Wyprzedaż Garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Wyprzedaż Garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych

Postautor: Martin » czw kwie 19, 2007 9:16 am

W najbliższą sobotę 21 kwietnia 2007 roku w godzinach od 9:00 do 15:00 w Chylicach odbędzie się wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych wykonywanych ręcznie, wyrobów ogrodowych i doniczek. Miejsce wyprzedaży garażowej: Chylice, ulica Broniewskiego 2A (...)

czytaj więcej: wyroby dekoracyjne wykonywane ręcznie, wyroby ogrodowe, doniczki
Ostatnio zmieniony wt maja 08, 2007 8:13 pm przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » czw kwie 19, 2007 10:08 am

Niezłe wyroby dekoracyjne. Podeślę link do strony swojej dziewczynie. Ona lubi takie rzeczy i może skusi się, żeby podjechać na tą wyprzedaż.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » wt maja 08, 2007 8:12 pm

Ponieważ pierwsza wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych cieszyła się dużym powodzeniem zapraszamy na druga wyprzedaż, która odbędzie się w najbliższy weekend: 12 i 13 maja 2007 roku, od godziny 10:30 do 16:00. (...)

czytaj więcej: kolejna wyprzedaż garażowa już w najbliższy weekend
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sharmlover » śr maja 09, 2007 5:57 am

Bardzo dziekuje za umieszczenie informacji.
Zapraszam wszystkich bardzo goraco.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Jankes » śr maja 09, 2007 8:52 am

sharmlover pisze:Zapraszam wszystkich bardzo goraco.

Właśnie namawiam dziewczynę, żebyśmy pojechali. Może masz sharmlover zdjęcia z poprzedniej wyprzedaży. Ludzie lubią oglądać fotki, które potrafią czasami skutecznie zachęcić do przyjazdu na takie wyprzedaże ;)
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sharmlover » śr maja 09, 2007 9:24 am

Taki wlasnie byl plan - zrobic zdjecia z pierwszej wyprzedazy - ale to bylo zadanie mojego meza, ktory wsadzil aparat, nie pamietal gdzie - potem okazalo sie ze szukajac paszportu znalazlam w schowku w samochodzie i koncepcja zrobienia zdjec "padla". Teraz juz laduje baterie na nastepna wyprzedaz - sama bede robila - prosze o wyrozumialosc przy komentowaniu moich zdjec - moje zdolnosci do fotografowania widac na stronie z ceramika.

Napewno samo ogladanie nie zajmie wam duzo czasu wszytko wystawilam na palecie i 10 stolikach, wszystko jest pogupowane cenowo a ceny na pudelkach lub stolikach. Troche tak jak kosze w Auchan tylko bez pomylek i skarpetek po 10zl w koszach po 3zl. U mnie panuje odrobinke lepsza organizacja - bo i przedmiotow jest mniej - jesli komus jest za malo tego co wystawiam pod wiatka w olbrzymim balaganie mozna sobie samemu pogrzebac i wynalezc co sie podoba, ale tam sa glownie wyroby w regularnych cenach - przez weekend 20% taniej.
To co wystawiam na wyprzedaz jest nawet do 90% taniej.
Czesc ma male uszkodzenia, czesc jest nadwyzka produkcyjna, czesc jest niekompletna, czesc ze starych kolekcji itp.

Warto przyjechac bo moje doniczki kilka lat temu(5-7) mozna bylo OBI, PRAKTIKERZE itp po 36zl za doniczke o srednicy 22cm a ja 3 tyg temu sprzedawalam pojedyncze sztuki po 10zl.
Podobnie z pszczolkami - to prawda sa 2-3 gatunku ale w OBI kosztowaly 39zl a teraz beda po 5zl.
Male doniczuszki+podst o srednicy 7-8cm jasnoniebieskie na kaktusy itp byly po 18.98zl zestaw 2szt teraz po 3zl za 2szt. Jest troche okazji. Dla mnie jest to oplacalne poniewaz zaden hurtowy/duzy klient nie kupi 5 pszczolek czy 20 doniczek wiec robiac " wyprzedaz garazowa" mam szanse pozbyc sie pojedynczych wyrobow a przy okazji dotrzec do klienta, ktory nie zawsze ma czas jezdzic na gielde kwiatowa czy do super/hipermaketow w celu zakupienia jednej doniczki.

Zapraszam goraco.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: kameleon » śr maja 09, 2007 11:46 am

Powodzenia na najbliższej wyprzedaży garażowej.
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: sharmlover » sob maja 12, 2007 5:03 am

Dziekuje, chociaz pogoda nie sprzyja wlasnie zabieram sie do wystawiania ceramiki.
Pozdrawiam goraco w wietrzny poranek.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Loonna » pn maja 14, 2007 1:00 pm

I jak poszla wyprzedaz garazowa? Udalo Ci sie zrobic zdjecia? Z checia bym je obejrzala i na nastepna wyprzedaz garazowa sama moze sie wybiore, w koncu do nowego mieszkanka przyda mi sie sporo doniczek ;)
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sharmlover » pn maja 14, 2007 7:02 pm

Loonna pisze:I jak poszla wyprzedaz garazowa? Udalo Ci sie zrobic zdjecia? Z checia bym je obejrzala i na nastepna wyprzedaz garazowa sama moze sie wybiore, w koncu do nowego mieszkanka przyda mi sie sporo doniczek ;)


Loonna,
Bylo naprawde super. Sama bylam zaskoczona tym ile osob przyjechalo, a najmilsze bylo to, ze wiekszosc osob byla nie tylko zaintersowana wyrobami ale i tym jak sie to wlasciwie robi. Rezultat: w Czerwcu ruszamy male warsztaty :good: , zajecia bedzie prowadzil moj tata - ma juz ponad 30letnie doswiadczenie i duzo wieksza wiedze teoretyczna w porownaniu ze mna. Wracajac do wyprzedazy kolejna odbedzie sie juz 26/27 Maja i wtedy tez bedziemy przyjmowac zapisy na warsztaty ale o tym napewno wiecej w wiadomosciach, jesli Martin i Katrin nie straca cierpliwosci do mnie :wink:
Doslownie kilka zdjec mozna zobaczyc na mokej stronie http://www.flickr.com/photos/68458892@N00/
Zapraszam - mysle, ze znajdziesz cos dla siebie.
Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Martin » wt maja 15, 2007 4:58 am

sharmlover pisze:o tym napewno wiecej w wiadomosciach, jesli Martin i Katrin nie straca cierpliwosci do mnie

Kasiu z czystą przyjemnością umieścimy informację o warsztatach. Nasz serwis POWIAT PIASECZYńSKI powstał po to, żeby w odróżnieniu do oficjalnych stron naszych gmin i powiatu informować o imprezach i wydarzeniach organizowanych przez innych mieszkańców. Tak naprawdę, to właśnie takie informacje ludzie poszukują w internecie, a nie informacje że za tydzień odbędzie się rada gminy. Mieszkańców naszego regionu nie interesują takie spotkania i czekają tylko, aby w naszym regionie coś miało się wydarzyć bardziej interesującego... Tak więc jak będziesz miała coś to wstawienia to wysyłaj na maila i to wstawimy.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sharmlover » wt maja 15, 2007 7:31 am

Martin,

Bardzo dziekuje, zapewniam ze za moja przyczyna bedzie sie dzialo nie tylko w Konstancinie ale i w Gorze Kalwarii.

Wszystkie moje pomysly opieraja sie na koncepcji stworzenia wyprzedazy, kursow, warsztatow, aukcji na ktore stac przecietnie zarabiajaca osobe.

Na wyprzedazach - naprawde mozna kupic maly prezent juz za 50gr.

Na aukcjach ceny wywolawcze od 5zl i na dodatek rozrywka na Sobotnie popoludnie i wieczor dla calej rodziny.

Na warsztatach nie standardowa glina do lepienia i piecyki po 20cm a masa porcelanowa i porcelit, profesjonalne piece z komora 1.2m3 , i rodzice (tu: instruktorzy), ktorzy bedac dziecmi artystow sami maja juz ponad 30 letnie doswiadczenie przy pracy w ceramice. Koszt bedzie taki sam jesli nie nizszy od lepienia w glinie.

Angielski: Nie kazdego stac jest na zajecia z "native speakerem" tzn w tym przypadku osoba nie mowiaca po polsku z ponad 20letnim bagazem doswiadczen w prowadzeniu szkolen i nauczaniu i godnymi uwagi miedzynarodowymi wynikami. Ceny beda naprawde atrakcyjne.

Projekty i cele na czas wakacyjny ( u mnie projekty sa rownoznaczne z realizacja tych projektow :D troszke inaczej niz zalozenia do realizacji na Radach Gmin :wink: .)

1 . Kolejne wyprzedaze garazowe co 2-3tygodnie.
2. Warsztaty ceramiczne w Chylicach.
3. Dom aukcyjny w Tomicach (w klimacie wyprzedazy garazowych)
4. Tanie " wakacyjne" kursy dla dzieci angielskiego dla dzieci prowadzone przez (brytyjczyka)- mojego meza (ma ponad 20 letnie doswiadczenie w nauczaniu).
5. Krotkie 3 tygodniowe kursy angielskiego przed wyjazdem na wakacje oraz kursy 3 tygodniowe kursy przed wyjazdem do pracy.

Po czesci kursow moj maz moze wystawiac dyplomy ukonczenia oparte na licencji Longmana.

Napewno bedzie sie duzo dzialo i o wszystkim bede informowala w takiej kolejnosci, w jakiej uda mi sie pomysly realizowac (dzieje sie to przyniewielkim nakladzie finansowycm i pomocy rodzicow i meza).

Bardzo ciesze sie, ze powstal serwis tworzony przez ludzi i dla ludzi. Z cala pewnoscia jest i bedzie to pierwsze miejsce, w ktorym bede informowala o naszych projektach.

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia Hendren
[/quote]
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Jankes » wt maja 15, 2007 7:46 am

sharmlover pisze:bedzie sie dzialo nie tylko w Konstancinie ale i w Gorze Kalwarii.

Bardzo przedsiębiorcza z Ciebie kobieta! Tak trzymać!
:good:
sharmlover pisze:Bardzo ciesze sie, ze powstal serwis tworzony przez ludzi i dla ludzi. Z cala pewnoscia jest i bedzie to pierwsze miejsce, w ktorym bede informowala o naszych projektach.

Mimo, że tylko pracuję w Piasecznie a tak naprawdę mieszkam w Warszawie, to znalazłem tutaj ciekawe miejsce informacyjne, w którym opisywane są ciekawe rzeczy, które interesują mieszkańców każdego regionu. Wielkie brawa za pomysł Martin i obyś dalej rozbudowywał serwis dla e-mieszkańców.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Loonna » wt maja 15, 2007 11:46 am

Przejrzalam zdjecia i jest sporo rzeczy, ktore mnie zainteresowaly. Jezeli tylko bede mogla to wybiore sie na nastepna wyprzedaz :)

Bardzo sie ciesze, ze dzieki temu serwisowi moge dowiedziec sie o wielu wydarzeniach, ktore maja miejsce w powiecie, w ktorym pracuje i nawet w weekend chetnie sie rusze z Warszawy, chociazby po to, aby odwiedzic bardzo interesujace wyprzedaze garazowe :)
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub » wt maja 15, 2007 6:53 pm

sharmlover kusisz swoimi pomysłami i ofertą. Oby tak dalej! Czekamy na informacje o kolejnych akcjach.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Następna

Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości