TVN uruchomiło TVN WARSZAWA

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Re: TVN WARSZAWA

Postautor: Kuba Sito » pn sty 12, 2009 8:39 pm

jalokim83 pisze:A oczywiście w Cyfrowym Polsacie nie ma... :evil: :rozpacz:


Też jest, ale ciiiiii.... :P Nie powiedziałem tego głośno. Trzeba się trochę naszukac, w niekodowanych programach Canal+ lub ręcznie ustawic częstotliwośc. Co do parametrów są na naszej stronie www.tvnwarszawa.pl

Pozdrawiam :)
K.
Kuba Sito
TVN Warszawa
Kuba Sito
 
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 12, 2008 6:33 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postautor: Karol » pn sty 12, 2009 8:46 pm

A w coraz bardziej rozpowszechnianej Telewizji na Kartę można odbierać TVN Warszawa?
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: Kuba Sito » pn sty 12, 2009 8:51 pm

Karol pisze:A w coraz bardziej rozpowszechnianej Telewizji na Kartę można odbierać TVN Warszawa?


Ależ oczywiście, w końcu i telewizja na kartę i kanał TVN Warszawa to dzieci najmłodsze TVN-u :)
Kuba Sito
TVN Warszawa
Kuba Sito
 
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 12, 2008 6:33 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Postautor: Karol » pn sty 12, 2009 8:54 pm

Kuba Sito pisze:telewizja na kartę i kanał TVN Warszawa to dzieci najmłodsze TVN-u

To akurat widać, ale na plakatach i w reklamach nie było tej informacji. Dzięki bardzo. Mieszkam w Górze Kalwarii i jedyną możliwością odbioru TVN Warszawa będzie TV na kartę lub UPC, ale to tylko w blokach.
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

TVN Warszawa nagrodzona

Postautor: Kinga Panasiuk » sob lut 21, 2009 10:41 pm

Pierwsze targi telewizyjne i pierwsza nagroda dla TVN Warszawa. Stacja została doceniona na Poznań Media Expo. Podczas pierwszej edycji targów prezentujących innowacje telewizyjne nagrodzono TVN Warszawa. Stacja dostała nagrodę od prezydenta Poznania "w uznaniu działań w dziedzinie promocji idei samorządności, poprzez ukazywanie życia społeczności lokalnej". - To wyjątkowa dla nas nagroda bo jest pierwsza i przyznana już dziewięć tygodni po starcie - powiedział Maciej Maciejowski, szef kanału TVN Warszawa.

źródło: tvnwarszawa.pl
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: TVN WARSZAWA

Postautor: jalokim83 » ndz lut 22, 2009 9:23 pm

Kuba Sito pisze:
jalokim83 pisze:A oczywiście w Cyfrowym Polsacie nie ma... :evil: :rozpacz:


Też jest, ale ciiiiii.... :P Nie powiedziałem tego głośno. Trzeba się trochę naszukac, w niekodowanych programach Canal+ lub ręcznie ustawic częstotliwośc. Co do parametrów są na naszej stronie www.tvnwarszawa.pl

Pozdrawiam :)
K.


Dzięki :D poszukam.
Zdrówka!
jalokim83
 
Posty: 120
Rejestracja: pt lis 07, 2008 2:58 pm

TVN Warszawa przechodzi do online

Postautor: Ireneusz » pt mar 25, 2011 9:39 pm

Obrazek

Grupa TVN informuje o zakończeniu emisji sygnału telewizyjnego TVN Warszawa i przeniesieniu online wszystkich aktywności związanych z tym projektem.
Od 26 marca 2011 roku TVN Warszawa rozpoczyna nowy etap działalności polegający na całkowitym przejściu na platformę internetową www.tvnwarszawa.pl. Oferta TVN Warszawa wzbogaci również uruchomiony niedawno nowy serwis www.tvn.pl.
- Rynek reklamy lokalnej nie daje w naszej ocenie gwarancji, że kanał TVN Warszawa stanie się rentowny w 2011 roku. Jednocześnie, zmiany w sposobie konsumpcji mediów, w tym szczególnie treści audiowizualnych doprowadziły nas do przekonania, że koncentracja naszej aktywności w sieci pozwoli zarówno zoptymalizować model biznesowy TVN Warszawa, jak i najpełniej wykorzystać największe atuty tego projektu, do których bez wątpienia należy zaliczyć serwis tvnwarszawa.pl – powiedział Piotr Walter, wiceprezes Zarządu Grupy TVN.
TVN Warszawa, to uruchomiony 15 grudnia 2008 roku, projekt medialny poświęcony Warszawie i jej mieszkańcom. TVN Warszawa koncentrując się na życiu stolicy, oferuje wysokiej jakości treści o charakterze informacyjnym i rozrywkowym.

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 45965.html
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

"żal się rozstawać"

Postautor: Kowal » pn mar 28, 2011 12:57 pm

"Po ponad dwóch latach bycia z Państwem, relacjonowania najważniejszych wydarzeń dla tego miasta, mówimy DZIęKUJEMY" - tak żegnała się z widzami TVN Warszawa Małgorzata Prokopiuk, prezenterka stacji. W piątek grupa TVN poinformowała o zakończeniu emisji sygnału telewizyjnego TVN Warszawa i przeniesieniu online wszystkich aktywności związanych z tym projektem. http://www.tvnwarszawa.pl/stolica,news, ... 47045.html
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Postautor: WielkiGęgacz » pn mar 28, 2011 1:50 pm

A szkoda i to duża. ciekawe czy ktoś, coś będzie chciało wypełnić spuściznę.
Pozdrawiam
WG
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...

Postautor: stentonik » pn mar 28, 2011 3:19 pm

Zawsze twierdziłem, że telewizja to przeżytek. ;)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Spartacus 999 » pn mar 28, 2011 5:57 pm

TVP Info pozostaje :)
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: WielkiGęgacz » pn mar 28, 2011 6:17 pm

TVP Info jest o dupę potłuc. Ja wolałem formułę TVN-u
Pozdrawiam
WG
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...

Postautor: Jacenty » pn mar 28, 2011 7:13 pm

Formuła faktycznie o niebo lepsza od TVP,ale niestety TVN W zdarzało się za dużo błędów w ich materiałach.
Widać było,że to telewizja robiona przez przyjezdnych dla przyjezdnych.

Pustki po TVN W raczej nikt nie wypełni.
Nikt nie podejmie się budowy stacji typowo lokalnej.
TVN już drugi raz rezygnuje z "lokalności"-patrz Fakty Warszawa.
TVP ma TVP3
Jedyna nadzieja w Solorzu może...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: looky » pn mar 28, 2011 7:47 pm

U mnie TVN W nadal jest...
Ja coś czuję tu nosem zbliżający się 1 kwietnia :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Robo_warrior » czw maja 12, 2011 2:57 pm

Co opinia to opinia, więc i moja - lokalny kanał TVP jest kanałem, na który się przełącza, jak w innych "komercyjnych" stacjach nie ma czego oglądać. Nadają proste i łatwo przyswajalne informacje lokalne tak jak trzeba. Bez irytujących aspiracji do bycia najlepszym kanałem lokalnym w regionie.
TVN to jedna z badziewniejszych stacji, irytująca komercha. Aaaaby jeszcze bardziej zoptymalizować model biznesowy, należy przez okrągłą dobę nadawać tylko reklamy :P .
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)

Poprzednia

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron