Tuan Club Józefosław: Tenis Squash Siłownia Fitness Basen

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: Magda Kusznerewicz » czw sty 29, 2009 9:58 am


Czekaliśmy, czekaliśmy no i doczekaliśmy się. Jednak ceny mają trochę wygórowane...
Magda
Awatar użytkownika
Magda Kusznerewicz
 
Posty: 126
Rejestracja: pt sie 22, 2008 1:30 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Tuan Club Józefosław: Tenis Squash Siłownia Fitness Basen

Postautor: lucja » czw sty 29, 2009 7:22 pm

Na otwarcie nie dam rady, ale w następnym tygodniu na pewno się wybiorę do Tuan :)
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Tuan Club Józefosław

Postautor: Invidia » pt sty 30, 2009 2:00 am

A ja się chętnie wybiorę na otwarcie i jak da radę to również sfotografuję ;)
Dobrze, że powstają kolejne miejsca gdzie można aktywnie spędzić czas. Bo sport to zdrowie a jak tak patrzę na nasze tyjące i coraz bardziej leniwe społeczeństwo to mnie w gardle ściska i od razu nabieram motywacji do dalszych ćwiczeń 8)
Invidia
 
Posty: 106
Rejestracja: czw lut 07, 2008 4:57 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Tuan Club Józefosław

Postautor: sharmlover » ndz lut 01, 2009 11:02 am

i jak da radę to również sfotografuję

Daj znac jesli uda Ci sie zrobic kilka zdjec. Ja nie bede miala okazji wybrac sie w najblizszym czasie a chetnie zobaczylabym jak wyglada klub :)

Przedstawicielka tyjacego spoleczenstwa :wink:
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Tuan Club Józefosław

Postautor: Martin » ndz lut 01, 2009 8:45 pm

Był ktoś z Was na otwarciu Tuan Club w Józefosławiu?


:roll:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Tuan Club Józefosław

Postautor: teresa » pn lut 02, 2009 9:30 am

Invidia pisze:ja się chętnie wybiorę na otwarcie i jak da radę to również sfotografuję

Byłeś może w Tuan? Mnie przeraziły ich wygórowane ceny i nie poszłam :(
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: monika » wt lut 03, 2009 8:35 pm

Bylam na otwarciu. Klub naprawde robi wrazenie. Ceny niestety tez. Wpisowe 400?! :shock:
monika
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 03, 2009 8:12 pm

Tuan Club Józefosław

Postautor: Artur N. » ndz mar 01, 2009 10:14 am

Ceny w Tuan powaliły mnie na ziemię i niestety nie będę tam częstym bywalce. Konkurencyjne miejsca są o wiele tańsze.
Tuan to chyba miejsce dla ludzi, którzy nie wiedzą co mają zrobić ze swoją kasą!!!???

p.s. całe Piaseczno obkleili plakatami o swojej szkole tańca...
Artur Najdeker
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Artur » czw cze 18, 2009 10:11 pm

Artur Najdeker pisze:Konkurencyjne miejsca są o wiele tańsze.

Pozwalam sobie porównać ceny pobliskich klubów
---TUAN CLUB-----------------SMECZ-------------------------SILVA-------------CENT-ROOM
Cennik TENIS korty odkryte:
------40PLN---------------------75PLN-----------------------------40PLN----------------brak
cennik SQUASH
------60PLN--------------------45PLN------------------------------60PLN----------------brak
cennik wejścia jednorazowego do siłowni +fitness+joga
------50PLN-----------------25+25+30PLN--------------brak danych--------------30+30PLN
(za wejście na wszystko)

Czy rzeczywiście "konkurencyjne miejsca" są o wiele tańsze? Pytam się - skąd te porównanie?
Proszę zapoznać się z naszymi cennikami i nie trzeba wykupować członkostwa żeby korzystać z naszych usług.
www.tuan.pl
dla ducha, ciała i umysłu
Awatar użytkownika
Artur
 
Posty: 17
Rejestracja: sob sty 26, 2008 6:57 pm

LandoTennisClub

Postautor: LandoTennisClub » wt cze 23, 2009 12:02 am

Artur pisze:
Artur Najdeker pisze:Konkurencyjne miejsca są o wiele tańsze.

Pozwalam sobie porównać ceny pobliskich klubów
---TUAN CLUB-----------------SMECZ-------------------------SILVA-------------CENT-ROOM
Cennik TENIS korty odkryte:
------40PLN---------------------75PLN-----------------------------40PLN----------------brak
cennik SQUASH
------60PLN--------------------45PLN------------------------------60PLN----------------brak
cennik wejścia jednorazowego do siłowni +fitness+joga
------50PLN-----------------25+25+30PLN--------------brak danych--------------30+30PLN
(za wejście na wszystko)

Czy rzeczywiście "konkurencyjne miejsca" są o wiele tańsze? Pytam się - skąd te porównanie?
Proszę zapoznać się z naszymi cennikami i nie trzeba wykupować członkostwa żeby korzystać z naszych usług.
www.tuan.pl


LandoTennisClub
15zł/h lub 25zł/h

A nawierzchnia naprawdę solidna jeśli tylko pogoda dopisuje :)
Wystarczy poszukać...


wątek o Lando Tennis Club: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=2541
LandoTennisClub
 
Posty: 10
Rejestracja: śr maja 20, 2009 10:44 pm

Postautor: wojtek » czw lip 02, 2009 10:18 am

Witam!
Gram w squasha i polecam wszystkim wakacyjne promocje w Tuanie. Zapłaciłem za "karnet" 15 godzinny 480,00 zł, co daje 32,00 za godzinę. Można grać od 7-17 ale co ważne także w soboty i niedziele. Są także karnety na 10 i 20 godzin. Cen nie pamiętam dobrze, ale to kilka złotych różnicy. Karnety są ważne do końca sierpnia.
Grałem wcześniej w Warszawiance, ale tam od basenu jest bardzo parno, a wentylacja sobie nie radzi najlepiej.
Raz zdarzyło mi się grać na kortach przy ul.Asfaltowej, jednak to miejsce nie spodobało mi się. Korty zaraz przy wejściu do budynku i niestety bardzo brudny parkiet.
Pozdrawiam, Wojtek.
Wojtek
wojtek
 
Posty: 28
Rejestracja: sob lut 28, 2009 12:55 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Tuan Club Józefosław: Tenis Squash Siłownia Fitness Basen

Postautor: Martin » śr lis 04, 2009 8:42 am

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Przeobrażenia przestrzeni - wernisaż i wystawa malarska

Postautor: Martin » śr sty 13, 2010 7:50 pm

Tuan kojarzy się ze sportem, jednak teraz dla odmiany inne wydarzenie, będzie miało miejsce w tym miejscu. Otóż, 16 stycznia 2010 roku odbędzie się tam wernisaż malarski PRZEOBRAżENIA PRZESTRZENI. Wystawa będzie czynna w dniach od 17.01.2010 do 6.02.2010 w godzinach od 8-20.
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Tuan Club Józefosław

Postautor: Tulipano_0602 » pt lut 19, 2010 10:11 am

Artur Najdeker pisze:Ceny w Tuan powaliły mnie na ziemię i niestety nie będę tam częstym bywalce. Konkurencyjne miejsca są o wiele tańsze.
Tuan to chyba miejsce dla ludzi, którzy nie wiedzą co mają zrobić ze swoją kasą!!!???

p.s. całe Piaseczno obkleili plakatami o swojej szkole tańca...


Ceny nadal wystrzelone w kosmos, mimo kryzysu. 400 zł za "złotą kartę" czyli siłownia+fitness+basen (do wyboru). W 2009 starali się robić wrażenie wysokiego poziomu usług, w 2010 zaczęli ciąć koszty - skasowali darmowe korzystanie z ręczników, skrócili godziny otwarcia - przy tym samym poziomie cen. W "SPA" na ostatnim piętrze (płatne ekstra, w dodatku konkretnie) likwidują profesjonalnych masażystów na ich miejsce wprowadzając krótko przeszkolonych tylko po kursach.

Chyba im nie idzie.
A wystarczyłoby zejść z cen, byłoby więcej chętnych.
Bo ogólnie ośrodek jest zrobiony naprawdę nieźle, choć chyba firma budowlana nie do końca się spisała bo trochę cieknie im z dachu.
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Postautor: pit72 » wt mar 30, 2010 2:52 pm

Budynek jest świeży więc poprawki gwarancyjne zapewne będą miały miejsce.
Natomiast co do cen i usług poziom najwyższy.....niestety cen.
Gołym okiem widać brak zarządzania, pomysłów na przyciągnięcie klienta.
Podnoszenie cen, to ślepa ulica.
pit72
 
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:51 am

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron