Nowy kredyt a historia kredytowa

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Nowy kredyt a historia kredytowa

Postautor: dzessie » czw lip 11, 2019 8:30 am

Dzień dobry,
kilka lat temu miałem kredyt w banku, który spłacałem z 1-2 tygodniowym opóźnieniem i w związku z tym dostawałem telefony ponaglające od firm windykacyjnych. W końcu jednak spłaciłem kredyt bez problemów i nawet przed czasem. Czy takie informacje są zapisane w jakiejś bazie kredytowej i w przyszłości mogę mieć problem z dostaniem kredytu?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Nowy kredyt a historia kredytowa

Postautor: Adat » czw lip 11, 2019 1:09 pm

Z tego co wiem to informacje są trzymane przez 5 lat. No chyba,że wybierzesz się do banku oraz bank usunie taką informacje. Nie polecam korzystania z firm czyszczących bik. W większości to oszuści oraz wysyłaja za Ciebie papierki do banków ( możesz to zrobić sam..). Radziłabym zawsze spłącać kredyt w terminie bo potem powstają różne kwiatki.
Adat
 
Posty: 203
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Nowy kredyt a historia kredytowa

Postautor: Nala » śr paź 09, 2019 12:35 pm

Zależy właśnie, kiedy miało to miejsce, a banki zazwyczaj są dość skrupulatne pod tym względem. Poczytaj sobie o zdolności kredytowej i tym, co sprawdzają banki, ale jeżeli ostatecznie wszystko spłaciłeś to chyba problemu być nie powinno. Pamiętaj, że banki podchodzą do klientów indywidualnie.
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am

Re: Nowy kredyt a historia kredytowa

Postautor: pelek » śr mar 25, 2020 7:44 am

dzessie pisze:Dzień dobry,
kilka lat temu miałem kredyt w banku, który spłacałem z 1-2 tygodniowym opóźnieniem i w związku z tym dostawałem telefony ponaglające od firm windykacyjnych. W końcu jednak spłaciłem kredyt bez problemów i nawet przed czasem. Czy takie informacje są zapisane w jakiejś bazie kredytowej i w przyszłości mogę mieć problem z dostaniem kredytu?


Wszystko tak naprawdę zalezy od tego kiedy mialaś ten kredyt. Jeśli kredyt byl brany krócej niz 5 lat temu to raczej nie widzę tutaj mozliwosci wzięcia kredytu w banku... Szczgólnie, ze banki restrykcyjnie sprawdzają wiarygodność klientów oraz jeśli ktos ma wpisy w bik czy big to moze sobie wybić z głowy kredyt bankowy,
Postają w takim przypadku
chwilowki
pożyczki ratalne
ewentualnie pożyczki spolecznościowe

Z uwagi na to, ze takie pożyczki maja jednak wyższe oprocentowanie, należy porównać sobie wszystkie oferty Tak aby się nie wkopać. https://loando.pl/ranking/ranking-chwilowek Mozna to sobie porównać tutaj
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Re: Nowy kredyt a historia kredytowa

Postautor: Kozaczek » wt lut 09, 2021 1:10 pm

Podejrzewam, ze będziesz miał teraz problem z uzyskaniem kredytu w banku.

Sam jakiś czas temu skorzystałem dla firmy z firmy pozabankowej i nie żałuję. NIe mogłem wziąć pożyczki w banku tak wiec pozostała mi jedynie firma prywatna. Przejrzałem sobie oferty poszczególnych firm, na firmę Pożyczki online - Saverium.pl natrafiłem na jednym z forów finansowych. Porównałem sobie warunki finansowania i jak na firmę prywatną, są moim zdaniem dobre.

Dzieki temu można liczyć na wyższą kwotę pożyczki, jednocześnie przy niższym oprocentowaniu.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Nowy kredyt a historia kredytowa

Postautor: zuzia.gola » pn sie 08, 2022 11:38 am

Decydujecie się na pożyczki przez internet? Dla mnie to akurat najlepsze rozwiązanie i mam nadzieję, że bez żadnego problemu każdemu uda się z takiej pożyczki skorzystać. Gdybyście byli zainteresowani najlepszym rozwiązaniem na pożyczki, to koniecznie wejdźcie na stronę https://concash.pl/pozyczki-przez-internet . Tam można sprawdzić sobie na jakieś fajne propozycje.
zuzia.gola
 
Posty: 128
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron