Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Podforum związane z konkursem fotograficznym ZDJęCIE MIESIĄCA / ZDJęCIE ROKU (regulamin, sponsorzy, poszczególne edycje konkursu foto). Konkurs nie jest już organizowany. Wątki konkursowe są nadal widoczne, aby promować autorów wyróżnionych zdjęć.

Moderator: GTW

Wybieram Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

ZDJęCIE 1 - Przystanek Zalesinek Wąski
8
6%
ZDJęCIE 3 - Wilanów
19
13%
ZDJęCIE 4 - Paproć Polypodiopsida Cronquist
0
Brak głosów
ZDJęCIE 5 - Tory przy drodze do Zalesia Górnego
1
1%
ZDJęCIE 6 - £azienki Królewskie w Warszawie
10
7%
ZDJęCIE 7 - Egipt Marsa El Alam
0
Brak głosów
ZDJęCIE 8 - Nogi...
20
14%
ZDJęCIE 9 - Górki Szymona
23
16%
ZDJęCIE 10 - Wiewiórka
3
2%
ZDJęCIE 11 - Dziecko na podwórku
3
2%
ZDJęCIE 12 - Zimo odpłyń...
5
3%
ZDJęCIE 13 - Most Gdański w Warszawie
1
1%
ZDJęCIE 14 - Ogródek na wsi
0
Brak głosów
ZDJęCIE 15 - Rozmowy przy zachodzie słońca
21
15%
ZDJęCIE 16 - Głuchów
7
5%
ZDJęCIE 17 - Zdjęcie w ogrodzie
3
2%
ZDJęCIE 18 - Ogród Zoologiczny w Warszawie
4
3%
ZDJęCIE 19 - Szczęśliwe dziecko w blasku słońca
1
1%
ZDJęCIE 20 - Leczo
1
1%
ZDJęCIE 21 - Kołowanie do startu
10
7%
ZDJęCIE 22 - Górki Szymona
4
3%
 
Liczba głosów : 144

Postautor: ola » wt maja 12, 2009 4:48 pm

no dokładnie,,,
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Leelooo » wt maja 12, 2009 4:53 pm

Schiza pisze:
Leelooo pisze:SA ja sadze ze to przeistacza sie w jakos dziwna gre a nie zabawe:( nagród za duzo :( jakos juz nie jest tak swojsko:(
moim zdanie powinna byc jedna nagroda zbiorcza 3 do 5 osob pierwszych np wystawa...


wystawę można by zorganizować po 12 miesiącach-umieszczając pierwsze 3 foto z każdego miesiąca. Można ciekawie to zaaranżować ew. jakiś kalendarz zrobić z notkami o Piasecznie. Zysk na jakiś cel charytatywny:)- z ładnymi fotami można sporo zrobić. :!:


świetny pomysł.:)
a nie jakiś obóz ......jestem w sozk ze ludzie chca dawac kase na takie przedsiewziecia.....
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: Leelooo » wt maja 12, 2009 4:55 pm

ale mnie zaraz zlinczujecie..:))))) za te moje posty hehhehe
Pozdrawiam Marzena


Obrazek
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: stentonik » wt maja 12, 2009 4:56 pm

Ja proponuję jeszcze Wam dziewczyny poczekać z osądami, może będzie to naprawdę super konkurs :P

Nie ma nagród źle, są nagrody i sponsorzy też źle.

Na razie nie ma co psioczyć i traktujmy konkurs nadal jak dobrą zabawę. Przecież sami tego chcieliśmy. Marcin zrobił kawał dobrej roboty, pozyskał sponsorów, udostępnił forum i poświęcił swój czas na to aby zabawa była jak najbardziej profesjonalna. Do zabawy doszło współzawodnictwo ale to chyba normalne.

Ja wiem o co Wam chodzi. Też mam pewne obawy w uczciwość głosowania. Pojawiają się nowe nicki, tak jakby na potrzeby głosowania. Ale to nie powinno dziwić, zapewne niektórzy szukają głosów wśród swoich znajomych i namawiają ich do rejestracji i zagłosowania na swoje zdjęcie. Może to niezbyt etyczne ale chyba nadal uczciwe. I nic się na to nie poradzi, nawet gdyby głosowanie było poprzez sms.

Ja nie widzę problemu na razie większego. Chociaż troszku pietra mam, że jakiś mój nadgorliwy kumpel ogłosi na pewnym forum, żeby userzy rejestrowali się tu i zagłosowali na moje zdjęcie hehe. Pewnie bym się musiał gęsto tłumaczyć, gdyby jutro rano :mrgreen: przy moim zdjęciu było 70 głosów.

I tylko tego się obawiam.

Leeloo, Ola, napiszcie sugestie w czym problem i co zmienić, żeby było OK.

G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Konkurs Fotografia Miesiąca

Postautor: Artur N. » wt maja 12, 2009 5:03 pm

Mam podobną opinię jak stentonik i kilka słów napisałem w drugim wątku:
http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... &start=135
Artur Najdeker
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » wt maja 12, 2009 5:07 pm

Dodam jeszcze, że rywalizację uzdrowi możliwość głosowania na kilka zdjęć.


Marcin, czy dużym problemem byłoby zamiast ankiety zamieścić sondę?

To chyba jest dodatkowy komponent, który można ściągnąć z netu i doinstalować do forum. A wtedy można by przyznawać punkty bez problemu każdej fotce. W przypadku tej edycji mielibyśmy sondę na 21 zdjęć i przyznawałoby się punkty 21 za najlepsze aż do 1 punktu.

Wtedy byłoby super.

Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Postautor: Tomasz » wt maja 12, 2009 5:11 pm

stentonik pisze:traktujmy konkurs nadal jak dobrą zabawę. Przecież sami tego chcieliśmy. Marcin zrobił kawał dobrej roboty, pozyskał sponsorów, udostępnił forum i poświęcił swój czas na to aby zabawa była jak najbardziej profesjonalna. Do zabawy doszło współzawodnictwo ale to chyba normalne.

Zgadzam się ze stentonikiem! Sami chcieliście konkursu, a nagrody dodają profesjonalizmu. Czy ktoś startuje w konkursach, w których nic się nie wygrywa? Nagrody zachęcają do zabawy. Martin, naprawdę odwala kawał dobrej roboty, bo wcale nie jest łatwo pozyskać sponsorów do jakichkolwiek konkursów, a jak widać jemu to się udaje i dochodzą kolejni sponsorzy. Zazdroszczę mu tego, ze potrafi tak to wszystko organizować i zgrać ze sobą ludzi, że zarówno są zdjęcia (21 zdjęć w pierwszej edycji to bardzo dużo) i są nagrody za Wasze zdjęcia. Bawmy się dobrze i przecież o to chodzi, aby mieć motywację do biegania z aparatem w ręku po okolicach naszego miejsca zamieszkania lub robiąc zdjęcia podczas naszych wycieczek. Dzielmy się tą ulotną chwilą uchwyconą aparatem.

:fotograf:
Tomasz z Henrykowa
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 451
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 8:59 pm
Lokalizacja: okolice Piaseczna

Postautor: ola » wt maja 12, 2009 5:24 pm

stentonik pisze:Ja proponuję jeszcze Wam dziewczyny poczekać z osądami, może będzie to naprawdę super konkurs :P

Nie ma nagród źle, są nagrody i sponsorzy też źle.



Leeloo, Ola, napiszcie sugestie w czym problem i co zmienić, żeby było OK.

G.


Pojawia sie tylko ryzyko że skończy sie jak z miss piaseczna , z czego wszyscy sie smieją :)
i że przestaje to być zabawa
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Postautor: Kinga Panasiuk » wt maja 12, 2009 5:25 pm

Nie rozumiem niektórych komentarzy, że to nie zabawa? A co to jest? Według mnie to zabawa i ja chociaż nie wysłałam zdjęcia bawię się przy tym rewelacyjnie. Z satysfakcją obejrzałam zdjęcia i wytypowałam swój typ. Oddałam swój głos. Jeżeli ktoś obawia się konkurencji, to znaczy że teraz zbyt pewnie czuje się w konkursie a konkurencja motywuje do robienia coraz lepszych zdjęć. Według mnie konkurs to był świetny pomysł i gratuluję Martinowi, ze tak to świetnie wszystko organizuje i że udaje mu się pozyskiwać nowych sponsorów. Róbcie dalej zdjęcia i bawcie się dobrze... przecież o to w tym chodzi.

:good:
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » wt maja 12, 2009 5:34 pm

Ola rozumiem Cię, ale ciężko będzie znaleść złoty środek, by każdy był zadowolony.

Poczekajmy jak to się dalej potoczy, wyciągniemy wnioski i tak poprowadzimy konkurs, żeby była i zabawa i rywalizacja. Parę tęgich głów jest wśród nas i wspólnymi siłami damy radę.

ps,

Ola, mleczko mam dla Ciebie :mrgreen:

G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ola » wt maja 12, 2009 5:38 pm

stentonik pisze:Ola rozumiem Cię, ale ciężko będzie znaleść złoty środek, by każdy był zadowolony.

Poczekajmy jak to się dalej potoczy, wyciągniemy wnioski i tak poprowadzimy konkurs, żeby była i zabawa i rywalizacja. Parę tęgich głów jest wśród nas i wspólnymi siłami damy radę.

ps,

Ola, mleczko mam dla Ciebie :mrgreen:

G.


Ja tylko psize co myślę, ,,, bo podobno to forum jest inne, i można :):):):):):)
a tak na serio, to jak reszta jest zadowolona, to oki, ja sie dostosuje bo jestem za demokracją :) i większość niech rządzi :) a nie mniejszość :)

ps. a bedziesz mial na wesloym maisteczku to mleko ????
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » wt maja 12, 2009 5:48 pm

Oj na wesołym nie bo jest juz pod kluczem...
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Re: Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Postautor: Leelooo » wt maja 12, 2009 6:06 pm

Tomasz pisze:
stentonik pisze:traktujmy konkurs nadal jak dobrą zabawę. Przecież sami tego chcieliśmy. Marcin zrobił kawał dobrej roboty, pozyskał sponsorów, udostępnił forum i poświęcił swój czas na to aby zabawa była jak najbardziej profesjonalna. Do zabawy doszło współzawodnictwo ale to chyba normalne.

Zgadzam się ze stentonikiem! Sami chcieliście konkursu, a nagrody dodają profesjonalizmu. Czy ktoś startuje w konkursach, w których nic się nie wygrywa? Nagrody zachęcają do zabawy. Martin, naprawdę odwala kawał dobrej roboty, bo wcale nie jest łatwo pozyskać sponsorów do jakichkolwiek konkursów, a jak widać jemu to się udaje i dochodzą kolejni sponsorzy. Zazdroszczę mu tego, ze potrafi tak to wszystko organizować i zgrać ze sobą ludzi, że zarówno są zdjęcia (21 zdjęć w pierwszej edycji to bardzo dużo) i są nagrody za Wasze zdjęcia. Bawmy się dobrze i przecież o to chodzi, aby mieć motywację do biegania z aparatem w ręku po okolicach naszego miejsca zamieszkania lub robiąc zdjęcia podczas naszych wycieczek. Dzielmy się tą ulotną chwilą uchwyconą aparatem.

:fotograf:



Ja nic nie ma do Marcina i równiez mu zazdroszcze że jest taki przedsiebiorczy i zorganizowany :))) Gratuluje mu serdecznie :)

Przerażaja mnie te osoby które zapisały sie tylko po to aby wkleic zdjecie jakies to nieszczere i nieprzyjmne.... Tam gdzie sa nagrody i kasa jest i chora rywalizacja.....Takie sa moje odczucia ..
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: zemfiroczka » wt maja 12, 2009 9:46 pm

Schiza pisze: jakiś kalendarz zrobić z notkami o Piasecznie. Zysk na jakiś cel charytatywny:)- z ładnymi fotami można sporo zrobić. :!:


Iza dobrze mówi! Sama chciałabym mieć taki kalendarz ze zwycięskimi zdjęciami.

stentonik pisze:Marcin, czy dużym problemem byłoby zamiast ankiety zamieścić sondę?

To chyba jest dodatkowy komponent, który można ściągnąć z netu i doinstalować do forum. A wtedy można by przyznawać punkty bez problemu każdej fotce. W przypadku tej edycji mielibyśmy sondę na 21 zdjęć i przyznawałoby się punkty 21 za najlepsze aż do 1 punktu.

Wtedy byłoby super.

Co o tym myślicie?


Ja jestem jak najbardziej za!

Tak samo jak za tym, aby zawęzić konkurs, który by promował zdjęciami naszą piaseczyńską ziemię :)
"nie wyciągaj mi tu środkowego palca
nawet nie znasz mnie,
a może i znasz, ale nie do końca(...)
co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa
bez czy w pasach bezpieczeństwa "
Awatar użytkownika
zemfiroczka
 
Posty: 1539
Rejestracja: wt kwie 07, 2009 1:15 am

Postautor: stentonik » wt maja 12, 2009 9:51 pm

Taaa, sonda i zdjęcia promujace/przedstawiające powiat to dobra droga.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konkurs Fotograficzny ZDJĘCIE MIESIĄCA / ZDJĘCIE ROKU

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron