty na to?

pzdr/G
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Agim6 » wt maja 26, 2009 6:10 pm

Serdeczne gratulacje dla wszystkich wygranych :good:
Pozdrawiam
A.
Agim6
 
Posty: 673
Rejestracja: pn kwie 20, 2009 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: stentonik » wt maja 26, 2009 6:37 pm

Jakby ktoś chciał, to tu jest moja fotka konkursowa w trochę wiekszym rozmiarze (1200px/800px)

http://www.projectonline.com.pl//images ... 683BIS.jpg

pzdr/G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konkurs Fotograficzny ZDJĘCIE MIESIĄCA / ZDJĘCIE ROKU

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron