McDonald's w Piasecznie

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Piaseczno. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

McDonald's w Piasecznie

Postautor: iza » wt sty 06, 2009 6:32 pm

Weszłam sobie właśnie na stronę Radnego Gminy Piaseczno Mariusza Słowika (slowik.k9.pl) a tam wpis:

www.slowik.k9.pl/info/blog.htm pisze:McDonald’s powstanie w Piasecznie
Godz. 12:00. Komisja ?adu Przestrzennego Rady Miejskiej w Piasecznie pozytywnie zaopiniowała wniosek McDonald's o podłączenie do miejskiej infrastruktury wodno-kanalizacyjnej nowo budowanego obiektu tej firmy w Piasecznie. Obiekt powstanie przy ulicy Generała Leopolda Okulickiego, pomiędzy stacją benzynową PKN Orlen a sklepem Lidl. Uruchomienie obiektu wpłynie niezwykle pozytywnie na wizerunek Piaseczna, urozmaici ofertę gastronomiczną miasta, da zatrudnienie pięćdziesięciu pracownikom a gminie dodatkowe podatki – powiedział podczas posiedzenia członek komisji radny Mariusz Słowik, który głosował za pozytywnym zaopiniowaniem wniosku McDonald's.


Co Wy na to? ;)
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

McDonalds powstanie w Piasecznie

Postautor: Tomasz » wt sty 06, 2009 7:02 pm

Dzieciaki na pewno się ucieszą, że będą miały w okolicy McDonalda. Ja chciałbym, żeby w Piasecznie powstała chociaż jedna restauracja Sphinx (sphinx.pl).
Tomasz z Henrykowa
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 451
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 8:59 pm
Lokalizacja: okolice Piaseczna

McDonald's powstanie w Piasecznie

Postautor: lukasz » wt sty 06, 2009 11:12 pm

Mariusz Słowik pisze:Uruchomienie obiektu wpłynie niezwykle pozytywnie na wizerunek Piaseczna

Od kiedy McDonald's poprawia wizerunek? :lol:
Mariusz Słowik pisze:urozmaici ofertę gastronomiczną miasta

No jasne, od kiedy "plastikowe jedzenie" jest takim urozmaiceniem gastronomii? ;)
Mariusz Słowik pisze:da zatrudnienie pięćdziesięciu pracownikom

Oj tak, bardzo zmniejszy się dzięki temu bezrobocie w naszym regionie. Z uwagi na zarobki, zatrudnienie znajdują tam głównie uczniowie i studenci.
Raczej nie zatrudnią się tam osoby zwalniane lub zwalniające się np: z TDP Piaseczno.
Tomasz pisze:Dzieciaki na pewno się ucieszą

Z tym się zgodzę! :idea:
Tomasz pisze:Ja chciałbym, żeby w Piasecznie powstała chociaż jedna restauracja Sphinx

Serwują na pewno lepsze jedzenie niż McDonald's, chociaż ostatnio zmniejszyły się porcje w ich restauracjach :roll:
£ukasz £abuda
Awatar użytkownika
lukasz
 
Posty: 310
Rejestracja: pt maja 16, 2008 5:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Mc Donalds w Piasecznie

Postautor: looky » śr sty 07, 2009 10:19 am

Ciekawe gdzie oni go tam wcisną, przecież między Orlenem a Lidlem jest malutki kawałek ziemi, chyba że tak bardziej na tyłach stacji, a i wtedy nie będzie też pewnie zbyt duży
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

McDonald's powstanie w Piasecznie

Postautor: Jankes » śr sty 07, 2009 11:34 am

looky pisze:Ciekawe gdzie oni go tam wcisną, przecież między Orlenem a Lidlem jest malutki kawałek ziemi, chyba że tak bardziej na tyłach stacji, a i wtedy nie będzie też pewnie zbyt duży

Na trasie już nie raz widziałem małe McDonald's McDrive, tak więc myślę że i tutaj dadzą radę go wcisnąć. Lokalizację wybrali przy stacji benzynowej, tak więc nastawiają się zapewne głównie na kierowców. ;)
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

McDonald's powstanie w Piasecznie

Postautor: looky » śr sty 07, 2009 1:24 pm

Będąc ostatnio na Teneryfie widziałem McDonald's-a mniejszego niż myjnia przy Orlenie... :D
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

McDonald's powstanie w Piasecznie

Postautor: Jacenty » śr sty 07, 2009 3:55 pm

looky pisze:Będąc ostatnio na Teneryfie widziałem McDonald's-a mniejszego niż myjnia przy Orlenie... :D


A ile osób zatrudniał?
A może był samoobsługowy :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

McDonald's powstanie w Piasecznie

Postautor: looky » śr sty 07, 2009 4:30 pm

Nie wiem, nie dane nam było z niego skorzystać. Może i dobrze, bo patrząc na wielkość tego budynku, ciężko chyba o jakieś normy coś a'la nasz sanepid.
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

McDonald's w Piasecznie

Postautor: AsgAarD_xxx » śr sty 07, 2009 4:33 pm

looky pisze:Ciekawe gdzie oni go tam wcisną, przecież między Orlenem a Lidlem jest malutki kawałek ziemi, chyba że tak bardziej na tyłach stacji, a i wtedy nie będzie też pewnie zbyt duży


To fakt, mogliby wybrać nieco lepszą lokalizację... Raz, że malutki kawałek ziemi, a dwa, że dosyć daleko od przystanków autobusowych.

Być może nastawiają się, jak ktoś wyżej wspomniał, głównie na kierowców.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

McDonald's powstanie w Piasecznie

Postautor: justynka » czw sty 08, 2009 8:39 am

Czy ktoś z Was zna realne terminy planowanego otwarcia McDonald's w Piasecznie?
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

McDonald's w Piasecznie

Postautor: Krystian Marciniak » czw sty 08, 2009 2:59 pm

McDonald's jest przy Puławskiej, tak więc nie są to ogromne odległości od Piaseczna. W Piasecznie przydałyby się inne tego typu lokale np: KFC, Sphinx itp... Ciekawe kiedy mają go wybudować i otworzyć?
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

McDonald's w Piasecznie

Postautor: Magda Kusznerewicz » pt sty 09, 2009 10:03 am

Ja tam się cieszę, że McDonald's powstanie w Piasecznie.
Magda
Awatar użytkownika
Magda Kusznerewicz
 
Posty: 126
Rejestracja: pt sie 22, 2008 1:30 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Mc Donalds w Piasecznie

Postautor: justynka » pt sty 30, 2009 2:38 pm

Znana na całym świecie firma Mc Donalds planuje otwarcie swojej pierwszej restauracji w Piasecznie. Obiekt miałby powstać przy ulicy Generała Leopolda Okulickiego, na terenie pomiędzy stacją benzynową PKN Orlen a sklepem Lidl

Mc Donalds złożył już wniosek o podłączenie do miejskiej infrastruktury wodno-kanalizacyjnej planowanego obiektu, który został pozytywnie zaopiniowany przez komisję ochrony środowiska i ładu przestrzennego.

- Jeszcze nie jest przesądzone czy Mc Donalds w Piasecznie powstanie. Na razie uczyniony został ku temu pierwszy krok - mówi Piotr Obłoza, przewodniczący komisji ochrony środowiska i ładu przestrzennego. - Wszystko zależy teraz od inwestora, który jest właśnie w trakcie zbierania dokumentacji niezbędnej do wystąpienia o pozwolenie na budowę.

Sprawą zajęła się również komisja polityki gospodarczej.
- Planujemy się spotkać z przedstawicielami firmy Mc Donalds na jednym z najbliższych posiedzeń komisji - mówi Józef Wierzchowski, przewodniczący Komisji polityki gospodarczej. - Omawiane będą na nim zarówno kwestie wodno-kanalizacyjne, jak i komunikacyjne.

Zdaniem radnego Mariusza Słowika, opowiadającego się za powstaniem restauracji, uruchomienie obiektu wpłynie niezwykle pozytywnie na wizerunek Piaseczna, urozmaici ofertę gastronomiczną miasta oraz da zatrudnienie 50 pracownikom, a gminie dodatkowe podatki. Nie wszyscy radni chcą jednak Mc Donaldsa w Piasecznie. Dorota Kłos zapowiedziała już, że będzie głosować przeciwko. Wśród mieszkańców gminy zdania są podzielone. Z jednej strony chcieliby rozszerzenia w okolicy oferty gastronomicznej, z drugiej obawiają się, między innymi paraliżu komunikacyjnego na ulicy Okulickiego.

autor: Grzegorz Tylec
źródło: Kurier Południowy wydanie nr 279, 2009-01-30
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

McDonald's powstanie w Piasecznie

Postautor: Paulina » sob wrz 07, 2013 11:46 am

Na mieście mówią, że w miejscu gdzie była Emilia Meble, ma powstać McDonald's. Dzieciaki ze skateparku będą miały blisko na szybkie ale nie zdrowie jedzenie. :)
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Re: McDonald's powstanie w Piasecznie

Postautor: LukaszW » sob wrz 07, 2013 5:36 pm

Paulina pisze:w miejscu gdzie była Emilia Meble, ma powstać McDonald's

Tfuuuu... ktoś jeszcze jada ten "bezsmakowy syf" w McDonaldzie? :shock:
LukaszW
 
Posty: 126
Rejestracja: pn gru 03, 2012 11:03 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron