TVN uruchomiło TVN WARSZAWA

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

TVN uruchomiło TVN WARSZAWA

Postautor: Jankes » śr lip 16, 2008 1:14 pm

Jesienią ruszy nowa stołeczna telewizja TVN Warszawa. - Publiczny program lokalny jest nudny. "Telewizyjny Kurier Warszawski" prawie całkowicie opiera się na informacjach z prasy. My chcemy być zupełnie inni: dynamiczni i newsowi - mówi nam osoba związana z nowym projektem.

To będzie rewolucja na rynku warszawskich mediów. Najpewniej na przełomie października i listopada wystartuje TVN Warszawa. To już drugie podejście tej stacji do stołecznego programu regionalnego. Ponad dziesięć lat temu nadawała informacje "Fakty-Warszawa". Jednak po kilku latach zniknęły z anteny.

TVP Warszawa straci więc monopol na telewizyjne informacje lokalne. - Nie wiem, jak damy radę pokonać taką konkurencję. Na razie nic mi nie wiadomo o jakichkolwiek przygotowaniach do odparcia ataku TVN Warszawa - słyszymy od jednego z pracowników publicznej telewizji lokalnej.

Dziennikarze nowego kanału warszawskiego zawsze mają być w centrum wydarzeń. TVN Warszawa stawia na aktualności z warszawskiej polityki, zdrowia. Dużo miejsca poświęci też sytuacji na stołecznych drogach. Warszawiacy będą też na bieżąco informowani o wydarzeniach kulturalnych.

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,5459902,TVN_szykuje_nowa_telewizje_warszawska.html
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVN szykuje stację TVN Warszawa

Postautor: Goszczyn » śr lip 16, 2008 11:48 pm

Nareszcie alternatywa dla nudnego "Kuriera Warszawy i Mazowsza".

Lubię TVN :-)
Goszczyn
 
Posty: 230
Rejestracja: wt lip 24, 2007 12:12 am
Lokalizacja: Warszawa

TVN WARSZAWA

Postautor: Karol » czw lip 17, 2008 1:03 am

ja również lubię TVN. W TVP Info najbardziej drażni mnie ten akcent prezenterów. Aż głowa boli od słuchania.
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

TVN szykuje stację TVN Warszawa

Postautor: teresa » czw lip 17, 2008 7:38 am

TVN i TVN24 to najciekawiej prowadzone programy, najlepsza oferta programowa i najbardziej obiektywne opinie. Cieszę się, że wkrótce również będzie stacja regionalna TVN Warszawa, która może w wielu sprawach zajmie się podwarszawskim regionem, który powinien być prześwietlony przez obiektywne media!
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Re: TVN szykuje stację TVN Warszawa

Postautor: Goszczyn » czw lip 17, 2008 10:21 pm

teresa pisze:(...)TVN Warszawa, która może w wielu sprawach zajmie się podwarszawskim regionem, który powinien być prześwietlony przez obiektywne media!

Pierwszy reportaż TVN Warszawa mógłby zostać poświęcony transportowi publicznemu w Mieście i Gminie Piaseczno.

Drugi reportaż i kolejne: o nieudolności Pana Burmistrza, itd...
Goszczyn
 
Posty: 230
Rejestracja: wt lip 24, 2007 12:12 am
Lokalizacja: Warszawa

TVN szykuje stację TVN Warszawa

Postautor: Martin » pt lip 18, 2008 6:33 am

Goszczyn pisze:Pierwszy reportaż TVN Warszawa mógłby zostać poświęcony transportowi publicznemu w Mieście i Gminie Piaseczno.

Jak tylko powstanie TVN Warszawa, to od razu skontaktuję się z nimi, żeby przygotowali materiał na temat komunikacji Piaseczno - Warszawa!!!
TVP jest za "cienka w uszach", a TVN ma szansę na dobre nagłośnienie tej sprawy!
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: TVN szykuje stację TVN Warszawa

Postautor: Goszczyn » pt lip 18, 2008 11:56 am

Martin pisze:
Goszczyn pisze:Pierwszy reportaż TVN Warszawa mógłby zostać poświęcony transportowi publicznemu w Mieście i Gminie Piaseczno.

Jak tylko powstanie TVN Warszawa, to od razu skontaktuję się z nimi, żeby przygotowali materiał na temat komunikacji Piaseczno - Warszawa!!!

Ja też coś skrobnę do TVN Warszawa: inicjatywa powinna wychodzić od wszystkich, nie tylko od Ciebie, Martin :-)
Goszczyn
 
Posty: 230
Rejestracja: wt lip 24, 2007 12:12 am
Lokalizacja: Warszawa

TVN szykuje stację TVN Warszawa

Postautor: justynka » pt lip 18, 2008 12:28 pm

Goszczyn pisze:Ja też coś skrobnę do TVN Warszawa: inicjatywa powinna wychodzić od wszystkich, nie tylko od Ciebie, Martin

Macie racje, jak ruszy to trzeba będzie zacząć do nich pisać, żeby stwierdzili, że mieszkańcy się tym interesują.
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Re: TVN szykuje stację TVN Warszawa

Postautor: Goszczyn » pt lip 18, 2008 9:13 pm

justynka pisze:
Goszczyn pisze:Ja też coś skrobnę do TVN Warszawa: inicjatywa powinna wychodzić od wszystkich, nie tylko od Ciebie, Martin

Macie racje, jak ruszy to trzeba będzie zacząć do nich pisać, żeby stwierdzili, że mieszkańcy się tym interesują.

Najlepiej zacząć pisać do TVN Warszawa nawet przed oficjalnym początkiem nadawania: aby na "starcie" było wiele ciekawych i ważnych spraw do rozwiązania :-)
Goszczyn
 
Posty: 230
Rejestracja: wt lip 24, 2007 12:12 am
Lokalizacja: Warszawa

TVN szykuje stację TVN Warszawa

Postautor: Martin » pt lip 18, 2008 9:16 pm

Goszczyn pisze:Najlepiej zacząć pisać do TVN Warszawa nawet przed oficjalnym początkiem nadawania

Jaki jest kontakt do TVN Warszawa, skoro jeszcze nie powstali?
Myślisz, że trzeba wysyłać maile do TVN?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: TVN szykuje stację TVN Warszawa

Postautor: Goszczyn » sob lip 19, 2008 6:59 pm

Martin pisze:
Goszczyn pisze:Najlepiej zacząć pisać do TVN Warszawa nawet przed oficjalnym początkiem nadawania

Jaki jest kontakt do TVN Warszawa, skoro jeszcze nie powstali?

Do TVN Warszawa nie ma jeszcze oficjalnego kontaktu, ale początkowo będzie korzystać z zaplecza TVNu.

Martin pisze:Myślisz, że trzeba wysyłać maile do TVN?

Tak :-)
Nr tel.: 0-228-566-161, mail: widzowie(at)tvn.pl
Goszczyn
 
Posty: 230
Rejestracja: wt lip 24, 2007 12:12 am
Lokalizacja: Warszawa

Grupa TVN rozpoczyna testy emisyjne kanału TVN Warszawa

Postautor: iza » wt sie 12, 2008 7:40 pm

Grupa TVN rozpoczyna testy emisyjne kanału TVN Warszawa. Sygnał testowy kanału jest kodowany, a pojawił się na satelicie Hot Bird, zastępując kopię przekazu Mango 24 - kanału telesprzedażowego Grupy TVN.

Najnowsza stacja z logo TVN ma rozpocząć nadawanie we wrześniu lub październiku br. TVN Warszawa z założenia ma być lokalnym kanałem informacyjno-poradnikowym poświęconym stolicy i Mazowszu. W chwili startu stacja będzie dostępna w największych sieciach kablowych w Warszawie (UPC i Aster) oraz w ofercie platformy N.

Grupa testuje nowy kanał a jednocześnie przygląda się TV Silesia. W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje, iż holding jest też zainteresowany zakupem TV Silesia (TVS). Karol Smoląg, rzecznik prasowy Grupy TVN, w rozmowie z tygodnikiem Media & Marketing Polska, nie potwierdził tej informacji, ale przyznał, że w ostatnim czasie Piotr Walter spotkał się w Katowicach z kierownictwem TVS.

źródło: http://wiadomosci.mediarun.pl/news/1382,ITI_testuje_TVN_Warszawa

Z NIECIERPLIWOśCIĄ CZEKAM NA START TVN WARSZAWA ;)
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

TVN WARSZAWA

Postautor: Kuba Sito » wt sie 12, 2008 8:02 pm

Zatem do dzieła. Szukacie kontaktu do TVN Warszawa? Macie z pierwszej ręki. Jestem do Waszej dyspozycji. Teraz nie mogę powiedzieć nic więcej na temat kanału, poza tym, że już działamy dla Was, tyle że nie na wizji.

Przedstawię się: Kuba Sito, jeden z reporterów TVN Warszawa. Jestem między innymi po to, by Wam pomóc.

Stawiam na ludzkie historie, Wasze problemy. Jeśli coś Was nurtuje drodzy forumowicze, piszcie: k.sito@tvn.pl

Pozdrawiam! I liczę na Wasze wsparcie :)
Kuba Sito
TVN Warszawa
Kuba Sito
 
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 12, 2008 6:33 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

TVN szykuje stację TVN Warszawa

Postautor: Kinga Panasiuk » wt sie 12, 2008 8:13 pm

Kuba Sito pisze:Szukacie kontaktu do TVN Warszawa? Macie z pierwszej ręki. Jestem do Waszej dyspozycji.

SUPER!!! Cieszę się, że reporterzy z TVN Warszawa dołączyli do naszego forum.
Kuba Sito pisze:Przedstawię się: Kuba Sito, jeden z reporterów TVN Warszawa. Jestem między innymi po to, by Wam pomóc.

Nazwisko jest mi już znane z komentarzy pod informacją: Nadajnik w £azach. Czy reportaż z tego, będzie do obejrzenia po pojawieniu się stacji TVN Warszawa na antenie?
Kuba Sito pisze:Stawiam na ludzkie historie, Wasze problemy. Jeśli coś Was nurtuje drodzy forumowicze, piszcie

To co nas nurtuje, to cały czas komentujemy na forum m.in.: sprawy mieszkańców Piaseczna.
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

TVN WARSZAWA

Postautor: Kuba Sito » wt sie 12, 2008 8:16 pm

Materiał jest już w archiwum :) Już poprosiłem o pomoc w realizacji dwóch kolejnych tematów na forum. Zapraszam do współpracy :)
Kuba Sito
TVN Warszawa
Kuba Sito
 
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 12, 2008 6:33 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

Następna

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron