Przychodnia dla Dzieci TOLEK

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Lesznowola, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Przychodnia dla Dzieci TOLEK

Postautor: Magda Kusznerewicz » śr lis 05, 2008 1:44 pm

Obrazek

Dostałam od znajomej link do strony przychodni dla dzieci Tolek. Już w listopadzie rozpocznie swoją działalność. Ich oferta obejmować będzie profesjonalną opiekę medyczną dla dzieci oraz ich rodziców: pediatria, dermatologia dziecięca, pulmunologia dziecięca, alergologia dziecięca.

Przychodnia dla Dzieci TOLEK
ul. Postępu 7, Nowa Wola
tel. 0-22 750 33 77
tel. 0-602 23 73 73
strona: http://tolek.info

Czy już ruszyli i czy ktoś z Was korzystał z ich usług?
Magda
Awatar użytkownika
Magda Kusznerewicz
 
Posty: 126
Rejestracja: pt sie 22, 2008 1:30 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Przychodnia dla Dzieci TOLEK Nowa Wola

Postautor: maciek » śr lis 05, 2008 2:03 pm

Magda Kusznerewicz pisze:Czy już ruszyli

Podobno przychodnia działa już od początku listopada...
Magda Kusznerewicz pisze:czy ktoś z Was korzystał z ich usług?

Jeszcze nie, ale może warto przetestować i podzielić się na forum swoją opinią ;)
Pozdrawiam
Maciek
Awatar użytkownika
maciek
 
Posty: 137
Rejestracja: śr lut 28, 2007 6:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Przychodnia dla Dzieci TOLEK Nowa Wola

Postautor: hobus » sob lis 08, 2008 10:42 pm

My już korzystaliśmy z Tolka :)

Przychodnia wygląda bardzo imponująco - planują szeroki zakres specjalność - co do lekarzy to założyciele już od dawna leczą moje dzieci wiec nie mam wątpliwości c do fachowości i mam do nich ogromne zaufanie. Ogromnym minusem na pewno są ceny i mam nadzieje żę rozpoczną współpracę z Limem lub Medicoverem bo jeśli nie będziemy mieli poważny problem:(

Na razie wielki plus bo mi czegoś takiego z takim specjalistami brakowało w pobliżu - chociaż osobiście wolałabym nie korzystać i mieć zawsze zdrowe dzieci :)
hobus
 
Posty: 40
Rejestracja: pt lis 07, 2008 10:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron