Restauracja Mała Italia Piaseczno (zamknięta)

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Restauracja Mała Italia w Piasecznie

Postautor: iza » ndz lut 01, 2009 9:09 pm

JacekT pisze:na godzine 19 prawie wszystko ale nie wszystko ... ale WALENTYKI TRWAJA CA£Y DZIEń... zapraszamy od 12:00

Przy pracy w Warszawie, mogę mieć problem żeby być wcześniej w Piasecznie.
Muszę pogadać na ten temat z moją Walentynką. Jeżeli nie w ten dzień, to w inny na pewno się do Was wybierzemy.
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Mała Italia Piaseczno

Postautor: Martin » pn lut 02, 2009 8:31 am

Na ile dni przed terminem, będzie najbezpieczniej zarezerwować u Was miejsce? Zaplanowane zostało spotkanie na 19 lutego (info: spotkanie mieszkańców), jednak do terminu jest jeszcze prawie 3 tygodnie i sporo może się na liście zainteresowanych zmienić (np: zwiększyć ilość osób). ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Restauracja Mała Italia Piaseczno

Postautor: JacekT » pn lut 02, 2009 11:31 am

Martin pisze:Na ile dni przed terminem, będzie najbezpieczniej zarezerwować u Was miejsce? Zaplanowane zostało spotkanie na 19 lutego (info: spotkanie mieszkańców), jednak do terminu jest jeszcze prawie 3 tygodnie i sporo może się na liście zainteresowanych zmienić (np: zwiększyć ilość osób). ;)

Myślę, że już teraz zapiszemy to spotkanie w naszym kalendarzu i będziemy czekać na aktualizacje ilości osób....
pzdrv :)
Awatar użytkownika
JacekT
 
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 23, 2009 12:53 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Restauracja Mała Italia Piaseczno

Postautor: Martin » pn lut 02, 2009 7:55 pm

JacekT pisze:Myślę, że już teraz zapiszemy to spotkanie w naszym kalendarzu i będziemy czekać na aktualizacje ilości osób

Będę wdzięczny za uwzględnienie naszego spotkania, w Waszym kalendarzu rezerwacji.
Dzień przed spotkaniem, mniej więcej zdeklaruje się lista. Do zobaczenia.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Mała Italia w Piasecznie

Postautor: markmark » wt lut 03, 2009 9:16 pm

Ciekawie się zapowiada. W Piasecznie zdecydowanie brakuje takich miejsc...
życzę powodzenia
markmark
 
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 03, 2009 8:23 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Mała Italia w Piasecznie

Postautor: Leelooo » czw lut 05, 2009 2:30 pm

Zrobiłam rezerwacje i mam małe watpilowscie :) Na stronie Małej Italii jest napisane ze obsluga oddzwoni aby potwierdzic rezerwacje i jeszcze nie zadzwoniła :( a zrobiłam to kilka dni temu :(
I nie weim jak ma to odbierac nie chciałabym przyjsc i usłyszec ze nie mamy Pani rezrwacji na liscie ......
jak to jest z tymi rezerwacjami?
pozdr. marzena
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Mała Italia w Piasecznie

Postautor: JacekT » czw lut 05, 2009 3:10 pm

Leelooo pisze:Zrobiłam rezerwacje i mam małe watpilowscie :) Na stronie Małej Italii jest napisane ze obsluga oddzwoni aby potwierdzic rezerwacje i jeszcze nie zadzwoniła :( a zrobiłam to kilka dni temu :(
I nie weim jak ma to odbierac nie chciałabym przyjsc i usłyszec ze nie mamy Pani rezrwacji na liscie ......
jak to jest z tymi rezerwacjami?
pozdr. marzena

Bardzo przepraszam. Wszystkie rezerwacje zrobione do tej pory są pewne i tu i teraz je potwierdzam. Wciąż się uczymy i dążymy do perfekcji, ale to niestety zawsze chwilę trwa.
Od wczoraj dołączyliśmy adres e-mail w rezerwacji, na który łatwiej wysyłać potwierdzenia i ewentualne uwagi.
Jeszcze raz przepraszam i serdecznie zapraszam. :? :)
Awatar użytkownika
JacekT
 
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 23, 2009 12:53 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Mała Italia w Piasecznie

Postautor: Leelooo » czw lut 05, 2009 3:39 pm

JacekT pisze:Bardzo przepraszam. Wszystkie rezerwacje zrobione do tej pory są pewne i tu i teraz je potwierdzam. Wciąż się uczymy i dążymy do perfekcji, ale to niestety zawsze chwilę trwa.
Od wczoraj dołączyliśmy adres e-mail w rezerwacji, na który łatwiej wysyłać potwierdzenia i ewentualne uwagi.
Jeszcze raz przepraszam i serdecznie zapraszam. :? :)

Rozumiem ze nie mam sie czego martwic i rezerwacja jest aktualna? 14 luty godz 18?
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Mała Italia w Piasecznie

Postautor: JacekT » czw lut 05, 2009 3:51 pm

Leelooo pisze:Rozumiem ze nie mam sie czego martwic i rezerwacja jest aktualna? 14 luty godz 18?

Tak zapraszamy serdecznie :)
Awatar użytkownika
JacekT
 
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 23, 2009 12:53 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Mała Italia w Piasecznie

Postautor: teresa » czw lut 05, 2009 4:44 pm

Czy rezerwacje stolików w Małej Italii są płatne, czy darmowe? Chciałabym się tylko upewnić, bo ostatnio rezerwowałam stolik w jednej z restauracji w Warszawie i nikt mi nie mówił, że jest płatna rezerwacja, a jak się potem okazało do rachunku doliczyli mi stolik ;)

JUż ZA 2 DNI OTWARCIE?!
:piwko:
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mała Italia w Piasecznie

Postautor: JacekT » czw lut 05, 2009 8:29 pm

Z przykrością zawiadamiamy, że sprawa koncesji na alkohol się przeciąga. Mamy nadzieję, że to nie potrwa to długo i już na Walentynki będziemy mogli raczyć Państwa naszym winem i innymi smakowitymi trunkami.
Mamy nadzieję że nasze potrawy wynagrodzą Państwu brak napojów z %. Przepraszamy za niedogodności.
:(
pzdrv
PS: Dziś testowaliśmy jagnięcinę w sosie z trawy żubrowej oraz linguinii z pesto.... BAJKA!! :shock:
Ostatnio zmieniony pt lut 06, 2009 7:51 am przez JacekT, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
JacekT
 
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 23, 2009 12:53 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mała Italia w Piasecznie

Postautor: Leelooo » czw lut 05, 2009 9:24 pm

JacekT pisze:PS: Dziś testowaliśmy jagnięcinę w sosie z trawy żubrowej i pesto.... BAJKA!! :shock:


Brzmi smakowicie :)
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Re: Mała Italia w Piasecznie

Postautor: JacekT » pt lut 06, 2009 6:49 am

teresa pisze:Czy rezerwacje stolików w Małej Italii są płatne, czy darmowe? Chciałabym się tylko upewnić, bo ostatnio rezerwowałam stolik w jednej z restauracji w Warszawie i nikt mi nie mówił, że jest płatna rezerwacja, a jak się potem okazało do rachunku doliczyli mi stolik ;)

JUż ZA 2 DNI OTWARCIE?!
:piwko:

Rezerwacja jest bezpłatna.
Awatar użytkownika
JacekT
 
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 23, 2009 12:53 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Mała Italia w Piasecznie

Postautor: teresa » pt lut 06, 2009 9:07 am

JacekT pisze:Rezerwacja jest bezpłatna.

Dziękuję za informację.

Jak z jutrzejszym otwarciem? Wszystko idzie terminowo?
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mała Italia w Piasecznie

Postautor: JacekT » pt lut 06, 2009 9:27 am

teresa pisze:
JacekT pisze:Rezerwacja jest bezpłatna.

Dziękuję za informację.

Jak z jutrzejszym otwarciem? Wszystko idzie terminowo?

JUTRO OTWARCIE ZAPRASZAMY OD 12.
:D
Oprócz drobnych opóźnień z koncesją na alkohol wszystko inne jest ok.
Zapraszamy serdecznie.
Awatar użytkownika
JacekT
 
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 23, 2009 12:53 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron